בר מאסטר BarMaster

קורס ברמנים לחיילים משוחררים

בר מאסטר BarMaster

קורס ברמנים לחיילים משוחררים

בר מאסטר - בית ספר לברמנים מציע לכם קורס ברמנים לחיילים משוחררים.

מה מקבלים?

  • תעודת בינלאומית W.B.S.A (היחידים בישראל).
  • השמה לעבודה בסיום הקורס (היחידים בישראל).
  • תרגול הקוקטיילים עם אלכוהול (היחידים בישראל).
  • תרגול בבר אמיתי (היחידים בישראל).
  • תעודת הסמכה מטעם מדינת ישראל.
  • ניתן ללמוד על חשבון הפיקדון הצבאי.
הלימודים מתקיימים בתל אביב, ירושלים, חיפה, הרצליה, אשדוד ובאר שבע.

קהל יעד

הקורס יכול להתאים לחיילים משוחררים, סטודנטים שעשו צבא, מי שמעוניין בקורס מורחב.

מתכונת הלימודים

קורס ברמנים לחיילים משוחררים הוא קורס ברמנים מורחב הכולל 116 שעות לימוד ומטרתו להקנות לכם ידע נרחב וכלים מקצועיים לעבודה בכל בר בארץ ובעולם. הקורס מתקיים בבר אמיתי (היחידים בישראל) ב 8 סניפים ברחבי. הקורס מורכב מ 13 מפגשי תשתית בתוספת 5 סדנאות התמחות מתקדמות שמטרתן להקנות לכם ידע מעמיק יותר ולהפגיש אתכם עם מומחים.

נושאי לימוד

הקורס כולל סדנאות ההתמחות מיוחדות וכוללות סיור יין מקצועי ביקב ברקן, יום מקצועי במבשלת הבירה קרלסברג, סדנת מיקסולוגיה מתקדמת עם אלוף ישראל, סדנת וויסקי מתקדמת במזקקת הוויסקי "מילק אנד האני" וסדנת קפה מתקדמת בבית הקלייה בלנוודר. כל שיעור מורכב מחלק עיוני הכולל הרצאה, טעימות של המשקאות, טעימות של קוקטיילים קלאסיים, וחלק מעשי הכולל תרגולים מאחורי הבר בו תרכשו מיומנויות מקצועיות בליווי מוסיקה, תאורת ערב ואווירת בר אמיתית.

חלק עיוני – בחלק זה ילמדו משפחות האלכוהול לסוגיהם – משקאות הלבנים, ליקרים, וויסקי, אפרטיפים ודז'סטיפים, ברנדי, יין, בירה ועוד. התלמידים יכירו את ההיסטוריה של המשקה, מהיכן הוא מגיע, איך מפיקים אותו, סוגים וסגנונות, כאשר הכל מלווה בטעימות של המשקאות הנלמדים וקוקטיילים קלאסיים ומיוחדים בהתאם לנושא שנלמד.

חלק המעשי – חלק זה מוקדש לתרגולים מאחורי הבר בליווי מוסיקה, תאורת ערב ואווירת בר בדיוק כמו הברים שאתם אוהבים. תתרגלו את כל משפחות הקוקטיילים – אפל מרטיני, ליצ'י מרטיני, קוסמופוליטן, פינה קולדה, קובה ליברה, מוחיטו, קאפירינייה ועוד המון סוגים וסגנונות קוקטיילים (עם אלכוהול! וזה קורה רק אצלנו) תתרגלו את צורות הגשת המשקאות בבר, תתאמנו על טכניקות עבודה, טכניקות מזיגה, תתרגלו גם סימולציות ברמן-לקוח, איך ניגשים ללקוח, איך מציעים לו משקה, איך מגדילים מכירות על הבר ואיך עושים יותר טיפים, כך שבסיום קורס ברמנים תוכלו לעבוד בברים שתמיד חלמתם.

תעודה

סיימתם את הקורס בהצלחה? איזה כיף! בסיום הקורס תוענק לכם תעודת הסמכה בינלאומית מטעם "האיגוד הבינלאומי לבתי ספר לברמנים" ומחלקת ההשמה שלנו תפנה אתכם לעבודה בברים שתמיד רציתם. אנחנו מתחייבים שקורס ברמנים בבר מאסטר הוא הקורס המקצועי בישראל ובמחיר המשתלם ביותר.

תחומי לימוד נוספים בבר מאסטר

מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש