סטודיו 6B

לימודי עיצוב פנים

סטודיו 6B

לימודי עיצוב פנים

סטודיו 6B למקצועות העיצוב מפעיל בית ספר לעיצוב פנים. ביה'ס לעיצוב פנים בסטודיו בי 6 מציע לימודי עיצוב פנים - לימודי תעודה, קורסים ולימודי העשרה בתחום.

הלימודים מתקיימים בתל אביב וחיפה!

מידע כללי

ביה"ס לעיצוב פנים בסטודיו בי שש הוא בית ספר רענן וחדשני השואף להכשיר מעצבי פנים בעלי ראייה רחבה ויכולת מקצועית גבוהה. לימודי עיצוב פנים בסטודיו 6 בי הם לימודים איכותיים המעודדים מעוף, מקוריות, יצירתיות ופיתוח כיוון אישי בקרב התלמידים.

לימודי עיצוב פנים בסטודיו 6B הם לימודים חדשניים, רב תחומיים, מקיפים ויישומיים, המשלבים תכנים עיוניים עם פרקטיקה מקצועית, ומקנים לסטודנטים כלים, מיומנויות, וידע עיוני ומעשי שיסייע להם להשתלבות בשוק העבודה. הלימודים מועברים על ידי סגל מורים איכותי ומוביל הכולל אדריכלים, מעצבי פנים, אמנים ומעצבים מומחים בתחומם.

סביבת הלימוד היא חדשנית ובה הוקמו מרחבים וחללים שמיועדים בצורה מיטבית לסטודנטים לעיצוב פנים. זה בא לידי ביטוי במעבדות מחשבים מתקדמות, בהן יש תוכנות עיצוב פופולריות מן השורה הראשונה וספריה עשירה בספרים מתחום העיצוב.

לסטודנטים תינתן ערכת לימוד מקצועית שכוללת שלושה ספרי לימוד בשפה עברית. הספרים יכולים לשמש אותם בעבודתם המקצועית גם בתום תקופת הלימודים.

משך לימודים

לימודי עיצוב פנים יימשכו כשנה, כאשר ניתן לבחור במסגרת של מפגש אחד או שני מפגשי לימוד בשבוע. תחום זה אפשר ללמוד במסגרת של לימודי בוקר או במסגרת של לימודי ערב אשר מאפשרים שילוב עבודה עם הלימודים. חודשיים מתוך סך תקופת הלימודים יוקדשו לעבודה על פרוייקט הגמר, כל זאת בהנחיית צוות ההוראה.

נושאי הלימוד

לימודי עיצוב פנים מורכבים מן היחידות הבאות:

לימודי עיצוב
הכרות עם מושגים וסגנונות מתחום הארכיטקטורה ועיצוב הפנים, תכנון וביצוע פרויקטים, הכרות עם מאפיינים אסתטיים, וטכנולוגיים, תוך מתן דגש לשימושיות ולסביבה.

לימודי תוכנות
במסגרת לימודי עיצוב פנים ילמדו הסטודנטים על תוכנות השרטוט המובילות כמו Cad ו-SketchUp.

תכנון רעיוני
במסגרת לימודי עיצוב פנים יפותחו כלים יצירתיים כדי למצוא רעיון לפרוייקט בעיצוב ולמימושו בחלל העיצובי. נוסף על כך יבנו הסטודנטים פרזנטציה לפרויקט בתחום עיצוב הפנים.

תכנון מעשי
תכנון חללים שונים - מסחריים, ביתיים. דגשים בתחום הארגונומטריה, מטבחים, נגרות, פריטי אלומיניום, ריהוט, הכנת תקציב לפרויקט, הכנת כתבי כמויות.

הכנה לשוק העבודה
לקיחת צעדים ראשונים בשוק העבודה, מיתוג, הקמת אתר אינטרנט, דגשים על שיווק ובניית עסק בעיצוב הפנים, בניית אסטרטגיה אישית ועוד.

עבודה על פרויקט גמר
תכנון ובניית פרוייקטי גמר, שכוללות עיצוב חללים משולבים מסחריים וביתיים.

מנטורינג
2 סטודנטים מצטיינים בקורס יהנו מתוכנית מנטורינג שכוללת תכנון ובניית פרוייקט עיצוב פנים בליווי צוות סטודיו 6B.

תעודה

לבוגרי קורס עיצוב פנים שעמדו בכל חובות הלימוד שלהם תוענק תעודה מטעם סטודיו 6B.

לימודי המשך והתמחות

בתום הקורס אפשר להירשם להתמחות בתחום עיצוב החלל המסחרי.
תחומי לימוד נוספים בסטודיו שש בי
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎