לימודי ממשל ופוליטיקה ללא פסיכומטרי

נמצאו עבורך 3 מוסדות לימודים:

תואר ראשון בממשל ופוליטיקה ללא פסיכומטרי

אם אתם שואפים להשפיע ולשרת את הציבור נאמנה, ואם התברכתם בכישורי ניהול משא ומתן מעולים ואתם מעוניינים לתעל את הידע שברשותכם על מנת להשתלב בעולם מרתק ומשמעותי אך חוששים מהבחינה הפסיכומטרית, לימודי תואר ראשון בממשל ופוליטיקה ללא פסיכומטרי הם הפיתרון המושלם עבורכם. עולם הפוליטיקה הסבוך והמורכב, טומן בחובו קסם רב - התחככות באנשי מפתח ושועי עולם, התקשרות עם גורמים בינלאומיים ויכולת השפעה ניכרת על חיי הציבור הרחב, הם רק חלק מהיתרונות מהם נהנים הפוליטיקאים ופקידי הממשל. לצד היתרונות הבולטים, ישנם אתגרים לא מועטים העומדים בפניהם של הפוליטיקאים ומשרתי הציבור, שכן תפקידים רבי אחריות אלו, מצריכים מהאוחזים בהם ידע נרחב ותחושת שליחות אמיתית על מנת להגיע לתוצאות אפקטיביות.

לימודי ממשל ופוליטיקה ללא פסיכומטרי הפכו לפופולאריים במיוחד בשנים האחרונות, וכיום ניתן למצוא במכללות רבות ברחבי הארץ מסלולי לימוד איכותיים בתחום. תואר ראשון בפוליטיקה וממשל ללא פסיכומטרי, מאפשר לסטודנטים המשתתפים בו לרכוש ידע עדכני ומעשי, שישמש אותם על מנת לפתח קריירה משגשגת במיוחד בעולם הפוליטיקה והשירות הציבורי. כך שבין אם תבחרו לעבוד מאחורי הקלעים ולהתחיל את הקריירה הפוליטית שלכם כעוזרים פרלמנטאריים, ובין אם תעדיפו לעבוד כנציגי ציבור באחת מהרשויות המקומיות, תואר ראשון בממשל ופוליטיקה ללא פסיכומטרי יקפיץ את הקריירה שלכם לגבהים חדשים.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות לימודי ממשל ופוליטיקה ללא פסיכומטרי?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על לימודי ממשל ופוליטיקה ללא פסיכומטרי?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי על תואר ראשון בממשל ופוליטיקה ללא פסיכומטרי

רבים מאיתנו חולמים להיות חלק משינוי משמעותי בחיי הציבור הרחב, להשתתף ברפורמות חדשניות ולקדם ערכים חברתיים, אך רק מעטים מגיעים לעמדות מפתח במערכת הממשל. עולם הממשל והפוליטיקה הינו עולם תחרותי ורווי אתגרים, על כן לאוחזים בתואר אקדמי בתחום, יתרון משמעותי בהשתלבות בעולם התעסוקה. לימודי ממשל, פוליטיקה וחברה ללא פסיכומטרי, יפתחו בפניכם צוהר אל עולם מרתק ומלא סיפוק, ויעניקו לכם את מלוא הידע הנדרש לאיוש תפקידי מפתח כנציגי ציבור.

אלו מכם המעוניינים להשתלב בלימודי ממשל ופוליטיקה לתואר ראשון, אך לא עברו (או מתכוונים לעבור בעתיד) את המבחן הפסיכומטרי, ודאי ישמחו לגלות כי ישנה דרך להשתלב בלימודים איכותיים אלו מבלי לעבור את הבחינה המורכבת.
לימודי ממשל ופוליטיקה ללא פסיכומטרי
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מתאים ללמוד תואר ראשון בממשל ופוליטיקה ללא פסיכומטרי?

לימודי תואר ראשון בממשל ופוליטיקה ללא פסיכומטרי, מיועדים למעוניינים לחולל שינוי, להשפיע על החברה הישראלית ולהשתלב בעמדות בכירות בעולם הממשל, אך חוששים מהבחינה הפסיכומטרית. כמו כן, יתאימו הלימודים למחזיקים בתפקידים בתחום מדעי המדינה, השואפים להרחיב את ארגז הכלים שברשותם ולרכוש ידע עדכני שישמש אותם בהמשך דרכם התעסוקתית.

מה הם תנאי הקבלה לתואר ראשון בממשל ופוליטיקה ללא פסיכומטרי?

תנאי הקבלה ללימודי ממשל ופוליטיקה אמנם פוטרים את הסטודנטים ממעבר של הבחינה הפסיכומטרית, אך כוללים במרבית המקרים, תנאי קבלה אחרים בהם נדרשים התלמידים לעמוד. רוב המכללות, דורשות מהמועמדים לקבלה לתואר להציג תעודת בגרות מלאה בממוצע מעל 85, כמו גם לעבור ראיון מול ועדת קבלה שיבחן את התאמתם להשתלבות בלימודים.

בחלק מהמקרים, נדרשים המועמדים לעבור מבחן אמי"ר, המדמה את החלק של האנגלית בבחינה הפסיכוטרית, ומאפשר סיווג של המועמדים לפי רמות. מוסדות לימוד רבים ברחבי הארץ, מציעים קורסי הכנה למבחן אמי"ר, כך שאם אתם חוששים שמא רמת האנגלית שלכם אינה מספיקה על מנת לעבור את הבחינה בהצלחה, תוכלו להשתלב בקורס הכנה יעיל וקצר יחסית טרם הרשמתכם ללימודי התואר.
לימודי ממשל ופוליטיקה ללא פסיכומטרי
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

כמה זמן נמשכים לימודי תואר ראשון בממשל ופוליטיקה ללא פסיכומטרי?

תואר ראשון בממשל, פוליטיקה וחברה ללא פסיכומטרי נמשך במרבית המקרים כ- 3 שנים. בחלק מן המקרים, ובתיאום עם מזכירות וראש החוג, ניתן ליצור תכנית לימודים מותאמת אישית, ולפרוס את התואר על פני בין 3 וחצי ל- 4 שנים.

כמו כן, חלק מהמכללות מאפשרות לסטודנטים להשתלב בתואר ראשון בממשל ופוליטיקה במתכונת לימודי ערב. לימודי ערב אורכים לרוב כ- 4 שנים, ומתקיימים פעמיים או שלוש בשבוע בהתאם לתכני הלימוד הנקבעים על ידי רכזי החוג והמוסד המלמד. כך שאם אתם עובדים במשרה חלקית וחוששים שמא לא תוכלו להשתלב בלימודים מרתקים אלו מפאת חוסר זמן או לוח זמנים עמוס במיוחד, תוכלו לברר עם המכללה בה אתם חפצים ללמוד מהן מתכונות הלימודים המוצעות לסטודנטים.

מה לומדים בתואר ראשון בממשל ופוליטיקה ללא פסיכומטרי?

תכנית הלימודים בתואר ראשון בפוליטיקה וממשל ללא פסיכומטרי כוללת מגוון רחב של תכנים עיוניים והרצאות פרונטליות מרתקות, קורסי חובה ומבוא, קורסי בחירה, סדנאות וסיורים. כמו כן, משתתפים הסטודנטים במפגשי הכשרה מעשית, במסגרתם הם מתנסים בעבודת נציגי הציבור במסגרות שונות. הלימודים מועברים על ידי סגל הוראה בכיר, מיומן ועתיר ניסיון, כך שהכשרת הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה ובסיום הלימודים הם אוחזים במלוא הידע הדרוש להשתלבות קלה ומהירה בעולם הפוליטיקה והממשל.

בין נושאי הלימוד: תולדות החשיבה המדינית, יחסים בינלאומיים, המשטר בישראל, הפוליטיקה האמריקאית, מנהל ומדיניות ציבורית, מערכות מפלגתיות, פוליטיקה השוואתית, סטטיסטיקה ושיטות מחקר, ביקורת פנימית וציבורית, מדיניות פנים וחוץ, דיפלומטיה ואסטרטגיה, קבוצות אינטרס, תורת המשחקים, התמודדות עם איומי טרור, הפרדת רשויות, משפט חוקתי ועוד.

איזה תעודה מקבלים בוגרי תואר ראשון בממשל ופוליטיקה ללא פסיכומטרי?

למסיימי התכנית שיעמדו בכל הדרישות, לרבות נוכחות בלפחות 80% מהשיעורים, השתתפות פעילה והגשת מטלות, יוענק תואר ראשון בממשל ופוליטיקה מטעם המכללה בה השלימו את לימודיהם.

במה עוסקים בוגרי תואר ראשון בממשל ופוליטיקה ללא פסיכומטרי?

בוגרי תואר ראשון בממשל ופוליטיקה מבוקשים במיוחד בשוק העבודה, ויכולים להשתלב במגוון עשיר של משרות רווחיות בתחומים שונים כגון: עוזרים פרלאמנטריים, יועצי תקשורת, לוביסטים, ביקורת פנימית וציבורית, ייעוץ פוליטי, עמותות ללא כוונת רווח, מכוני מחקר ועוד.

מה הם לימודי ההמשך לבוגרי תואר ראשון בממשל ופוליטיקה ללא פסיכומטרי?

בוגרי תואר ראשון בפוליטיקה וממשל, יוכלו להמשיך ללימודי תואר שני ולימודי תעודה בתחומים משיקים. במידה ואתם מתעניינים בעולם הפוליטיקה, תוכלו להשתלב בלימודי נוספים לתואר ראשון בדיפלומטיה. לימודי דיפלומטיה יתאימו למעוניינים להשתלב בעבודה בשגרירויות ברחבי העולם, במשרדי ממשלה ובארגונים ציבוריים וממשלתיים שונים.

אפשרות נוספת העומדת בפני בוגרי תואר ראשון בממשל ופוליטיקה, היא השתלבות בלימודי תעודה בתחום החקירות והביטחון. לימודים מעשירים אלו, מכשירים את המשתתפים בהם להתמודדות עם מצבי חירום ואבטחה שונים.
מודעה
מחפש לימודי ממשל ופוליטיקה ללא פסיכומטרי?
מחפש לימודי ממשל ופוליטיקה ללא פסיכומטרי?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: אשקלון
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים ברחבי הארץ
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה