מכללות
אתה נמצא כאן: מכללות » יואל גבע הכנה לבגרות
מתעניין בלימודים?
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך תוך זמן קצר.
התחייבות: פרטיך אינם נשלחים לשום מקום ללא אישורך הטלפוני ובידיעתך.
 מאשר/ת שיועץ לימודים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

יואל גבע הכנה לבגרות

מס' 1 בבגרות ובפסיכומטרי

יואל גבע בגרות ופסיכומטרי הוא מכון הכנה לבחינות הבגרות ולבחינה הפסיכומטרית. יואל גבע מציע מגוון קורסים איכותיים וממוקדים של שיפור או השלמת בגרויות - הארוכים, המקיפים והיסודיים ביותר בישראל, המאפשרים לתלמידים להגיע לתוצאות אופטימליות.
שלוחות הלימוד של יואל גבע בגרויות: תל אביב, ראשון לציון, הרצליה, חיפה, הקריות, פתח תקווה, כפר סבא ואשדוד (סניף חדש)

יואל גבע בגרויות - מקצועות לימוד לבגרות
בגרות במתמטיקה - 3,4,5 יח"ל
בגרות באנגלית - 4,5 יח"ל
בגרות בתנ"ך - 2 יח"ל, 3 יח"ל (השלמה ל- 5)
בגרות בספרות - 2 יח"ל, 3 יח"ל (השלמה ל- 5)
בגרות בעברית (בגרות בלשון) - 2 יח"ל
בגרות בהיסטוריה - 2 יח"ל, 3 יח"ל (השלמה ל- 5)
בגרות באזרחות - 1 יח"ל
בגרות בפיזיקה - 5 יח"ל
בגרות בגיאוגרפיה - 5 יח"ל

יואל גבע מקיים קורסי ההכנה לבגרות בכל מקצועות החובה לבגרות וברבים ממקצועות הבחירה ומסייע להשלים או לשפר את הבחינות החסרות לתעודת בגרות מלאה. כל תלמיד יוכל להשתלב באחד הקורסים שיבחר מבין קורסי ההכנה לבגרות ביואל גבע: בגרות במתמטיקה, בגרות באנגלית, בגרות בתנ'ך, בגרות בספרות, בגרות בעברית (בגרות בלשון), בגרות בהיסטוריה, בגרות באזרחות, בגרות בפיזיקה, בגרות בכימיה, בגרות בגאוגרפיה, השלמת בגרויות (בגרות מלאה), שיפור בגרויות ועוד.

האיכות של יואל גבע הכנה לבגרות נשמרת הודות למספר מאפיינים: המורים המלמדים בקורסי ההכנה לבגרות ביואל גבע הם מורים איכותיים, מקצועיים ומיומנים, בעלי וותק וניסיון רבים בהוראה לבגרות (10 שנים בממוצע לפחות), בעלי השכלה גבוהה (לרובם תואר שני ואף שלישי), שעברו מערכת סינון מורכבת ובחינות קבלה קשות; תוכניות הלימודים בקורסי ההכנה לבגרות ביואל גבע עדכניות, מותאמות לתוכנית של משרד החינוך, ממוקדות ובנויות באופן שיהיה נוח להבנה, למידה ושינון. מורי ההכנה לבגרות ביואל גבע מהוים חלק מצוות פיתוח חומרי הלימוד במקצוע שהם מלמדים והם שוקדים על פיתוח חומר ספציפי בהתאם לתוכנית הלימודים של משרד החינוך, על מנת שתלמידים יהיו מוכנים לבחינות ברמה הכי גבוהה שאפשר; ביואל גבע מקבלים התלמידים שעות הלימוד הרבות ביותר, באופן שתורם להבנת החומר באופן מעמיק על כל היבטיו וגווניו; ביואל גבע מתקיימים במקביל לשיעורים עצמם גם תרגולים ותגבורים רבים שמסייעים בהבנת החומר ומגדילים את סיכויי ההצלחה בבחינות הבגרות וכמו כן נהנים התלמידים מהדרכה אישית מהמורים כשהם נזקקים לכך. זאת ועוד, בסיום כל קורס הכנה לבגרות מתקיים מרתון -  מפגשי תרגול, חזרות, וסימולציה של בחינות לליטוש אחרון - במטרה להגיע לבחינה מוכן ככל האפשר.

שלוחות הלימוד של יואל גבע בגרויות: הרצליה, תל אביב (גימנסיה) וראשון לציון.

מכללות  -  אודות  -  תנאי שימוש  -  צור קשר  -  מפת אתר  -  ניתוחים  -  פסיכומטרי
שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים חינם
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?