ביראד - לימודי תעודה מתקדמים

קורס ניהול עסקים עם סין

ביראד - לימודי תעודה מתקדמים

קורס ניהול עסקים עם סין

כמעט כל חברה ישראלית מעורבת כיום באופן מסויים בעסקים עם סין – בין אם מדובר בייבוא של חומרי גלם או ייצוא של ידע וטכנולוגיה, תיירות נכנסת לסין, ניהול השקעות שמקורן בסין ועוד. העסקים עם סין מצריכים בקיאות בתרבות הסינית ושליטה בעולם היבוא והיצוא והסחר הבינלאומי, בעולם הרכש, הפיננסים ואפילו בשפה הסינית.

התוכנית ללימודי ניהול עסקים עם סין של ביראד לימודי תעודה מתקדמים, היא תוכנית חדשנית, ראשונה מסוגה, המשלבת עולמות תוכן רבים, מעשיים ותיאורטיים, אשר החיבור ביניהם מעניק את הכלים והידע הנדרשים על מנת לבצע עסקים עם סין בהצלחה.

הקורס מתקיים במתכונת לימודי ערב.

הלימודים מתקיימים ברמת אפעל, רמת גן.

מידע נוסף

התוכנית ללימודי ניהול עסקים עם סין תקנה ללומד בה יכולות עבודה חיוניות מול השוק הסיני, כך שעם סיומה, יוכל לקיים שיתופי פעולה עם אנשי עסקים ויצרנים מסין לצורך עסקאות ייבוא או ייצוא עסקי ייבוא מסין, לבצע מו"מ, לכתוב הסכמים, ולהכיר ולהתמודד עם הקשיים המוכרים בעולם העסקים בסין, על ידי הבנה של התרבות וידע בסיסי בשפה הסינית.

מנהל הקורס - מר זוהר פורמן. מומחה לעולם המסחר עם סין, מכהן כיום כמנהל פיתוח עסקי ומסחרי בחברת מוצרי צריכה ובעבר שימש בעליה חברה אשר עסקה בשירותי מיקור חוץ מסין וניהול פרויקטים מול מפעלי יצור בסין. בוגר לימודי MBA במנהל עסקים מאונ' ת"א, דובר סינית.

קהל יעד

התוכנית מיועדת לבוגרי מנהל עסקים, למנהלים ועובדי חברות המתעדים לעבוד מול סין ולכל מי שמעוניין להתחיל בקשרי עסקים עם סין או נמצא באמצע התהליך ונתקל בקשיים.

תנאי קבלה

שליטה בשפה האנגלית.

מתכונת הלימודים

הלימודים בתוכנית יתקיימו באמצעות הרצאות פרונטליות בשילוב הלומדים, אשר יתבקשו לקחת חלק פעיל ולחבר את הלימודים בתוכנית לעולם התוכן העסקי שלהם. תינתנה שיטות פרקטיות להצלחה בעסקים וישולבו בתוכנית תכנים באנגלית ושיעורים בשפה הסינית למקסום השליטה העסקית. במהלך התוכנית ידרשו הלומדים לשתי עבודות הגשה ולקראת סופה יתקיים מבחן קצר בשפה הסינית. בסיום הלימודים יגישו הלומדים תוכנית עסקית כעבודת גמר.

אורכה של התוכנית 92 שעות אקדמיות. הקורס מתקיים במתכונת לימודי ערב.

נושאי לימוד

תרבות סין העכשווית, סקירה היסטורית מסין העתיקה דרך מלחמת העולם השנייה עד לימינו, חדשנות בסין מול חדשנות בישראל, ישראל מול סין – איך למנף את התרבות הישראלית לעסקים מוצלחים בסין, הכרות עם הגורמים הלוקחים חלק בתהליך הייבוא, מונחי המכר הבינלאומי, עקרונות בדרישות חוקיות הייבוא, התמודדות עם רמאויות בסין באמצעות  case studies, יצירת שת"פים בסין למטרות ייצוא לסין, שיווק ופרסום בסין, נטוורקינג בסין – גוואנשי, התמודדות נכונה עם קשיי שפה מול הסינים, סין מול העולם – האסטרטגיה לכיבוש כלכלי, מבנה הממשלה, החוק והכלכלה הסינית, השקעות בסין ופתיחת עסקים בסין, משא ומתן מול סין, תרבות וכלכלת סין, סינית למתחילים, בניית תכנית עסקית מותאמת לסין, מרחב האינטרנט בסין.

תעודה

תעודה של ביראד לימודי תעודה מתקדמים תינתן לעומדים בכל דרישות הקורס, הכוללות נוכחות של 80% לפחות משעות הקורס והגשת פרויקט גמר.
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש