ClickCease

קורס עיצוב גבות לדתיות

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס עיצוב גבות לדתיות
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס עיצוב גבות לדתיות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס עיצוב גבות לדתיות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי עיצוב גבות למגזר הדתי במכללות

אם עולם היופי קוסם לך ואת הראשונה לקרוא את הבלוגים הכי טרנדיים, ואם את צופה בסרטוני יוטיוב של מובילות דעת קהל ומעודכנת במגמות הלוהטות ביותר לשנה הקרובה ומחפשת לימודים איכותיים באווירה דתית שיעניקו לך מקצוע רווחי ומבוקש במיוחד, לימודי עיצוב גבות למגזר הדתי עשויים להיות הפיתרון המושלם עבורך. לגבות השפעה עצומה על מראה הפנים, הבעת העיניים ומצב הרוח אותו אנו רוצים לשדר. בשנים האחרונות, חלה עלייה משמעותית במודעות לחשיבות גבה מסודרת ונקייה על מראה הפנים, ונשים רבות (ולעיתים גם גברים), תרות אחר מעצבי גבות עתירי ניסיון וידע, שיעצבו עבורן גבות אופנתיות שידגישו את תווי פניהן.

תחום עיצוב הגבות צובר תאוצה גם בקרב המגזר הדתי, ובהתאם לכך, החלו מכללות רבות ברחבי הארץ, להציע קורסי לימוד מקיפים בתחום, המיועדים לנשים דתיות המעוניינות ללמוד באווירה צנועה ובמסגרת המיועדת לנשים בלבד. קורס עיצוב גבות לדתיות, מכשיר נשות מקצוע מובילות להשתלבות קלה ומהירה בעבודה בתחום, וחושף בפניהן את רזי המקצוע הכמוסים ביותר לפיתוח קריירה משגשגת. כך שבין אם תבחרי לעבוד כשכירה באחד ממכוני היופי המובילים ארץ, ובין אם תעדיפי לפתוח עסק עצמאי - לימודי עיצוב גבות למגזר הדתי יפתחו בפניך דלת אל אחד מהמקצועות הנדרשים ביותר בעולם היופי.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס עיצוב גבות לדתיות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס עיצוב גבות לדתיות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס עיצוב גבות לדתיות

גבות מעוצבות, נקיות ומרשימות הן אחד מההיבטים המשמעותיים ביותר המשפיעים על מראה הפנים. בשנים האחרונות, הנטייה היא להעדיף את הגישה הטבעית של גבה שאינה עשויה יתר על המידה, ויוצרת מראה צעיר ולא מתאמץ. במגזר הדתי, בו מעדיפות הנשים (במרבית המקרים) להיות מטופלות על ידי אישה, נחשבות מעצבות הגבות לנשות מקצוע מבוקשות במיוחד. לימודי עיצוב גבות לדתיות, עונים על הצורך ההולך וגובר בקרב המגזר הדתי, לשמירה על מראה מטופח ועדכני, תוך הקפדה על כללי הצניעות ובאווירה דתית תואמת.

כחלק מהמגמה לשמירה על גבות מעוצבות, בוחרות חלק מהנשים בשיטת המיקרובליידינג, הכוללת החדרת פיגמנט לשכבה החיצונית של העור (האפידרמיס) באמצעות מחט ייחודית, ויצירת גבה אופנתית עבור נשים הסובלות מגבות דלילות או לאלו המעוניינות לשפר את צורת הגבה ולהתאימה באופן אופטימלי למבנה הפנים.

מי קהל היעד ללימודי קורס עיצוב גבות ?

קורס עיצוב גבות למגזר הדתי, מיועד לנשים דתיות וחרדיות, המעוניינות לרכוש מקצוע מבוקש באווירה התואמת את אורח חייהן. לעיתים מוצע קורס עיצוב גבות כחלק מלימודי קוסמטיקה לדתיות, כך שהמשתתפות זוכות לתשתית תיאורטית רחבה במיוחד, ומרחיבות את מנעד השירותים אותו הן יכולות להציע ללקוחותיהן.

בנוסף, יתאימו לימודי עיצוב גבות לדתיות לקוסמטיקאיות מוסמכות העוסקות בפועל בתחום, השואפות להתמקצע ולהרחיב את ארגז הכלים שברשותן בתחום עיצוב הגבות.

מה הם תנאי הקבלהלקורס עיצוב גבות לדתיות ?

במרבית המקרים, לימודי עיצוב גבות למגזר הדתי אינם כוללים תנאי קבלה מחמירים במיוחד, ומיועדים לנשים מכל קצוות האוכלוסיה. בחלק מהמכללות, נדרשות המשתתפות להגיע ללימודים בלבוש צנוע, אך רצוי לברר זאת מול רכזת החוג טרם ההרשמה לקורס. כמו כן, לעיתים נדרשות המועמדות להציג אישור סיום 10 שנות לימוד, ולעבור ראיון קבלה שיבחן את התאמתן לעיסוק בתחום.

יתרון נוסף אותו ניתן למצוא בחלק מהמכללות, הינם קורסי עיצוב גבות המוכרים ומפוקחים על ידי משרד הכלכלה (התמ"ת לשעבר). מסלולים ייחודיים אלו, מזכים את בוגרות הלימודים בתעודה ממשלתית יוקרתית בנוסף לתעודת הגמר אותה מעניקה להן המכללה.

כמה זמן נמשך קורס עיצוב גבות לדתיות ?

לימודי עיצוב גבות לדתיות הינם לימודים קצרים יחסית, וכוללים במרבית המקרים, מפגשים ספורים בלבד. לרוב, נמשך הקורס בין חודשיים לשלושה חודשים, וכולל בין 8 ל-12 מפגשים המתפרשים על פני כ- 40 שעות שעות לימוד אקדמיות. קורסי עיצוב הגבות המתקדמים יותר, אורכים עד כחצי שנה, וכוללים כ-80 שעות לימוד אקדמיות.

אם אתן חוששות, שמא סדר יומכן העמוס והעובדה כי אתן עובדות במשרה מלאה או חלקית, תקשה עליכן את ההשתלבות בלימודים מעשירים אלו - הסירו דאגה מליבכן. מכללות רבות מציעות כיום קורסי עיצוב גבות לנגזר הדתי, הנערכים בשעות אחר הצהריים והערב, ומתקיימים אחת לשבוע לנוחות הסטודנטיות. כך שתוכלו להשתלב בקורס מבלי לפגוע בלוח הזמנים הצפוף או בשגרת חייכן.

מהי תוכנית הלימודים בקורס עיצוג גבות לדתיות ?

תכנית הלימודים בקורס עיצוב גבות לדתיות, פותחה על מנת להעניק למשתתפות את ההכשרה המיטבית באווירה דתית המתאימה לאורח חייהן. הקורס כולל מגוון רחב של תכנים תיאורטיים המעניקים לסטודנטיות את הידע הבסיסי הדרוש לעיסוק בתחום, כמו גם תרגולים, התנסויות והכשרה מעשית ענפה במסגרתה יטפלו התלמידות בלקוחות אמיתיות וירכשו ניסיון מעשי כבר במהלך הלימודים.

בין נושאי הלימוד בקורס: מבנה השערה, מורפולוגיה, עיצוב גבות באמצעות חוט, עיצוב גבות באמצעות שעווה, התאמת הגבות למבנה הפנים, שיקום גבות דלילות וחסרות, הדגשת גבות, איפור גבות, צביעת גבות, שמירה על היגיינה, חיטוי המכשירים, סוגי פינצטות ומספריים ועוד. 

איזה תעודה מקבלות בוגרות הקורס לעיצוב גבות ?

למסיימות התכנית שיעמדו בכל הדרישות, לרבות נוכחות בלפחות 80% מהשיעורים, הגעה למפגשי ההכשרה המעשית, הגשת מטלות והשתתפות פעילה, תוענק תעודת גמר מטעם המכללה בה השלימו את לימודיהן.

אלו אפשרויות נוספות ניתן ללמוד לאחר קורס עיצוב גבות לדתיות ?

במידה והתעניינתן בלימודי עיצוב גבות לדתיות, ייתכן שתתעניינו בקורסי לימוד נוספים מתחומי היופי והטיפוח. נשות מקצוע רבות, בוחרות להרחיב את הידע שברשותן, על מנת להציע ללקוחותיהן מגוון רחב יותר של שירותים ובכך להגדיל את הכנסותיהן.

אם בנוסף לעיצוב גבות מרשים, אתן מעוניינות לרכוש ידע בענף האיפור, כדאי שתכירו את לימודי איפור באיירבראש. מכונת ה- Air brush מאפשרת התזה מדויקת של איפור על עור הפנים, ויוצרת מראה טבעי ועמיד במיוחד.

קורס איפור קבוע הפך לפופלארי במיוחד בשנים האחרונות. נשים רבות מעוניינות במראה מודגש אך טבעי, שיחסוך להן זמן יקר ויאפשר להן להיראות במיטבן בכל שעות היממה. לימודי איפור קבוע, מכשירים את המשתתפות בהן במירב הכלים והמיומנויות הדרושים ליצירת מראה איפור מודגש הנשמר למשך זמן.

מכון יופי אינו שלם מבלי שיציע שירות פדיקור מניקור. שמירה על מראה ציפורניים מטופח וזוהר, היא משאת נפשן של נשים רבות. במהלך לימודי פדיקור מניקור, תכירי את הטכניקות המתקדמות ביותר לעיצוב וסידור הציפורניים ותרכשי ידע להשתלבות קלה ומהירה בעבודה בתחום.
מודעה
מחפש קורס עיצוב גבות לדתיות?
מחפש קורס עיצוב גבות לדתיות?
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎