ייעוץ לימודים

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש
ייעוץ לימודים
יועצת לימודים
לימודים

ייעוץ לימודים חינם

רוצה פרטים אודות ייעוץ לימודים?

שירות אישי חינם!

רוצה לקבל מידע על ייעוץ לימודים?

מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש

כל הפרטים על ייעוץ לימודים

אם אתם מוצאים את עצמכם מתלבטים לגבי המשך הדרך בכל הנוגע ללימודים, מיואשים מהמבחר העשיר והגדול הקיים בשוק הלימודים, ייעוץ לימודים יכול להיות הפתרון בשבילכם.
בחירה של מסלול לימודים היא בחירה לא קלה, יש מגוון כל כך רחב וגדול בשוק הלימודים, שמי שלא יודע או סגור על מסלול לימודים מסוים, יכול מאוד להתבלבל, להיכנס ללחץ ולעשות בחירות, שלאחר מכן, יראו שגויות ונמהרות. ייעוץ לימודים על ידי בן אדם חסר פניות יכול להיות כמו משב רוח רענן שנותן נקודת מבט אחרת להמשך הדרך ולהאיר אור חדש על דרכים חדשות שאולי לא חשבתם שתלכו בהן.
יועצת לימודים
לימודים

ייעוץ לימודים חינם

רוצה פרטים אודות ייעוץ לימודים?

שירות אישי חינם!

רוצה לקבל מידע על ייעוץ לימודים?

מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש

ייעוץ לימודי - מידע כללי

הייעוץ הלימודי מאפשר להגיע להחלטה, אשר לא קל לקבל אותה לבד. הייעוץ מורכב ממבחנים שונים - מבחני אישיות, נטיות אישיות, תחומי עניין וכד', אשר מיועדים להביא את מבקש הייעוץ להחלטה הטובה ביותר עבורו ולעתידו האקדמי במכללות או באוניברסיטאות, לפי בחירתו היכן ללמוד. ייעוץ הלימודים מיועד להכווין באופן אישי ומקצועי כל אדם ואדם לתחומי עניינו באופן הממוקד והטוב ביותר.

ייעוץ לימודים - קהל היעד

לייעוץ לימודים יכולים לפנות אנשים בכל הגילאים, המעוניינים לבחור מסלול לימודים המתאים ביותר בשבילם, עליו אולי הם אפילו לא חשבו בעבר ופתאום נמצאו מתאימים אליו.

מה כולל ייעוץ לימודים

הייעוץ מורכב מסדנאות של הכוונה מקצועית, מבחני כישורים שונים, מבחנים המראים נטיות באישיות לכיוון מקצועי מסוים, ישנם מכונים המציעם סימולציות קבוצתיות, מבחני תפקוד אישי, ראיון אישי, בדיקה של יכולות בדרכים שונות, הכרה עם העולם השלם של המקצועות, שיחות עם פסיכולוגים, מבחנים פסיכומטריים ממוחשבים ועוד מבחנים ומפגשים שונים המאפשרים למנתחי המידע להגיע לתוצאה המדוייקת והטובה ביותר עבור מבקש השירות של ייעוץ הלימודים.
דרכי הייעוץ השונים משתנים ממוסד למוסד ואינן קבועות, כמו כן הם יכולים גם להשתנות בהתאם למבקש הייעוץ ושלב החלטתו.

ייעוץ לימודים - מי מייעץ

יועצי הלימודים מורכבים מפסיכולוגים (בוגרי MA) בתחום הקליני, התעסוקתי והשיקומי, מומחים בתחום התעסוקתי, מנחים ומאמנים המוכשרים לתת את הייעוץ הטוב ביותר הקיים.

ייעוץ לימודים - עלויות

תחום ייעוץ הלימודים מתבצע באופן נרחב על ידי מוסדות רבים ומגוונים, הוא יכול להיות באופן מקיף יותר ופחות ובהתאם לכך גם נע מחירו. מחירי ייעוץ הלימודים יכולים לנוע מ100 שקלים לייעוץ ויכולים להגיע עד כ1,800 שקלים, תלוי במכון ובמה שמציעים בו לגבי ייעוץ לימודים. מסיבה זו, לפני שמחליטים ללכת ליועץ לימודים, כדאי קודם כל לחשוב לבד, להיעזר בשאלונים הנמצאים במקומות מסוימים ברשת ולנסות להגיע לכיוון מסוים לפחות באופן פרטי, לפני שמוציאים סכומי כסף כאלו או אחרים על ייעוץ לימודים ועל מנת שתוכלו להפיק את המקסימום אם תבחרו כן ללכת לכיוון של יועץ לימודים.

ייעוץ לימודים - האם כדאי?

לכל דבר ודבר יש את יתרונותיו וחסרונותיו, ייעוץ לימודים בעצם מציע פתרון קל, יחסית, למי שבאמת מתלבט ואינו יודע מה להחליט, מי שכבר התייאש מהמצב הקיים שלו ורוצה לשנות, הייעוץ עצמו עוזר לכוון את המועמד לכיוון תעסוקתו ועתידו המקצועי.
ישנם מקרים בהם, אנשים ההולכים לייעוץ, שומעים על מקצועות ותחומים שאפילו לא ידעו שקיימים בשוק, לכן הייעוץ עצמו יכול לשמש ככלי ל"פתיחת עיניים" מקצועית ואישית היכולה להביא לתובנות חדשות שהמועמד לא חשב עליהן בעבר.
בהצלחה.
מודעה
מודעה
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש