למי כדאי ללמוד תואר ראשון ושני בפסיכולוגיה?

נמצאו עבורך 12 מוסדות לימודים:

קהל היעד ללימודי פסיכולוגיה במכללות

זיגמונד פרויד, וקטור פרנקל, וילהלם וונדט ועוד רבים אחרים היו אבי הפסיכולוגיה ופיסכואנליזה כפי שהיא נראית היום. תחום הפסיכולוגיה הוא מורכב ואינו חד משמעי. כמו בכל תחום במדעי החברה, גם לימודי פסיכולוגיה משיקים ללימודי סוציולוגיה, אנתרוולוגיה, מדעי ההתנהגות ואף תקשורת. פסיכולוגיה עוסקת רבות בהשפעות, ניסויים, מחקרים ואבחון. לימודי פסיכולוגיה הביאו תיאוריות רבות בהקשר פסיכולוגית יחיד ופסיכולוגיה חברתית. כמו כן באמצעות פסיכולוגיה, אנו מצליחים לסייע לאנשים להתמודד עם טראומות, אובדן, מחלות נפש ובניית זהות עצמית. ללמוד פסיכולוגיה לא יתאים לכל אחד כמו שלא כל אחד יוכל להתמודד עם לימודי פיסיקה, מדעי המחשב והנדסה גרעינית.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות למי כדאי ללמוד תואר ראשון ושני בפסיכולוגיה??
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על למי כדאי ללמוד תואר ראשון ושני בפסיכולוגיה??
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

למי מתאים ללמוד פסיכולוגיה? - קהל היעד רחב

למי מתאים ללמוד פסיכולוגיה? - ובכן, לימודי פסיכולוגיה לתואר ראשון יתאימו לקהל הרחב. אנשים שניחנו ביחסי אנוש טובים, סקרנים, בעלי חשיבה ביקורתית, אלו שרוצים לעסוק בפסיכולוגיה גם כמקור פרנסה. לימודי פסיכולוגיה הם חוג במדעי החברה ולכן הם יכולים להתאים לאנשים שנמשכים באופן טבעי לחוגים חברתיים יותר כגון סוציולוגיה, אנתרופולוגיה, מדעי ההתנהגות ותקשורת. לתקשורת יש השפעה אדירה על לימודי פסיכולוגיה שכן אמצעי תקשורת המונים שינו את פני הפסיכולוגיה החברתית ואישית. לתקשורת קיימת השפעה על קהל הצרכנים גם מבחינה פסיכולוגית ולא מחקר אחד נעשה בתחום זה. ללימודי פסיכולוגיה יש אפיון ייחודי מאוד של לימודים מבוקשים לצד לימודים שקהל היעד שלה מאוד לא מובחן.

למי כדאי ללמוד תואר ראשון ושני בפסיכולוגיה?
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מתאים ללמוד לימודי פסיכולוגיה לתואר ראשון? - לימודים גם במתכונת דו חוגית 

נשים וגברים יתאימו ללימודי פסיכולוגיה ולאחרונה רואים עלייה בכמות הגברים שפונים ללימודי פסיכולוגיה. הלימודים מאפשרים שילוב של מסלול נוסף כגון לימודי פסיכולוגיה והנדסת מערכות מידע, לימודי פסיכולוגיה ולימודי מנהל עסקים, לימודי פסיכולוגיה ולימודי משפטים ועוד. מכאן שקהל היעד של לימודי פסיכולוגיה בהחלט מתרחב. הלימודים יכולים לתרום משמעותית להרחבת ידע אקדמי חברתי לצד לימודים אנליטיים כגון מדעי המחשב או כלכלה. מסגרות התעסוקה של לימודי פסיכולוגיה במתכונת דו חוגית מתרחבות ומאפשרות השתלבות לא רק במסגרות טיפוליות אך גם בתוך ארגוני הי טק, פיננסים ועוד. לימודי פסיכולוגיה לתואר ראשון יתאימו לקהל רחב שלא כמו לימודי פסיכולוגיה לתואר שני. כמו כן מומלץ לבדוק ולעמוד על כל ההבדלים בין לימודי פסיכולוגיה לבין לימודי מדעי ההתנהגות.

קהל היעד של לימודי פסיכולוגיה לתואר שני - הסמכה לעיסוק בפסיכולוגיה 

לימודי תואר שני לפסיכולוגיה יתאימו לבוגרי תואר ראשון בפסיכולוגיה או בוגרי תואר ראשון במדעי ההתנהגות שהשלימו קורסים נדרשים בפסיכולוגיה. חשוב להבין כי מי שרוצה לעסוק בפסיכולוגיה בתור מקור פרנסה יוכל לעשות זאת רק בסיום של תואר שני. לכן גם בוגרי תואר ראשון בפסיכולוגיה, למרות הידע הנרחב שאותו הם צברו וייעוד טיפולי וייעוצי, יצטרכו להירשם ללימודי תואר שני על פי תנאי קבלה דרושים על מנת להפוך לפסיכולוגים מוסמכים. לימודי פסיכולוגיה יתאימו לאנשים בעלי סבלנות, רצון לסייע, ראש גדול ובעלי יכולת הקשבה. גם בוגרי תואר ראשון במדעי ההתנהגות יתאימו ללימודי פסיכולוגיה לתואר שני לאחר שהם ישלימו קורסים נדרשים בפסיכולוגיה אשר לא נלמדים באותה מתכונת במדעי ההתנהגות.

למי כדאי ללמוד תואר ראשון ושני בפסיכולוגיה?
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מתאים ללמוד פסיכולוגיה?  - חוג מוביל ומרתק!

למי יתאימו לימודי פסיכולוגיה? - לימודי פסיכולוגיה הם לימודים מורכבים שמערבים הרבה קורסים ביניהם תמצאו פסיכולוגיה קוגניטיבית, פסיכולוגיה התפתחותית, פסיכולוגיה אבנורמאלית, פסיכוביולוגיה, נוירופסיכולוגיה, פסיכולוגיה חברתים, שיטות מחקר, קורסים מתודולוגיים ועוד. הלימודים בהחלט מצריכים השקעה ורצינות על מנת לעבור אותם בהצלחה. אין ספק כי הקורסים מעוררים עניין אצל רבים שכן גם בהם תוכלו לזהות את עצמכם, סיבות להתנהגות הפרט, התנהגות מינית, מערכות יחסים ועוד. דרך התואר תזכו ללמוד הרבה על עצמכם והחברים לספסל הלימודים. לימודי פסיכולוגיה יתאימו גם לאנשים עובדים שכן מוסדות לימוד רבים מציעים את המסלול במתכונות שונות ולכן תוכלו למצוא מסגרת ששתאים לכם יותר מכל. כמו כן תואר ראשון בפסיכולוגיה ניתן להשלים דרך האוניברסיטה הפתוחה. דעו כי לימודי פסיכולוגיה מתקשרים ללימודי רפואה ורווח הולכן אם אתם מתלבטים בין לימודי פסיכולוגיה למסלול כגון סיעוד, בידקו את ההבדלים בין השניים. 

לימודי פסיכולוגיה מציבים רף גבוה

לימודי פסיכולוגיה יתאימו למועמדים שיעמדו בתנאי הקבלה. בעקבות ביקוש ללימודי פסיכולוגיה, גם במתכונת דו חוגית, תנאי הקבלה עולים ולכן הרף כניסה אינו יתאים לכולם. הסינון נעשה על פי ציון בבחינה פסיכומטרית וממוצע תעודת בגרות. כמו כן במידה ואינכם עומדים בתנאי הקבלה וחסר לכם ציון בתעודת בגרות, תוכלו להירשם למכינה המיועדת ללימודי פסיכולוגיה. כמו כן, האוניברסיטה הפתוחה מציעה מסלול תואר ראשון בפסיכולוגיה ללא תנאי קבלה כלל, אך הלימודים מצריכים משמעת עצמית שכן רוב הלימודים מתבצעים באופן עצמאי - תוכלו לקבל מידע נרחב דרך האוניברסיטה הפתוחה או לבחון תואר ראשון בפסיכולוגיה במכללת רמת גן הפועלת בחסות האוניברסיטה הפתוחה.

קהל היעד של לימודי פסיכולוגיה לתואר שני - מהי מטרת הלימודים עבורכם?

תנאי קבלה לתואר שני בפסיכולוגיה יתאימו לאנשים בעלי ממוצע ציוני תואר ראשון העומד בדרישות הקבלה, עמידה במבחן מתא"ם - מבחן המיועד עבור בוגרי תואר ראשון בפסיכולוגיה. מבחן כזה בוחן את הידע שצברתם בפסיכולוגיה, ידע בתיאוריות והמאמרים בתחום. מכונים ברחבי הארץ מציעים הכנה למבחן מתא"ם בדומה להכנה לבחינה פסיכומטרית, תוך כדי תרגול רב. כמובן כמו בכל תהליך הרשמה לתואר שני תתבקשו לעבור ראיון אישי ולהציג המלצות. קחו בחשבון שלימודי פסיכולוגיה לתואר שני יתאימו לאנשים שרוצים ורואים את עצמם עוסקים בפסיכולוגיה ומשתלבים בתחום באופן מובהק. מומלץ לבצע בדיקה מקיפה אודות מוסדות לימוד בתחום, משך התואר, שירותים הניתנים לסטודנטים, מתכונת לימודים, ימים ושעות לימוד, תוכניות לימוד ועוד. השוואה מקיפה תמקד אתכם טוב יותר לתכלית הלימודים.

למי מתאים ללמוד לימודי פסיכולוגיה? - מסגרות ייעוציות וטיפוליות

לימודי פסיכולוגיה יתאימו לאנשים שעסקו ועוסקים בתחום טיפולי וייעוצי. מועמדים אשר עסקו בתחום דומה בצבא כגון מאבחנים או באגף בריאות הנפש. כמו כן לימודי פסיכולוגיה יתאימו לאנשים שהשתלבו במסגרת טיפולית ושיקומית במהלך הלימודים או לפני הלימודים ורואים בתחום זה כיוון לחיים ולפרנסה. במהלך הלימודים מחוייבים הסטודנטים לביצוע מחקרים ניסויים בכמות מינימאלית נדרשת בשילוב סמינריונים בתחום פסיכולוגיה לקראת סיום התואר. ניסויים הם חלק מהותי מאוד מעולם פסיכולוגיה והוא נעשה לטובת הבנת הפרט והחברה. הניסויים תרמו רבות להבנת פסיכולוגיה של הפרט ופסיכולוגיה חברתית. אנו היום מודעים יותר למחלות נפש, תופעות חברתיות, זהו ואישיות. אם גם אתם רוצים לקחת חלק בעולם הפסיכולוגי ולהשאיר את חותמכם, אולי תחום הפסיכולוגיה יתאים גם לכם.
מודעה
מחפש למי כדאי ללמוד תואר ראשון ושני בפסיכולוגיה??
מחפש למי כדאי ללמוד תואר ראשון ושני בפסיכולוגיה??
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: ראשון לציון
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עמק חפר ( ליד נתניה)
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים ברחבי הארץ
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רחובות
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: איזור המרכז - נתניה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: איזור המרכז - רמת גן
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עמק יזרעאל
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: באר טוביה - סמוך לקרית מלאכי
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: באר טוביה - סמוך לקרית מלאכי
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל חי, סמוך לקרית שמונה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: אשקלון
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: אריאל בשומרון
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה