איפה כדאי לי ללמוד פסיכולוגיה?

נמצאו עבורך 11 מוסדות לימודים:

מכללות ללימודי פסיכולוגיה

לימודי פסיכולוגיה הופכים להיות מבוקשים יותר ויותר בשנים האחרונות, בגלל הביקוש למומחיות של בוגרי לימודי פסיכולוגיה בתחומים כמו משאבי אנוש, שיווק ופרסום ועוד. ניתן כיום ללמוד לתואר ראשון וגם לתואר שני בפסיכולוגיה בכל האוניברסיטאות בישראל. גם מכללות רבות בישראל מציעות לימודי פסיכולוגיה לתואר ראשון ולתואר שני. פסיכולוגיה הינו תחום לימודים מרתק במיוחד, אשר פותח מגוון אפשרויחות תעסוקה. לא בטוחים איפה כדאי ללמוד פסיכולוגיה? כל מה שצריך לדעת, כולל תנאי קבלה ומשך לימודים, במידע עדכני ומלא.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות איפה כדאי לי ללמוד פסיכולוגיה??
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על איפה כדאי לי ללמוד פסיכולוגיה??
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי על שיקולים בבחירת מוסד לימודים

ההחלטה איפה כדאי ללמוד תואר ראשון בפסיכולוגיה היא החלטה חשובה שתשפיע על עתידכם. ישנם מגוון של שיקולים שכדאי לכם לשקול לפני שאתם מחליטים לבחור את מוסד הלימודים שבו תלמדו לתואר ראשון או לתואר שני בפסיכולוגיה. למשל, האם ללמוד באוניברסיטה או במכללה?

באוניברסיטאות רמת הלימוד בדרך כלל גבוהה יותר וסגל המרצים איכותי יותר, אולם כיום יש גם לא מעט מכללות שמציעות לימודי פסיכולוגיה ברמה גבוהה. היתרון של המכללות הוא שתנאי הקבלה בהן הם בדרך כלל קלים יותר. בנוסף לכך הסטודנטים במכללות נהנים מיחס אישי יותר מצד סגל המרצים והצוות הניהולי. ההחלטה שתקבלו תלויה בהעדפותיכם האישיות - כדאי לכם לפנות למוסדות הלימוד, לקבל מידע טלפוני ודפי מידע על תוכניות הלימוד, תנאי הקבלה וכדומה וגם להגיע לימים הפתוחים כדי לקבל את כל המידע לפני ההחלטה החשובה.
איפה כדאי לי ללמוד פסיכולוגיה?
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מכללות שניתן ללמוד בהן תואר ראשון בפסיכולוגיה

אחד השיקולים שלכם בבחירת מוסד לימודים ללימודי פסיכולוגיה עשוי להיות קרבה של מוסד הלימודים למקום מגוריכם, בייחוד אם אתם בעלי משפחה. כדי למצוא מוסד לימודים הקרוב אליכם, תוכלו לחפש אוניברסיטאות ומכללות המציעות לימודי פסיכולוגיה לפי אזורים בארץ.

תנאי קבלה ללימודי פסיכולוגיה 

תנאי הקבלה ללימודי פסיכולוגיה משתנים ממוסד למוסד ועם זאת, ברוב מוסדות הלימוד הקבלה ללימודי פסיכולוגיה מבוססת על שילוב בין ציון הבגרות לציון הפסיכומטרי. באוניברסיטאות ובמכללות רבות נדרשים ציוני בגרות וגם ציוני פסיכומטרי גבוהים במיוחד, ולעומת זאת ישנן מכללות שמציעות לימודי פסיכולוגיה בלי תנאים מוקדמים כמו ציון בגרות או ציון פסיכומטרי. אתם מוזמנים לפנות למוסדות הלימוד המציעים תואר ראשון בפסיכולוגיה. נציגי המכללות יבדקו אם אתם עומדים בתנאי הקבלה ויחזרו אליכם.
איפה כדאי לי ללמוד פסיכולוגיה?
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

שכר לימודים

רוב מוסדות הלימוד המציעים לימודי פסיכולוגיה גובים שכר לימוד אוניברסיטאי, ועם זאת ישנן מכללות פרטיות המציעות לימודי פסיכולוגיה ששכר הלימוד בהן גבוה בהרבה. אתם מוזמנים למלא את טופס הפנייה, לבדוק מהו שכר הלימוד בכל מוסד ולהחליט האם הוא מתאים לתקציב שלכם.

האווירה, התנאים ואופי הלימודים של לימודי פסיכולוגיה

אין להקל ראש באופי המכללה בה תבחרו ללמוד לימודי פסיכולוגיה. הלימודים לתואר בפסיכולוגיה אורכים זמן רב והסטודנטים מעבירים חלק ניכר משעות היממה במוסד הלימודים. כדאי לכם לבחור במוסד לימודים שתרגישו בו בנוח מבחינת סביבה, אווירה וכדומה. מומלץ לבקר במוסדות לימוד ולראות את הקמפוס. תוכלו לפנות למוסדות הלימודים באמצעות טופס הפנייה ולתאם ביקור או לבדוק האם קיימים ימים פתוחים אליהם תוכלו להגיע. כמו כן במכללות רבות ניתן ללמוד בלימודי ערב. קראו גם על השיקולים בבחירת המקום שבו כדאי ללמוד עבודה סוציאלית.
מודעה
מחפש איפה כדאי לי ללמוד פסיכולוגיה??
מחפש איפה כדאי לי ללמוד פסיכולוגיה??
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: ראשון לציון
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: איזור המרכז - רמת גן
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עמק יזרעאל
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים ברחבי הארץ
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: איזור המרכז - נתניה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: אריאל בשומרון
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל חי, סמוך לקרית שמונה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: באר טוביה - סמוך לקרית מלאכי
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: באר טוביה - סמוך לקרית מלאכי
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: אשקלון
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה