יואל גבע הכנה לבגרות

מס' 1 בבגרות ובפסיכומטרי

יואל גבע הכנה לבגרות

מס' 1 בבגרות ובפסיכומטרי

יואל גבע בגרות ופסיכומטרי הוא מכון הכנה לבחינות הבגרות ולבחינה הפסיכומטרית. יואל גבע מציע מגוון קורסים איכותיים וממוקדים של שיפור או השלמת בגרויות - הארוכים, המקיפים והיסודיים ביותר בישראל, המאפשרים לתלמידים להגיע לתוצאות אופטימליות.

שלוחות הלימוד של יואל גבע בגרויות: תל אביב, ראשון לציון, הרצליה, חיפה, הקריות, פתח תקווה, כפר סבא, רחובות, ירושלים ומודיעין.

מסלולי לימוד

לימודי האנגלית המדוברת – שיטת המנטורינג – לימוד אנגלית מדוברת באימון אישי.

העיקרון של השיטה הוא שאת תהליך הלימוד מלווה מנטור מומחה, העוקב אחרי התלמיד, נותן מוטיבציה, מכווין, מנחה את ההתקדמות, ומכיר את הצרכים (עבודה, לימודים וכדומה) והמטרות של כל אחד.

כך שבנוסף לשעות הלימוד בכיתה מתקיימות שיחות אימון טלפוניות אישיות עם המנטור + מנטור של כיתה אחרת + מתרגל מחו"ל על מנת לאפשר לתלמיד לצבור ביטחון בשיחה עם אדם זר דובר אנגלית. את השיחות הטלפוניות והשיעורים בכיתה מלווה גם מערכת  תרגול ביתי חכמה.

מטרת השיטה: ביואל גבע יצרו סביבת לימוד תומכת ומותאמת אישית, שתאפשר לתלמידים ללמוד לדבר אנגלית מהר בסביבת לימוד כיפית וחווייתית.

עקרונות השיטה:  שיטת המנטורינג ביואל גבע מבוססת על שני עקרונות: האחד, חשיפה מובנית לאנגלית, והשני, ליווי ומעקב של מנטור. חשיפה יכולה לעזור לשפר את השפה, אך אם החשיפה הזאת אינה מובנית והדרגתית, דרגת השיפור תהיה מאוד נמוכה. לכן, ישנה הקפדה לא רק על חשיפה מקסימלית לשפה, אלא גם שתהיה מובנית ונכונה. בצורה כזאת אפשר ללמוד ולדבר בצורה ייצוגית, וללא טעויות. ביואל גבע עושים זאת על-ידי חשיפת התלמידים לאוצר המילים המתאים לעולמות התוכן החשובים, רכישת הדקדוק הנכון ליצירת משפטים שלמים ונכונים, וכמובן, היכרות עם עולמות התוכן החשובים לקריירה, ללימודים ולשהות בחו"ל. ליווי ומעקב של מנטור שיזהה את החולשות של התלמיד ויסייע לו ברכישת המיומנויות הדרושות לקריאה, שמיעה, כתיבה ובעיקר דיבור באנגלית. המנטור יאמן את תלמידיו  לפי הצרכים האישיים של כל אד וינחה למען שיפור האנגלית ומשימות להשגת יעדי התלמידים.

יתרונות השיטה: הלימוד משלב בין לימוד כיתתי בקבוצות קטנות, ליווי צמוד של מנטור ושימוש בטכנולוגיה מתקדמת, שהשילוב ביניהם יוצר מעטפת תומכת לשיפור מיידי של האנגלית. באמצעות השילוב הזה ניתן להרוויח את האלמנטים הייחודיים הבאים:
 • יצירת סביבת לימוד תומכת ומותאמת אישית לתלמיד, שתאפשר לו ללמוד לדבר אנגלית מהר.
 • לימוד אבני היסוד כמו אוצר מילים ודקדוק מעשי שרלוונטים לעולמות התוכן של העולם המודרני ושאי אפשר להסתדר בלעדיהם.
 • תרגול מעשי בדיבור באנגלית: מונולוג, שיחה עם בעלי רמה זהה, שיחה עם בעלי מיומנות גבוהה.
 • חוויית לימוד כיפית ורלוונטית לחיי התלמיד.
מה מקבלים בקורס?
 • לימוד אנגלית בקבוצות קטנות עם דגש על דיבור והבנה.
 • שיעורי תוכן בנושאים שימושיים לפי רמה.
 • מאגר אונליין של תכנים הנלמדים בכיתה לחזרה אישית במחשב האישי או באפליקציה (אלפי סרטוני וידאו לבחירה).
 • שיחות אימון עם המנטור בהתאם לצרכי התלמיד תוך כדי אימון ומיקוד אישי בחולשות התלמיד.
 • הנחייה והדרכה אישית על ידי המנטור בהכנת פרויקט חודשי (למשל: כתיבת קורות חיים, הכנת הרצאה קצרה, ועוד).
 • שיחות אימון עם מתרגל מחו"ל עם דגש על מיומנויות דיבור באנגלית, בניית ביטחון בשיחה עם אדם זר, מיומנויות הגיה ועוד. שיחה זו מתבצעת מול אדם אשר אינו דובר עברית כך שאין יכולת "לברוח" לאזור הנוחות.
 • לימוד אוצר מלים רלוונטי ומותאם באנגלית.
במהלך המפגשים הכיתתיים: המנטור יעבוד עם קבוצה קטנה של תלמידים על מספר נושאים:
 • מיומנויות שיחה בתוכן מסוים – בכל שיעור המנטור ילמד תוכן מסוים שמתאים לרמה של הכיתה.
 • מיומנויות שיחה חופשית – בכל שיעור המנטור יבחר נושא שהתלמידים לא התכוננו אליו מראש, וילמד כיצד מציגים עמדות ודנים בתכנים מנושאים שונים ללא הכנה מוקדמת.
 • מיומנויות שיחה בחיתוך נושאים – כל כמה שיעורים נערוך חזרה על תכנים שכבר למדנו וננסה לשלב אותם יחד. נערוך סימולציות ונדמה מצבים אמתיים.
 • העשרת אוצר המילים – לפני כל שיעור התלמידים יתבקשו לשנן אוצר מילים מסוים, ולהשתמש בו באופן אמתי בכיתה. כל שיעור ייערך מבדק של אוצר מילים ובחינת התקדמות.
 • מיומנויות דקדוק – כל משפט באנגלית מורכב ממבנה מסוים ואוצר מילים. ישראלים רבים מבצעים שגיאות דקדוקיות שמעיבות על היכולת שלהם לנהל שיחה שוטפת באנגלית ומורידה את הביטחון העצמי שלהם בדיבור. בקורס נלמד כיצד להימנע מטעויות דקדוקיות באמצעות מספר כללים פשוטים ואינטואיטיביים.
ישנם קורסי בוקר וערב ב - 3 רמות לימוד שונות בסניפים הבאים: ת"א, ראשל"צ, כפר סבא, פ"ת, חיפה.

החל מאמצע פברואר יתרחבו לירושלים, מודיעין וב"ש.

החל מתחילת אפריל יתווספו רחובות, הרצליה והקריון.

תחומי לימוד נוספים ביואל גבע בגרות