קווים - בית הספר למקצועות העיצוב

קורס תפירה

 קווים - בית הספר למקצועות העיצוב

קורס תפירה

קווים - בית הספר למקצועות העיצוב מציע קורס ייחודי הנועד להקנות לבוגריו את יסודות אומנות התפירה. הקורס יפתח בפניי המשתתפים את השער לעולם מרתק זה, ויכשיר אותם בשלל טכניקות בסיסיות ומתקדמות לתפירת פריטי מלתחה מגוונים. הקורס כולל תרגול מעשי רב בסטודיו מקצועי לעיצוב, ומבטיח הכשרה מעשירה, המלווה בחוויית לימודים מקצועית ונעימה.

הלימודים מתקיימים בנמל תל אביב, חיפה, כפר סבא, ראשון לציון, באר שבע, ירושלים, בני ברק - השלוחה החרדית, לימודים לנשים וגברים בהפרדה.

מידע נוסף

קורס תפירה בקווים – מידע כללי קורס ייחודי זה של מכללת קווים מציעה הזדמנות פז למעוניינים ללמוד את רזיי עולם התפירה. הקורס יקנה לבוגריו את מיטב הידע, הכלים והמיומנויות אשר יעזרו להם לעשות את צעדיהם הראשוניים בעולם זה – בין אם כתחביב, ובין אם כפתח ראשוני לקריירה בעולם האופנה. אם גם אתם מתעניינים בלימוד תפירה, וחושקים לעצב פריטים על פי טעמכם האישי ועיצובכם – קורס התפירה של מכללת קווים תפור במיוחד בשבילכם.

קורס תפירה בקווים – קהל היעד הקורס מיועד לכל מי שמעוניין לרכוש מיומנויות וכלים שימושיים, אשר יעזרו לו לתפור בגדים בעיצוב אישי ועל פי טעמו. כן מיועד הקורס עבור המעוניינים לפתח קריירה בעולם האופנה, ומעוניינים ללמוד קורס זה כנקודת התחלה בתחום.

קורס תפירה בקווים – תכנית הקורס הקורס כולל כ-56 שעות לימוד אקדמיות, הנפרשים על פני 14 מפגשים, בני 4 שעות כל אחד. הקורס נערך במתכונת של מפגש אחד בשבוע. בין הנושאים הנלמדים בקורס: היכרות עם בסיבת העבודה והחומרים הנלווים, תרגול במכונת התפירה ולימוד תפרים בסיסיים, סוגי רוכסנים וכיסים, חגורות, מכפלות ועיבודים, כפתורים וצווארונים, תפירת חצאית ישרה עם כיס קופיקו ו"שליץ", תפירת מכנסיים עם אלמנט של ג'ינס, תפירת חולצה מכופתרת קלאסית, תפירת חולצת אריג עם שרוול ארוך, מדידות ותיקונים. בוגרי הקורס יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם קווים - בית הספר למקצועות העיצוב.
תחומי לימוד נוספים בקווים