קמפוס לימודים בחו"ל

לימודי רפואה באנגלית באיטליה

קמפוס לימודים בחו"ל

לימודי רפואה באנגלית באיטליה

אם אתם מתעניינים בלימודי רפואה באיטליה כדאי שתדעו שתוכלו ללמוד עתה בשפה האנגלית דרך קמפוס לימודים בחו"ל.

ישראלים רבים בוחרים ללמוד רפואה באיטליה שנחשבת למדינה קסומה ומושכת במיוחד. עכשיו תוכלו לעשות את זה בצורה זולה יותר לעומת לימודי רפואה בארצות במזרח אירופה.

מידע כללי

במסגרת התוכנית החדשה של קמפוס לימודים, תוכלו ליהנות מלימודים באנגלית במדינה מערב אירופאית. קמפוס לימודים מציגים אחוזי הצלחה גבוהים של הסטודנטים - שכן, הלימודים באנגלית ואין צורך ללמוד שפה חדשה.

המכשול של לימודי השפה האיטלקית הקשה על סטודנטים רבים להתקבל ללימודים ולכן המעבר ללימודים באנגלית הינו שינוי משמעותי. בנוסף ליתרון השפה, מסלול זה מוצע בשכר לימוד נמוך יחסית על אף שהלימודים מתקיימים באוניברסיטאות מהטובות ביותר שמדורגות גבוה בדירוג האוניברסיטאות הטובות ביותר בתחום הרפואה: אוניברסיטת רומא-לה ספיינצה ואוניברסיטת מילנו-סטטלה.

תנאי הרשמה וקבלה

תנאי ההרשמה למסלול לימודי רפואה באנגלית באיטליה הינם הצגת תעודת בגרות מלאה וציון פסיכומטרי. אין חשיבות לציוני הבגרות וציון הפסיכומטרי. בנוסף לכם יש לעבור מבחני כניסה שמקיימות האוניברסיטאות באיטליה למועמדים וביניהם: מבחן שפה שבודק את רמת האנגלית שלכם ומבחן מקצועות בשפה האנגלית הבודק את הידע שלכם במתמטיקה, פיזיקה, כימיה וביולוגיה, מקצועות רקע הנדרשים להצלחה בתואר ראשון ברפואה.