היי קיו HIGH Q

קורסים לשיפור בגרויות

היי קיו HIGH Q
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות היי קיו HIGH Q?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על היי קיו HIGH Q?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

קורסים לשיפור בגרויות

היי קיו HIGH Q מציעה לכם קורסים לשיפור בגרויות במגוון מקצועות בהם: מתמטיקה, אנגלית, פיסיקה, תנ"ך, אזרחות, לשון, היסטוריה, ספרות וגיאוגרפיה.

הקורסים נלמדים בפריסה ארצית!
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות היי קיו HIGH Q?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על היי קיו HIGH Q?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

בגרות במתמטיקה

בחינת הבגרות במתמטיקה היא בחינת הבגרות המדוברת ביותר מבין כל בחינות הבגרות. המאתגרת את הנבחן באופן אינטלקטואלי, שכמעט ואין כמותו במקצוע אחר הנלמד בתיכון. היות והמתמטיקה מהווה בסיס איתן לכל מקצועות ההנדסה, כלכלה, מדעי המחשב וכדומה, בחינת הבגרות במתמטיקה, מהווה אבן בוחן משמעותית בחיי הסטודנט הפוטנציאלי, ולכן ההצלחה בה חשובה לאין שיעור.

במסגרת קורס ההכנה לבגרות במתמטיקה ב-High-Q, התלמיד ילמד את הנושאים השונים הכלולים בבחינה, מרמת הבסיס ועד לרמת הבחינה, ויקבל כלים להתמודדות עם השאלות בכל אחד מהתחומים הכלולים בה. במהלך הקורס יערכו מבחנים שונים, על מנת להבטיח רמה נאותה של התלמיד בכל שלבי הקורס. כמו כן, הקורס מציע שעות תרגול שבועיות לרבות שעות הרצאה. השיעורים מועברים ע"י מורים מקצועיים והלמידה מתבצעת בכיתות קטנות. בנוסף, למי שמפספס שיעור או סתם רוצה לראות את השיעור פעם נוספת, ישנם סרטונים המכילים את כל הנושאים באתר התלמיד (LOD).

במסגרת בחינת הבגרות, על הנבחן להפגין ידע בכמה וכמה תחומים בהם המתמטיקה עוסקת כגון: גיאומטריה, טריגונומטריה, אנליזה, הסתברות ועוד.

מבנה הבחינה - תלמידי 3 יח"ל נבחנים בשלושה שאלונים, תלמידי 4 יח"ל בשני שאלונים ותלמידי 5 יח"ל בשני שאלונים, כאשר כל השאלונים שונים זה מזה ואין שאלונים משותפים לרמות השונות.

בגרות במתמטיקה ברמת 3 יח"ל: שאלון א' – יש לבחור 4 מתוך 6 שאלות בצבירת נקודות (25%).
שאלון ב' – יש לבחור 4 מתוך 6שאלות בצבירת נקודות (35%).
שאלון ג' – יש לבחור 4 מתוך 6 שאלות (40%).

בגרות במתמטיקה ברמת 4 יח"ל:

שאלון א' – שלושה פרקים (65%):
 • פרק ראשון – יש לבחור 2 מתוך 3 שאלות.
 • פרק שני – יש לבחור 1 מתוך 2 שאלות.
 • פרק שלישי -יש לבחור 2 מתוך שלוש שאלות.
שאלון ב' – שני פרקים (35%):
 • פרק ראשון – יש לבחור 1 מתוך 2 שאלות.
 • פרק שני- יש לבחור 2 מתוך 3 שאלות.
בגרות במתמטיקה ברמת 5 יח"ל:

שאלון א' – שני פרקים (60%):
 • פרק ראשון -יש לבחור 2 מתוך 3 שאלות.
 • פרק שני – יש לבחור 1 מתוך 2שאלות.
 • פרק שלישי – יש לבחור 2 מתוך 3 שאלות.

 

בגרות בפיסיקה

בגרות בפיזיקה היא מהמקצועות הקשים והמאתגרים ביותר מבין כל המקצועות הנלמדים לבגרות. ניתן לגשת לבחינה ברמה של 5 יחידות לימוד. הבוחרים לגשת לבגרות בפיזיקה זוכים ליתרון משמעותי, בתהליך הקבלה ללימודים באקדמיה. שכן, מגוון פקולטות יוקרתיות דורשות לימודי פיזיקה בהיקף 5 יח"ל כתנאי סף לקבלה.

קורס ההכנה לבגרות בפיזיקה של High Q בנוי על שיטת למידה מטריציונית בו מוקנה הידע לתלמיד בתחומים השונים, תוך התקדמות במקביל בכל הנושאים יחד. הקורס לקראת בגרות בפיזיקה ב-High Q  מועבר ע"י המורים המקצועיים והטובים בארץ. שיטת הלימוד בהיי קיו היא לימוד בכיתות קטנות ומאופיינת ביחס אישי. מרגע פתיחת הקורס התלמידים מתמודדים עם פתרון שאלות מבחינות בגרות קודמות. וכן, מתקיימים מבחנים אישיים, כך שהתלמיד יודע לאורך כל הקורס מהי רמתו האישית ומקבל משוב על רמת התקדמותו.

הקורס בפיזיקה כולל שני מפגשים בשבוע ומציע שעות תרגול שבועיות. לעיתים מתווסף מפגש נוסף, בהתאם לקצב התקדמות התלמידים בכל בכיתה.

מבנה הבחינה
מבחן בגרות בפיזיקה מורכב מארבעה שאלונים:
 • מכניקה: קינמטיקה, דינמיקה, תנועה במישור, מתקף ותנע, אנרגיה מכאנית, תנעה הרמונית וכבידה.
 • חשמל: אלקטרוסטטיקה, שדה חשמלי, מתח פוטנציאל, מעגלי זרם ישר, שדה מגנטי והשראה מגנטית.
 • קרינה וחומר: אופטיקה גיאומטרית, מודלים של האור ומודלים של האטום והגרעין.
 • מעבדות חקר: פיתוח מיומנות חקר תופעות שונות.

בגרות באנגלית

קורס ההכנה לקראת בחינת הבגרות של High Q בנוי מכיתה הטרוגנית המורכבת מתלמידים הניגשים לבחינת הבגרות ברמה של 4 יחידות לימוד וברמה של 5 יחידות לימוד. הרעיון העומד מאחורי שיטת לימוד זו, הוא שאין הבדלים מהותיים בין שתי הבחינות שכן החומר לבחינה דומה, אך ברמת 5 יחידות ישנו דגש נוסף על דקדוק ודיוק בכתיבה. בשיטת הלימוד של היי קיו – המורה ידאג להכין  את התלמידים לבחינה שבה הם יקבלו את הציון הטוב ביותר, כולל הבונוס ולהגיע לתוצאה המיטבית גם מבחינת ההשפעה על תעודת הבגרות.

לקראת אמצע הקורס נתחיל להקדיש שעות ייעודיות נפרדות לתלמידי 4 ו-5, בנוסף לשעות המשותפות. שעות אלו יוקדשו ללימוד יצירות הספרות שאינן משותפות לשתי הרמות ולהכנת תלמידי 5 יח"ל לכתיבת החיבור.

ב-High Q מאמינים כי שפה לומדים מהתנסות ולא מתוך חוקים. במהלך הקורס בהיי קיו, ילמד שימוש נכון בשפה ולימוד מבנים לשוניים רבים. הדבר ייעשה במידה רבה באמצעות מתן משוב מהמורה על ניסוחים של תלמידים בתרגולים השונים (שמיעה, כתיבה דיבור), מתן דוגמאות נכונות והסברים אינטואיטיביים שאינם מתבססים על חוקים. יוצאים מן הכלל הם כללי כתיבה, הרלוונטיים בעיקר לתלמידי 5 יח"ל, אליהם נתייחס באופן מפורש בקורס.

ויש אפילו אפליקציה - לתלמידי הבגרות גישה לאפליקציה הידועה והמעולה "BrainWash " אשר כבר שנים מלמדת אלפי תלמידים מילים באנגלית בצורה חוויתית וקוגנטיבית.

הקורס מחולק לשלושה שלבים:

שלב א'- לימוד אנגלית.
פיתוח יכולות הקריאה ויכולת השמיעה – השמיעה והדיבור הם שני הצדדים של אותו המטבע, לכן על מנת לרכוש יכולת שמיעה אמיתית אנחנו מלמדים גם כיצד להקשיב ואיך נכון לדבר. בשיטה זו, התלמידים מגיעים לתוצאות גבוהות במיוחד בהכנה לחלק השמיעה ותלמידינו מרוויחים גם בטחון ושליטה בשפה המדוברת  ששמשו אותם לא רק לבחינת הבגרות.

שלב ב'- למידה לבגרות.
לימוד יצירות הספרות – תחילה נלמד את היצירות המשותפות, בהמשך יוקדשו שעות ייעודיות נפרדות לתלמידי 4 ותלמידי 5 כדי ללמד את יצירות הספרות שאינן משותפות וכמו כן לחיבור. לקראת שלב זה המורה והתלמיד מחליטים  יחד-באיזו בחינה התלמיד יגיע לתוצאות טובות יותר.

שלב ג'- מרתון.

סימולציות – השבועיים האחרונים של הקורס יוקדשו בעיקר לסימולציות וחזרה על החומר הנלמד. מכיוון שהקורס מתקיים בכיתות קטנות הדבר מאפשר למורה גמישות רבה ויכולת להתאים את קצב ואופן הלימוד לתלמידים כך שלעיתים תקופת המרתון תתחיל אפילו קצת לפני השבועיים האחרונים של הקורס. כיוון שההצלחה בבחינת הבגרות באנגלית תלויה במידה רבה בתרגול, תלמידנו נהנים בנוסף, ללמידה בכיתה משימוש באתר. האתר כולל אפליקציות רבות ללימוד מילים שמתקשרות אחת עם השנייה ומאפשרות לימוד בצורה מהנה ואפקטיבית. המילים שבאוצר המילים נבחרו מתוך סריקה של עשרות מבחני בגרות מהשנים האחרונות והן ממוקדות לבחינה. כמו כן, האתר מכיל אפליקציה מיוחדת לחזרות על השיעור שנלמד בכיתה ואפשרות לתרגול קטעי קריאה רבים.

מבנה הבחינה בבגרות באנגלית כל תלמיד נבחן ב-3 שאלונים, כאשר הציון הסופי הוא שקלול של שלושתם (במשקל שווה). תלמידי רמת 4 יח"ל נבחנים בשאלונים  C, D, Eותלמידי רמת 5 יח"ל נבחנים בשאלונים E, F, G. הבגרות בודקת ידע מקיף באנגלית (קריאה ושמיעה) ושליטה ביצירות ספרותיות. מלבד העובדה שהנבחנים בשתי הרמות נבחנים באותו שאלון (E) חלק מיצירות הספרות משותפות וההבדלים ברמות (4 ו-5 יח"ל) הם לא גדולים.

שאלון C – הבנת הנקרא (100%) / הבנת הנקרא (70%) וכתיבת חיבור (30%) – תלמיד שנבחן ברפורמת "עולם חדש" יקבל שאלון הכולל קטע קריאה + חיבור. תלמיד הנבחן במתכונת הישנה יקבל רק קטע קריאה.
שאלון D – יצירות ספרות (פואמות וסיפורים קצרים) שנלמדו בכיתה.
שאלון E – קטע קריאה (70%) וקטע הבנת הנשמע (30%)
שאלון F – יצירות ספרות (פואמות, סיפורים קצרים ומחזה) שנלמדו בכיתה.
שאלון G – קטע קריאה (60%) ומטלת כתיבה (40%).

בגרות בלשון

קורס ההכנה לקראת בחינת הבגרות בלשון מותאם לתוכנית הבחינה החדשה. הוא מקיף את כל חומר הלימוד עבור כל השאלונים ובכלל זה תרגול רב של החומר ושל בחינות בגרות בלשון משנים קודמות. הבחינה  בלשון אינה בחינה פשוטה ומצריכה תרגול רב אבל יחד, נצלח אותה בגדול. במסגרת הקורס נלמד היטב את החומר ואת הדרך הנכונה ביותר להגיע לפתרון.

ב - High Q מאמינים כי למידה בכיתות קטנות ואינטימיות מאפשרת למורה להעניק יחס אישי לכל אחד מתלמידיו ולהביא אותם להישגים גבוהים. הקורס כולל מפגש אחד בשבוע. לעיתים מתווסף מפגש, בהתאם לקצב התקדמות התלמידים בכל כיתה.

מבנה הבחינה

מבנה הבחינה – עולם ישן

שאלון א' (1 יח"ל) פרק א' – הבנה והבעה (סיכום)
פרק ב' – אוצר המילים והמשמעים, שם המספר
פרק ג' – תחביר ומערכת הצורות

שאלון ב' (1 יח"ל)
פרק א' – הבנה והבעה (מאמר טיעון)
פרק ב' – תחביר
פרק ג' – מערכת הצורות

מבנה הבחינה – עולם חדש

30% (1 יח"ל)
פרק א' – הבנה והבעה (מאמר טיעון)
פרק ב' – תחביר
פרק ג' – מערכת הצורות

70% (1 יח"ל)
פרק א' – הבנה והבעה (סיכום ממזג)
פרק ב' – שם המספר
פרק ג' – תחביר או מערכת הצורות

בגרות באזרחות

במסגרת קורס הכנה לבגרות באזרחות של High Q ילמדו התלמידים את החומר התיאורטי לצד הענקת כלים המאפשרים לנתח אירועים, להביע דעה מושכלת ולנסח תשובה מלאה ומדויקת. במהלך הקורס נלמד את החומר תוך ניתוח אירועים אקטואליים והבנת התהליכים העומדים מאחוריהם. כמו כן, תתורגל באופן קבוע את יכולת המענה על שאלות הבודקות ידע ומיומנות, כדי להכין את התלמידים לבחינה באופן הטוב ביותר.

כשאתם לומדים ב-High Q- אתם נהנים מרמת הוראה גבוהה ביותר, אווירת לימוד אינטימית בכיתות קטנות ויחס של אישי לכל תלמיד ותלמידה.

החומר לבגרות באזרחות מורכב מחמישה חלקים:

הקמת המדינה: רקע היסטורי, הכרזת העצמאות, הרעיון הלאומי ולאומיות.
מאפייני המדינה היהודית.
מאפייני המדינה הדמוקרטית והרעיון הדמוקרטי.
מוסדות ומשטר במדינת ישראל.
אשכולות ידע.

הקורס כולל מפגש אחד בשבוע. לעיתים מתווסף מפגש שני, בהתאם לקצב התקדמות התלמידים בכל בכיתה.

מבנה הבחינה לנבחני משנה ואקסטרנים חסרי מטלת ביצוע:

הבגרות באזרחות מורכבת מארבעה פרקים:
פרק א' – שאלות אירוע (על התלמיד לבחור אחת מתוך שתיים)
פרק ב' – שאלות ידע + שאלות ידע מורכב (חמשת אשכולות בחירה – על התלמיד לבחור שאלה  אחת מתוך חמש שאלות)
פרק ג' – קטע אנסין אחד  (על התלמיד לבחור שתיים מתוך שלוש שאלות)
פרק ד' – שאלת אירוע עם צד אחד ושאלות עמדה.

סה"כ על התלמיד להשיב על 9 שאלות מתוך 20 שאלות הבחינה, בהתאם להנחיות בכל פרק.

בגרות בתנ"ך

בקורס ההכנה לקראת בחינת הבגרות בתנ"ך ב- High Q- ילמדו הכללים והשיטות: כיצד לגשת לטקסט, כיצד ניתן לתרגם ולהבין את הכתוב ללא מפרשים לצורך מענה על שאלות הבחינה בהצלחה. כל זאת בלמידה בכיתות קטנות ובליווי  יחס אישי מצד המורים מהשורה הראשונה בארץ. הקורס ברמת 2 יח"ל כולל מפגש בשבוע, והקורס ברמת 3 יח"ל כולל שני מפגשים בשבוע. לעיתים מתווסף מפגש נוסף, בהתאם לקצב התקדמות התלמידים בכל בכיתה.

מבנה הבחינה

בחינת הבגרות בתנ"ך בהיקף 2 יח"ל לנבחני משנה ולנבחנים אקסטרניים:
 • שאלון 1281 – 70%
 • שאלון 1282 – 30%
תכנית הלימודים בשאלון 1281: 70%
פרק א' – היסטוריוגרפיה ונבואה.
פרק ב' – נושאי החובה (חוק, חכמה, נביאי אמת ושקר ותגובות לחורבן ושיבת ציון)
פרק ג' – נושאי הרחבה (נביאי אמת ושקר ותגובות לחורבן ושיבת ציון)
פרק ד' – קטע שלא נלמד לניתוח ולהבנה.
תכנית הלימודים בשאלון 1282: 30%
פרק א' – ספר בראשית.
פרק ב' – נושאי הרחבה (חוק וחכמה).

בגרות בתנ"ך ברמת 3 יח"ל השלמה ל-5 יחידות, כוללת שלושה שאלונים:
שאלון א' – כולל שני פרקים (1 יח"ל).
שאלון ב' – יש לענות על 5 מתוך 8 שאלות (1 יח"ל).
שאלון ג' – יש לענות על 5 מתוך 8 שאלות (1 יח"ל).  

בגרות בספרות

בקורס ההכנה לבחינת הבגרות בספרות של היי-קיו מעמיקים את ההבנה במושגים ספרותיים: התלמידים ירכשו כלים לקריאה וניתוח יצירות ספרותיות, וישפרו את יכולות הניסוח והכתיבה. הלימודים בהיי-קיו מתאפיינים בסביבת לימודים מפרה שמעודדת תקשורת בין-אישית, כאשר יחד עם צוות ההוראה, כל תלמיד ימקסם את יכולותיו האישיות.

בהיי-קיו התלמידים יכולים לשכוח משיעורי הספרות כפי שהם מתקיימים בבית הספר. השיעורים מועברים על ידי מורים צעירים, המדברים בגובה העיניים ושואפים שכל תלמיד ידע את החומר הנלמד על בוריו בשיעורים קולחים, נעימים ומרתקים. הקורס ברמת 2 יח"ל כולל מפגש בשבוע, והקורס ברמת 3 יח"ל כולל שני מפגשים בשבוע. לעיתים יתווסף מפגש נוסף, בהתאם לקצב התקדמות התלמידים בכל בכיתה.

מבנה הבחינה

הבגרות בספרות ברמת 2 יח"ל מורכבת מחמישה פרקים:
פרק א' – שירת המאה העשרים, שירת ימי הביניים, שירת ביאליק (28 נקודות).
פרק ב' – סיפור קצר (28 נקודות)
פרק ג' – רומן ונובלה (28 נקודות)
פרק ד' – דרמה (28 נקודות)
פרק ה' – סיפור/שיר שלא נלמד (אנסין) – ניתוח שיר או סיפור קצר שלא נלמד (16 נקודות)

הפרק החמישי ופרק נוסף, הם פרקי חובה.
מתוך שלושת הפרקים הנותרים, יש לבחור בשני פרקים בלבד.

הבגרות בספרות ברמת 3 יח"ל (השלמה ל-5 יחידות לימוד), מורכבת משני פרקים:
פרק א' – מבחר יצירות מספרות העולם (34 נקודות).
פרק ב' – נושאים בין-ז'אנרים. (66 נקודות).

בגרות בהיסטוריה

בקורס ההכנה לבגרות בהיסטוריה של High Q ניתן דגש מיוחד למענה לשאלות הבוחנות ידע, הבנה ויישום של החומר. התלמידים לומדים את החומר ולא משננים אותו לבחינה. בהיי קיו שמים דגש מיוחד כיצד יש לענות על כל שאלה בצורה ברורה ומדוייקת, וכיצד 'תוקפים' כל שאלה במטרה להשיג את מירב הנקודות בבחינה. כמו כן, המבחן בהיסטוריה הוא רב מלל ודורש תשובות ארוכות ומלאות, לכן במסגרת הקורס התלמידים ירכשו מיומנויות שייסעו לארגון הידע ובניית תשובות נכונות ומקיפות.

ב-High Q מאמינים כי הוראה הנעשית בצורה פעילה וחוויתית, תורמת להפנמת החומר ומקלה על ההתמודדות עם המידע הרב. הלמידה מתבצעת בכיתות קטנות בהן נהנים התלמידים מיחס אישי מצד המורה ומשימוש בשיטות הוראה שונות המתאימות לכל תלמיד בכדי שיגיע לתוצאות מקסימאליות במהלך הקורס. הקורס ברמת 2 יח"ל כולל מפגש בשבוע, והקורס ברמת 3 יח"ל כולל שני מפגשים בשבוע. לעיתים מתווסף מפגש נוסף, בהתאם לקצב התקדמות התלמידים בכל בכיתה.

מבנה הבחינה מבחן בגרות בהיסטוריה מורכב משאלות הבוחנות ידע היסטורי, ושאלות הבוחנות הבנה ויישום של החומר באמצעות הצגה של מקורות היסטוריים: תעודות, יומנים, מכתבים ומקורות חזותיים הכוללים תמונות, קריקטורות ועוד.

בגרות בהיסטוריה ברמת 2 יח"ל כוללת שני שאלונים:

עולם ישן:
שאלון א' (60%) – מחולק לשלושה פרקים, בכל פרק קיימת אפשרות בחירה ( 1 יח"ל).
לאומיות – צמיחתה ופעילותה של הלאומיות באירופה, צמיחתה של הציונות.
ממדינות מקדש לעם הספר או ערים וקהילות בימי הביניים.

שאלון ב' (40%)- מחולק לארבעה פרקים, בכל פרק קיימת אפשרות בחירה (1 יח"ל).
נאציזם, אנטישמיות, מלחמת העולם השנייה והשואה.
בונים את מדינת ישראל במזרח התיכון.

עולם חדש:
שאלון א' (70%): לאומיות, ציונות ובונים מדינה . יש לבחור 5 שאלות מתוך 20 שאלות המחולקות ל-4 מקטעים.
שאלון ב' (30%): שואה. יש לבחור 2 שאלות מתוך 6 שאלות המופרדות לשני חלקים (שאלה לכל חלק).

בגרות בהיסטוריה ברמת 3 יח"ל השלמה ל-5 יחידות, עוסקת בתרבות העולם וכוללת שני חלקים:
חלק בחירה – יש לענות על 2 מתוך 8 נושאים, בכל נושא 2 פרקים ויש לענות על 2 שאלות.
חלק חובה – החלק ההיסטוריוגרפי – יש לענות על 2 מתוך 3 שאלות.

בגרות בגיאוגרפיה

בקורס ההכנה לקראת בחינת הבגרות בגיאוגרפיה של היי-קיו גלובל נחשפים התלמידים לנושאים המדוברים בראש מהדורות החדשות, נושאים רלוונטיים לכל אזרחי העולם, מבוגרים וצעירים כאחד, אם זה בטיול הגדול בדרום אמריקה, בנסיעה באוטובוס בהרי האנדים, בשיחות הסלון ביום שישי ועוד.

תלמיד הבקיא במתרחש ברחבי העולם יגלה שהוא שולט היטב בחומר. אחרים, יגלו עולם חדש ומופלא – בשיעורים מהנים ומעניינים, הנלמדים בכיתות קטנות. הלימודים אצלנו מתאפיינים באווירה אינטימית וביחס אישי של המורים הטובים והמקצועיים ביותר בארץ. הקורס כולל שני מפגשים בשבוע. בהמשך מתווסף מפגש שלישי, בהתאם לקצב התקדמות התלמידים בכל בכיתה והצורך בתרגול נוסף לקראת הבחינה.

מבנה הבחינה
אנתי"ב – ניתוח תופעות במרחב – יש לענות על 4 מתוך 5 שאלות (שאלה מס׳ 1 חובה) 4 שאלות – 100 נק׳.
בגיאוגרפיה של ארץ ישראל – יש לענות על 2 מתוך 7 שאלות – 56 נק׳.
ג.  גיאוגרפיה של המזה"ת – יש לענות על 2 מתוך 7 שאלות 44 נק׳. (הפרקים ב׳ וג׳ מאוחדים לאחד, ז"א  4 שאלות מתוך 14).
דהפתוח והתכנון המרחבי (4 שאלות מתוך 7) 4 שאלות, סה״כ 100 נק׳.

תחומי לימוד נוספים בהיי קיו