קורס פסיכולוגיה

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי תעודה בפסיכולוגיה במכללות

הפסיכולוגיה הינה תחום רחב המתמקד בחקר נפש האדם, באפשרות לשינוי פנימי עמוק ובהבנת דפוסי ההתנהגות האנושית, על כן יש לה נגיעה בכל שטח בחיים. קורסים בפסיכולוגיה מוצעים לקהל רחב של מתעניינים. כך למשל, באפשרותכם ללמוד קורס פסיכולוגיה חיובית, קורס פסיכולוגיה של הספורט ועוד.

קורס בפסיכולוגיה יכול להעשיר את עולמכם ולעזור לכם להיפרד מדפוסי חשיבה שליליים ולתרום לאימוץ מחשבות חיוביות. באמצעות שינוי דפוסי חשיבה - שינוי מדפוסי חשיבה שליליים לדפוסים חיוביים, בסופו של דבר מחשבות חיוביות יזמנו לחיי האדם אירועים חיוביים.
 
להבדיל מתואר ראשון בפסיכולוגיה, בעת שמדובר בקורסים או בלימודי תעודה העוסקים בתחום, הלימודים הינם קצרים יותר. בדרך כלל הקורס מתמקד ומקיף גישה פסיכולוגית אחת, או מספר גישות באופן כללי. אם תחום זה מעניין אתכם ואתם מעוניינים להעשיר את ידיעותיכם בו ואינכם מעוניינים בלימודי תואר, הגעתם למקום הנכון.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס פסיכולוגיה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס פסיכולוגיה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס בפסיכולוגיה

תחום הפסיכולוגיה הוא תחום רענן וחדש בהשוואה לפסיכולוגיה הקלינית, אך הוא זוכה להצלחה רבה בארץ ובעולם ומסייע למטפלים ומטופלים להתגבר על מגוון בעיות. במידה ומצאת עצמכם מתעניינים בנבכי הנפש, והחלטתם להבין את התחום בצורה מעמיקה יותר, תוכלו לקבל את הידע והכלים והדרושים לכך, בצורה תמציתית, השואבת מכלל הגישות הקיימות בתחום בין אם מלימודי פסיכולוגיה הקלינית, החיובית, ההומניסטית, הביולוגית, האקזיסטניאליסטית ועוד.

כדי שיתאפשר לכם לקבל את הכלים הדרושים, מנחה הקורס הינו צריך להיות בקיא בתחומים השונים ושידע להוציא את העיקר מכל תיאוריה ולהביאה בצורה התמציתית והמובנת ביותר. 
קורס פסיכולוגיה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בקורס בפסיכולוגיה?

בעת שמדברים על הפסיכולוגיה, יש צורך קודם כל להקיף את כלל השיטות, הוגי הדעות והתיאוריות השייכות לתחום. מן הסתם, בעת שמדובר בדיסציפילינה כמו פסיכולוגיה, האדם הראשון שחושבים עליו הוא פרויד. פרויד הוא אחד מעמודי התווך של תחום זה. במהלך הלימודים ילמדו המשתתפים בקורס אודות מנגנוני הגנה, המודל הפסיכודינמי, השלבים הפסיכוסקסואליים ובפרט מהו תסביך אדיפלי וכיצד הדרך הטובה ביותר לצאת ממנו. 

אולם, פרויד איננו המומחה היחיד בתחום וישנם הוגי דעות כמו אדלר, אשר נחשב לאחד ממשיכיו של פרויד, רוג'רס, אשר פיתח את התורה האקזיסטניאליסטית, וידוע ביצירת פירמידת הצרכים. תחום נוסף, אשר החל להתפתח בעת האחרונה ומחלחל לרוב תחומי החיים שלנו, הינו לימודי הפסיכולוגיה החיובית. הלימודים מתמקדים בעוצמות האנושיות ובשינויים החיובים שכל אחד מאתנו יכול לעשות בעצמו, שינויים אלה והכרת העוצמות הפנימיות גורמים לאנשים שהשתתפו בקורס פסיכולוגיה למצות את הכי טוב, ממצבים נתונים. 
 

למי מיועד קורס בפסיכולוגיה?

קורס פסיכולוגיה או לימודי תעודה בתחום מכוון לאנשים אשר רוצים להעמיק את הידע הקיים ברשותם בתחום. כיום, ישנם אנשים המודעים ליכולות שלהם אולם מעוניינים להקטין את המחשבות הקטסטרופליות או כאלה המגבילות אותם בחייהם ואינם מאפשרים לממש את הפוטנציאל הקיים בהם. 

כמו כן, גם אם הינכם בוגרי תואר ראשון אל נא תפלו ברוחכם, קיימים קורסים אשר מיועדים למסיימי תואר טיפולי ראשון או שני.  
קורס פסיכולוגיה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

במה עוסקים בוגרי קורס בפסיכולוגיה?

המסיימים שיש ברשותם תואר ראשון ושני יוכלו לעסוק בתחום בתור מטפלים ואפילו להיות פסיכולוגים קליניים או עובדים סוציאלים קליניים. אלה שאינם מעוניינים לעסוק בתחום, יקבלו את ההכשרה המתאימה להם לשם הקידום העצמי שלהם. המיומנויות והפרקטיקות טובות גם למעוניינים ללמוד תואר ראשון בשיווק או מנהל עסקים, המצריכים חשיבה שהינה מחוץ לקופסה.
מודעה
מחפש קורס פסיכולוגיה?
מחפש קורס פסיכולוגיה?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חדרה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה