ClickCease

קורס בודקי תוכנה QA למגזר החרדי והדתי

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי בדיקות תוכנה לדתיים וחרדים במכללות

הקהל החרדי היום שואף להשתלב בעולם התעסוקה ולהתאים את יום העבודה עם לימודים בישיבות. קורס בודקי תוכנה בהחלט יעניק כלים גם אוכלוסייה הדתית וישלב אותם בתחום מתקדם ומתפתח בעולם ההי טק הארצי והעולמי. יותר גברים ונשים חרדיים שואפים לקחת חלק בעולם ההי טק והפיתוח הטכנולוגי ועל כן נוסד קורס בודקי תוכנה לקהל חרדי. לימודי תעודה ותואר אקדמי מקדמים את עצמם בקרב החרדים והשתלבות של אוכלוסייה זו מראה על ביקוש רב. קורסי בודקי תוכנה לחרדים מותאם במיוחד לקהל זה והוא מועבר בישובים חרדיים כגון ירושלים, ביתר עילית, אלעד ועוד. לימודי בודקי תוכנה או QA מכשירים את הסטודנטים לאימות וחיפוש תקלות בתוכנות. כמו כן מאתרים בודקי תוכנה באגים שבתפעול התוכנה ולמעשה משכללים ומשנים את האלגוריתם. הם מסייעים רבות למפתחי תוכנות בפועל ועל כן לבודקי תוכנות יש חשיבות אדירה בשוק העבודה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס בודקי תוכנה QA למגזר החרדי והדתי?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס בודקי תוכנה QA למגזר החרדי והדתי?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

קורס בודקי תוכנה - בדיקת איכות 

קורס בודקי תוכנה QA מוכשרים לעשות בדיקת איכות של התוכנה במהלך שלבי הפיתוח שלה. באמצעות איתור באגים וכשלים בתפעול, יכולים המתכנתים להוציא לשוק מוצר מושלם ונקי מתקלות. לימודי בודקי תוכנה עבור חרדים משפרים את איכות התכנות והמוצר. כמו כן ישנו ניסיון לשלב את הקהל החרדי בעולם התעסוקה האזרחי. בודקי תוכנה עושים את עבודתם על ידי איתור אוטומטי או ידני. המסלול הוא עבור גברים בלבד ולכן הוא מתאים גם לקהל החרדי וזה היתרון שבו. לרוב לא תצטרכו להציג ידע קודם בתכנות אך יש דרישה להכיר באופן בסיסי את המחשב. תוכלו לעשות זאת טרם ההרשמה לקורס, בלימודי מחשבים - קורס יישומי המחשב.

קורס בודקי תוכנה QA למגזר החרדי והדתי
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קורס בודקי תוכנה QA למגזר החרדי - שילוב בעולם ההי טק

קורס בודקי תוכנה לחרדים הוא במסלול גברים בלבד. כמו כן הקורס מקנה את כל הכלים והמיומנויות לעבודה עם תוכנות ותכנות. הסוגיות בהן נוגע הקורס הן רבות ומקיפות. בין התכנים שתלמדו, תיחשפו גם תרחישי בדיקה, JAVA, HTML, XML, ACCESS ועוד. כמו כן תלמדו תקשורת נתונים, אבטחת מידע, LINUX, בסיס נתונים, שפת C, שפת C++, איתור באגים ועוד. התכנים מאוד מגוונים ונוגעים בכל הכלים שתצטרכו לדעת. במהלך הקורס תעבדו הרבה באופן מעשי ולא רק עיוני ולכן תצאו לשוק העבודה עם מיומנויות ופרקטיקה. תנאי הקבלה לקורס בודקי תוכנה QA מחייבים מעבר ראיון קבלה, בחינות כניסה ומכינות בתחומים ריאליים כגון מתמטיקה, אנגלית ומחשבים.
מקצועות אלו יעניקו לכם את כל הידע להתמודדות עם הקורס. לצד מבחנים שתידרשו לעבור במהלך הקורס, תצטרכו אף להגיש פרוייקט גמר שיסמיך אתכם סופית לבודקי תכונה. התעודה המתקבלת היא מטעם המכללה בה תלמדו. מכללות רבות ברחבי הארץ מציעות לימודי בודקי תוכנה גם לקהל החרדי ועל כן תוכלו להשתלב בלימודים באופן מיידי. דעו כי תנאי הקבלה משתנים ממוסד למוסד ולכן מומלץ לבחון תנאי קבלה פני הרישום מול מספר מכללות.

לימודי בודקי תוכנה למגזר החרדי - לימודים המותאמים במיוחד

הקהל החרדי יותר מודע היום לאפשרויות לימודים שעומדים לפניו. קורסים ולימדי תעודה רבים פותחים את שעריהם גם לקהל החרדי שלומד לימודים מופרדים בין גברים לנשים. מכאן שיש היום יותר מודעות גם בקרב מכללות לפתיחת מסלולים לגברים בלבד או לנשים בלבד. לא רק לימודי תעודה, אך גם לימודים אקדמאיים במכללות פותחים את שעריהם לקהל החרדי והיום תמצאו גם לימודי תואר ראשון תורניים. קורס בודקי תוכנה פותחו לטובת הקהל החרדי. ככלל מבנה הקורס הוא כ 3 מפגשים בשבוע, כעשרה חודשים.הוא מתקיים על פני 600 שעות אקדמאיות ולמרות אורכו, הוא בהחלט יקנה לכם את כל הלכים הדרושים.

קורס בודקי תוכנה QA למגזר החרדי והדתי
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

לימודים למגזר החרדי - בודקי תוכנה לוקחים כבר חלק 

בקרייה האקדמית אונו, מכללה אקדמאית השוכנת באור יהודה, תמצאו קמפוס חרדי, במכללת זבולון באלעד, תמצאו לימודי תעודה חרדיים. כמו כן לימודי תואר לחרדים תמצאו במכון הרצוג בירושלים, המכללה האקדמית נתניה ואוניברסיטת אריאל. מכללת אמונה מציעה לימודי עיצוב גרפי, אומנות ותיאטרון לנשים בלבד, כך גם בית ספר אימאג' בירושלים המציע לימודי עיצוב, איור ופרסום והמכון האקדמי וינגייט המציע קורסי ספורט בשלוחה בירושלים לדתיות בלבד. כמו כן לימודים תורניים תוכלו למצוא גם במכללת אינליין בפתח תקווה וכמובן במכללות רבות אחרות ברחבי הארץ. כפי שאתם רואים שוק המכללות מודע היום לשפע התכנים והרצון של הציבור החרדי להשתלב בשוק התעסוקה מקצועי.

לא רק בודקי תוכנה

לימודי הנדסאים, מכינות, הכנה לפסיכומטרי, הכנה לבגרות, כל אלו נפתחים גם לציבור החרדי והציבור הדתי. בירושלים תמצאו מגוון רחב מאוד של לימודים לציבור הדתי וכך גם באזור המרכז. במידה ואתם מעוניינים בקורס בודקי תוכנה לקהל החרדי, בוגרי הקורס יוכלו להשתלב בתעשיית ההי טק, חברות סטאר אפ, עבודה מהבית כעצמאיים ולעבוד עבור מספר חברות או להמשיך ללימודים גבוהים כגון תואר ראשון להנדסת תוכנה או תואר ראשון להנדסת מערכות מידע.

תחום לימודי ההנדסה מכירים יותר ויותר בפתיחת מסלולים שנועדו במיוחד לציבור הדתי והחרדי ועל כן גם מכללות שאינן מוגדרות כדתיות, דואגות לפתוח מסלולים מותאים במיוחד. כך מצליחים הדתיים ללמוד בתנאים שעונים לדרישות הדת והדבר אינו פוגע בתקופת הלימודים. תחומי לימודי נוספים בהם תוכלו למצוא גם פנייה לקהל החרדי, הם לימודי רפואה משלימה למגזר החרדי, לימודי חינוך למגזר החרדי, לימודי יהדות למגזר החרדי, לימודי משפטים למגזר החרדי ועוד.

קורס בודקי תוכנה או QA נועדו ויתאימו לאנשים סובלניים, אלו ששים לב לפרטים הקטנים, דייקנים, אלו שיכולים לעמוד בזמנים ולהגיש בזמן את עבודתם עד הדד ליין הנתון. כמו כן יתאימו לימודים אלו לאנשים בעלי ראש גדול שיכולים לספק מענה מיידי ומקצועי. אל תחששו מלימודי בודקי תוכנה. הקורס לא רק מקצועי אך גם עומד בסטנדרטים בינלאומיים, מקנה את כל המיומנויות המעשיות ומועבר על ידי אנשי הוראה מהטובים בארץ.
 
מודעה
מחפש קורס בודקי תוכנה QA למגזר החרדי והדתי?
מחפש קורס בודקי תוכנה QA למגזר החרדי והדתי?
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה