המדרשה

למקצועות השכר והחשבונאות בישראל

המדרשה
יועצת לימודים
לימודים

ייעוץ לימודים חינם

רוצה פרטים אודות המדרשה?

שירות אישי חינם!

רוצה לקבל מידע על המדרשה?

מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש

למקצועות השכר והחשבונאות בישראל

המדרשה הינה יחידת השמה והכשרה המספקת מענה הוליסטי לצורך השתלבות בשוק העבודה. ייחודה של המדרשה הוא בכך שמתבצע מיון סלקטיבי למועמדים טרם תחילת הלימודים. תהליך המאפשר למדרשה להתחייב לכך שנוכל לספק עבודה בפועל לכלל הבוגרים.
יועצת לימודים
לימודים

ייעוץ לימודים חינם

רוצה פרטים אודות המדרשה?

שירות אישי חינם!

רוצה לקבל מידע על המדרשה?

מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש

מידע כללי

המדרשה היא מוסד ייחודי, העוסק בפיתוח קריירה איכותית בתחומי השכר והחשבונאות בישראל.

המדרשה ייחודית בתחומה ומתמחה גם בבנייה של אסטרטגיה ליעדים כלכליים - אישיים בקריירה, גם בהכשרות מקצועיות וגם מספק התחייבות ברורה לעמידה בתוצאה ברורה – שיבוץ בפועל של מועמדים במשרה ייעודית המאותרת במיוחד עבורם כחלק מתהליך ההשמה הייחודי של המדרשה.

מטרת המדרשה היא לקדם מועמדים לצמיחה מתמדת ביכולות הכלכלית לצד חתירה מתמדת להתקדמות ביעדים האישיים ובקריירה. לטובת מטרה זו מקיימת המדרשה הכשרות השתלמויות וקורסים המספקים מענה לצעד הראשון להשתלבות במשרה הראשונה לצד מענה בכל מדרגת קידום ובמיוחד במעבר בין עבודות.

אוכלוסיית היעד של המדרשה היא אקדמאיים בעלי יכולת עצמאית, כישורי שפה תקשורת ויכולות חשבונאיות בסיסיות לצד יכולות בינאישיות מתקדמות. לקהל זה ולאוכלוסיות יעד נוספות, מבצעת המדרשה תהליכי מיון, מיפוי ומיטוב של המועמדים באמצעות סדנאות ומבחני מיון קפדניים הכוללים סינונים בדיקות מקיפות ובקרה לצד בדיקות וראיונות טלפוניים.

מבחני המיון והסינונים מאפשרים למדרשה הכשרה איכותית ומתקדמת ומעל לכל – להיות הגוף היחיד בישראל שעומד בהתחייבות ייחודית – מתן עבודה בפועל לכלל התלמידים במסלולים המתקדמים.

ההכשרות הבסיסיות של המדרשה פתוחות גם לסטודנטים מהציבור הרחב כהשכלה כללית וכטעימה מהתחום.

המדרשה היא יוזמה ייחודית של גל זנזורי- גל זנזורי הינו איש שכר מוביל בעל ניסיון של קרוב לשני עשורים בתחום ההכשרות, גל הכשיר אלפים מחשבי השכר ומהמרצים המובילים במדינת ישראל. גל הגה ויזם שיטות למידה בתחומי חשבות השכר והפיץ אותם לקהל הרחב באמצעות ספרי לימוד בנוסף, גל יזם מספר רב של פרוייקטים בתחומי השכר והחשבונאות שחלקם השפיע רבות על ההכשרות בתחום בשנת 2017 הקים גל לשכה למקצועות השכר בישראל וכיום הוא מכהן כעומד בראשה.

מסלולי לימוד

חשבות שכר לאקדמאים - 20 מפגשים, 5 שעות אקדמיות כל מפגש, תעודה של לשכת מקצועות השכר בישראל, לימודי ערב בתל אביב, משך הקורס 5 חודשים.

הקורס מתחיל תאריך פתיחה 1/7/2019.

קורס הנהלת חשבונות לאקדמאים - 20 מפגשים, 5 שעות אקדמיות כל מפגש, תעודה של לשכת מקצועות השכר בישראל, לימודי ערב בתל אביב.

הקורס מתחיל תאריך פתיחה 1/7/2019.

מידע נוסף

מה ההבדל בין המדרשה למוסדות הלימוד בישראל?
המדרשה מתמקדת בליווי ופיתוח קריירה בתחומי השכר והחשבונאות, בשונה ממוסדות לימוד אחרים המבצעים רק הכשרה בסיסית, המדרשה מתמקדת בפיתוח הקריירה של המועמדים לצד הכשרתם. המדרשה מתמקדת ומסייעת למועמדים להשתלב בתפקיד הראשון וכן מלווה את המועמדים במעברים מתפקיד לתפקיד במטרה להביא למיקסום היכולות האישיות והכלכליות של המועמדים.למעשה, בשונה מתפיסת לימודים לפיה הקשר עם תלמיד מסתיים בסוף הקורס, במדרשה יוצרים 'מערכת יחסים' המבוססת על "פיתוח והתקדמות מתמדת בקריירה" של המועמדים.

מדוע המדרשה היא הגוף היחידי בישראל שמבצע מבחני מיון?
המדרשה היא היחידה בארץ המתחייבת – לתוצאה והיא - לעבוד בתפקיד אותו למד הסטודנט ולמקסם את יכולת ההשתכרות שלו. על כן, המועמדים העובדים את מבחני המיון של המדרשה זוכים להבטחה חד משמעית – השתלבות בעבודה.

מה קורה אם מועמד לא משתלב בעבודה?
במידה ומועמד שרכש "חבילת פיתוח קריירה 100% התחייבות לעבודה" יגיע יחד עם המדרשה למסקנה כי לא תוכל לשלב אותו בעבודה המדרשה מתחייבת להחזר של 30% משכר הלימוד. 

תחומי לימוד נוספים בהמדרשה

מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש