מכללת אפיק

קורס שוק ההון ו - DAY TRADE

מכללת אפיק

קורס שוק ההון ו - DAY TRADE

מכללת אפיק מציעה לכם הזדמנות פז לקבל הכשרה איכותית ורחבת היקף בתחום שוק ההון ו- DAY TRADE. מסלול הלימודים, מתמקד בהקניית ידע נרחב שיסייע לכם להגיע לעצמאות כלכלית ולמקסם את הפעילות בשוק הון. הידע שתרכשו במהלך הקורס, יאפשר לכם לעסוק במסחר עצמאי ולהשתלב בקלות ובמהירות בענף משגשג זה.

הלימודים מתקיימים ברחובות, תל אביב, חיפה וכפר סבא.

מידע כללי

קורס שוק ההון ו- DAY TRADE במכללת אפיק, מקנה לסטודנטים המשתתפים בו את מירב הכלים והמיומנויות ליצירת רווחים כלכליים בשווקים הפיננסיים. ייחודה של תכנית הלימודים, טמון בעובדה כי היא מקנה למשתתפים בה טכניקות למסחר עצמאי, ללא צורך ביועצים ובעלי אינטרסים הגובים עמלות גבוהות ומקטינים משמעותית את הרווחים הפוטנציאליים.

קורס ייחודי זה, מיועד לשואפים להיחשף לשוק המניות, במטרה ליצור הכנסה נוספת או עיקרית מהתחום.

קהל יעד

הלימודים מיועדים למעוניינים להרחיב את ארגז הכלים שברשותם, להתמקצע במסחר בשוק ההון, להכיר אפיקי השקעה שונים ולנהל את הונם באופן עצמאי. כמו כן, יתאים הקורס לשואפים להבין כיצד מנהלים תיק השקעות עצמאי, על מנת להתנהל מול מנהלי התיקים בבנקים ובבתי ההשקעות.

משך לימודים

הקורס כולל 17 מפגשים, המתקיימים אחת אחת לשבוע, בין השעות 21:00 - 18:00.

התנסות מעשית

ההכשרה המעשית בתכנית, כוללת מגוון עשיר של תכנים וכלים אסטרטגיים למסחר בזירות העולמיות ובשווקים הספקולטיביים. במהלך הסטאז', יבצעו הסטודנטים עסקאות תוך ליווי ומעקב צמוד של צוות האנליסטים מכללת אפיק. כל עסקה תעבור בקרה של הסגל המקצועי במכללה, ותקבל אישור או שלילה בהתאם לפוטנציאל העסקי והכלכלי שלה. ההתנסות המעשית, מקנה לסטודנטים ביטחון וניסיון כבר במהלך הלימודים, כך שעם תום הקורס יוכלו הבוגרים להשתלב בתחום בקלות ולמצוא עסקות מניבות בזמן אמת.

מסחר אינטרנטי

חדר המסחר האינטרנטי במכללת אפיק, עומד לרשות כל בוגר במהלך חודש וחצי. בחדר המסחר יוכל הסטודנט לבצע את עסקאותיו הראשונות עם ליווי ותמיכה של צוות המכללה.

תכנית לימודים

תכנית הלימודים בקורס כוללת שלושה חלקים עיקריים:

חלק א' - החלק העיוני מתמקד בהכרת מושגי הבסיס בעולם שוק ההון, ובמהלכו ייחשפו הסטודנטים לכלים השונים בשוק, כגון: מהי בורסה, סוגי מניות, הנפקת מניות ועוד. מכיוון שהנוכחים בכיתה מגיעים ללא רקע תיאורטי או ניסיון במסחר בשווקים הפיננסיים, מספק חלק זה סקירה נרחבת של השוק.

חלק ב'- החלק המעשי, במהלכו יחושו הסטודנטים כיצד מרווחים כסף בשווקים הפיננסיים, וייחשפו לשיטות מכירה ועסקאות. התלמידים ילמדו לזהות את המניה החזקה ביותר, רגע אחד לפני הפריצה.

חלק ג -  חלק זה מתמקד בהכשרה מעשית, ובמהלכו יבצעו הסוחרים מסחר בזמן אמת בחדר התרגול במכללת אפיק.

תעודה

למסיימי התכנית שיעמדו בכל הדרישות, תוענק תעודת סיום מטעם מכללת אפיק. הקורס מקנה לבוגרים כלים למסחר עצמאי בבורסה, בצורה אחראית ותוך הבנה מלאה של המגמות השונות בשוק ההון.
תחומי לימוד נוספים במכללות אפיק