קורס ABA

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי ABA במכללות

אם אתם בוגרי תואר ראשון, בעלי זיקה לתחומי החינוך והטיפול ומעוניינים להשתלב בתחום מרתק וחדשני- לימודי ABA מיועדים לכם. ABA -Applied Behavior Analysis, או בעברית ניתוח יישומי של התנהגות, הינו תחום טיפולי העוסק בהבנה מעמיקה של לקויות ובעיות התנהגות מורכבות בקרב אוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים.

לימודי ABA יכולים לפתח את כישוריהם הטיפוליים של העוסקים בתחום הפסיכולוגיה או הטיפול המשפחתי, ולחשוף אותם לטכניקות טיפול חדשניות ומרתקות.  כמו כן, בשנים האחרונות חלה עלייה משמעותית במודעות של הורים ואנשי חינוך לטיפול בלקויות וקשיים בקרב ילדים, והביקוש למטפלים מנוסים ומיומנים בשיטת ה-ABA עלה בהתאם. בעמוד זה, תוכלו לקרוא את כל הפרטים בנוגע ללימודי ABA, מהם תנאי הקבלה, משך הלימודים, תוכניות הלימודים במכללות השונות ועוד, ותכירו שיטת טיפול מהפכנית שתאפשר לכם לסייע לסובלים ממוגבלויות שונות.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס ABA?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס ABA?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס ABA

לימודי ABA- ניתוח התנהגות יישומי, הינם לימודים איכותיים ומרתקים המתמקדים בשיטות טיפול ואבחון קשיים ולקויות בקרב ילדים ומבוגרים. במהלך הלימודים, זוכים הסטודנטים בקורס להכשרה מקיפה המעניקה להם כלים להתמודדות עם אוכלוסיות הסובלות מבעיות התנהגות.

הלימודים חושפים בפני הסטודנטים עולם רחב של אפשרויות תעסוקה, שכן הנושאים הנלמדים בקורס הינם רבים ומגוונים, וחולשים על שלל תחומים טיפוליים וחינוכיים.
קורס ABA
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מי קהל היעד ל קורס ABA?

לימודי ניתוח התנהגותי יישומי - ABA מיועדים לבעלי תואר ראשון לפחות, העוסקים בתחומי החינוך, עבודה סוציאלית, פסיכולוגיה ושאר מקצועות הטיפול. כמו כן, במקרים רבים משתלבים בלימודי ABA גם סטודנטים ללא רקע בתחומים אלו, המעוניינים להכיר שיטת טיפול חדשנית. יש לציין, כי תיתכן דרישה להשלמת קורסים מסטודנטים במקרים ספציפים בהתאם לדרישות המכללה.

מה תנאי הקבלה ל קורס ABA?

ברוב מוסדות הלימוד, נדרשים המועמדים לקורס ABA לעבור ראיון אישי, הבודק את התאמתם ללימודים בתחום הטיפולי. בנוסף, לעיתים נדרשים הסטודנטים להציג המלצה מעשית ממקום העבודה, או המלצה אקדמית ממרצה בכיר במוסד בו הוענק להם התואר הראשון.
קורס ABA
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

כמה זמן נמשך קורס ABA ?

משך לימודי ABA משתנה בהתאם לתוכניות השונות במכללות, ונע בין חצי שנה לשנה וחצי. יחד עם זאת, בחלק מהמכללות ניתן למצוא קורסי ABA מקיפים ומעמיקים יותר, הנמשכים שנתיים ומקנים לבוגריהם מעבר להיכרות עם תכנים תיאורטיים, גם הכשרה מעשית ענפה. בחלק ממוסדות הלימוד משתדלים להקל על אנשים עובדים, ומציעים קורסי ABA במתכונת של לימודי ערב, המאפשרים לעובדים במשרה מלאה להשתלב בקורס.

מה לומדים בקורס ABA?

תוכנית הלימודים בקורס ניתוח התנהגותי יישומי הינה רחבת היקף, וכוללת בתוכה תכנים תיאורטיים כגון: קורסי מבוא בתחום יישום התנהגותי, הכרת לקויות ובעיות התנהגות שונות, התמודדות עם קשיים ופיתרון בעיות, שילוב אוכלוסיות מיוחדות בחיי הקהילה ועוד. בנוסף למגוון התכנים העיוניים הנלמדים בקורס, עוברים הסטודנטים גם התנסויות מעשיות המשלבות סימולציות, ביקור במעונות לילדים בעלי צרכים מיוחדים ולמסגרות חינוכיות שונות.

איזו תעודה מקבל בוגר קורס ABA?

לבוגרי קורס ABA שיעמדו בכל הדרישות תוענק תעודת גמר מטעם המכללה בה למדו.

מה אפשרוית התעסוקה לקורס ABA?

בוגרי לימודי ABA משתלבים בשלל מסגרות טיפוליות וחינוכיות, בעבודה עם ילדים ומבוגרים בעלי צרכים מיוחדים בעיריות, גני לחינוך המיוחד, מעונות יום, בתי-ספר ועוד.
מודעה
מחפש קורס ABA?
מחפש קורס ABA?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: איזור המרכז - ליד כפר סבא. הסעות חינם ומעונות
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה