דן גורמה בשיתוף אורט ישראל

ביה"ס למלונאות, לאמנות הבישול ולקונדיטאות

דן גורמה בשיתוף אורט ישראל

ביה"ס למלונאות, לאמנות הבישול ולקונדיטאות

דן גורמה - בית ספר למלונאות, לאמנות הבישול ולקונדיטאות הינו בית ספר של רשת מלונות דן המציע מגוון עצום של מסלולי לימודים בתחומי מלונאות, בישול וקונדיטאות. בואו לקרוא על מסלולי הלימוד בשיתוף מכללת אורט יד שפירא בתל אביב.

הלימודים מתקיימים בתל אביב.

קורסי לימוד

קורס קונדיטוריה מקצועי
קורס בישול מקצועי
קורס אתגר הבשר
קורס מטבחי המזרח הרחוק
סדנת טורטים טארטלטים ועוגות קטנות
קורס פטיסרי
סדנת בישול ביתי

מידע נוסף אודות המכללה

מלונות דן ומכללות אורט מנהלות יחדיו את המרכז הקולינרי הגבוה לאמנות הבישול, דן גורמה – סניף תל-אביב. המרכז הוא חלק ממכללת אורט יד שפירא, ומקיים קורסים וסדנאות בתחומי הבישול והקונדיטוריה במגוון סגנונות והתמחויות לכל הרמות. הלימודים יוכלו להתאים לכם בין אם אתם חובבי בישול שמעוניינים בסדנה קצרה ובין אם אתם מעוניינים להתמקצע בתחומי הבישול.

בית הספר מקנה סביבת לימודים מקצועית הכוללת מטבחים חדשניים ועמדות עבודה ייחודיות. אנשי ההוראה בסניף תל-אביב מובילים את עולם הקולינריה ונחשבים בעלי ניסיון עשיר הן בבישול ובקונדיטוריה. בין אם תרצו לדעת לבשל טוב יותר עבור המשפחה והחברים, ובין אם תרצו לרכוש מקצוע בתחום הבישול הקונדיטוריה, דן גורמה תל-אביב הוא המקום המתאים.
מכללת דן גורמה היא מרכז הדרכה והכשרה המתמקד בתחומי הלימודים הנ'ל ומתמקדת בקיום קורסים ופעילות חינוכית מגוונת בתחומי מזון ומשקאות - בישול ואפיה, יין ואלכוהול ברמות שונות, תחום האירוח, הניהול המשקי, והניהול המלונאי. בית ספר דן גורמה של רשת מלונות דן מציע מגוון קורסים, תכניות לימודים וסדנאות בתחומי ידע שונים במסגרת לימודי המשך, לימודי חוץ, לימודי תעודה, לימודי העשרה, הכשרות, הסמכות, קורסים, סדנאות ופעילויות פנאי, הכשרה מקצועית והשתלמויות מקצועיות  ברמה גבוהה.