המרכז ללימודי אייפק

הכשרת מטפלי ipec - אייפאק

המרכז ללימודי אייפק

הכשרת מטפלי ipec - אייפאק

אם ברצונכם להיות מטפלי איי פק כדאי שתכירו את המרכז ללימודי אייפק - המקום המדויק ללימודי הכשרה למטפלי אייפק. במרכז תוכלו ללמוד קורס מרתק שמועבר באופן חווייתי ורצוף ביחס אישי.

הלימודים מתקיימים בחיפה.

מסלולי לימוד

קורס הסמכת מטפלים בשיטת אייפק (IPEC)
קורס יחסי מטפל מטופל
לימודי קינסיולוגיה
קורס מוח אחד

מידע נוסף אודות המכללה

ברחבי העולם הולך ועולה העניין בשיטת IPEC שמסייעת בטיפול אנרגטי בקשיים פיזיים וריגשיים. משמעות ראשי התיבות IPEC : Integrated Physical Emotional Clearing, ובעברית: ניקוי/איזון פיזי רגשי משולב. השיטה מתבססת על שילוב בין גישה טיפולית מערבית ועקרונות ריפוי הוליסטיים:  טיפולים באנרגיה, רפואה סינית (אקופונקטורה), פסיכולוגיה, קינסיולוגיה, כירופרקטיקה ועוד.

קורס הסמכת מטפלים בשיטת  אייפק (IPEC) - המרכז ללימודי אייפק - אודות הטיפול: טיפול אייפק מתייחס לאדם כיישות הוליסטית - גוף, רוח ונפש ועל כן הטיפול הוא באדם ולא בסימפטום. לאחר תהליך האבחנה הנעשה באמצעות דו שיח עם גוף המטופל ע"י  ביופידבק של מערכת השרירים (Muscle Test),מתבצע תהליך טיפול הכולל שחרור החסימות הקיימות אל מול הנושא המטופל דרך התערבויות טיפוליות לא פולשניות. המערך האנרגטי של המטופל משתנה ואיתו תגובת המטופל לנושא הטיפול. טיפול אייפק מייחס חשיבות רבה לאנרגיה שמעוררות בנו המילים והתדר שלהם. אחד החלקים המהותיים והחשובים בטיפול הוא כתיבת הפתק הטיפולי– הפתק המכיל בתוכו את המילים המתארות את הבעיה וההקשרים או המקורות שלה באופן הייחודי וספציפי למטופל.

תוכלו להירשם לקורס אייפק גם אם אין לכם רקע בתחום- תידרשו להשלים את הדרישות לקראת תעודת הסמכה. בנוסף, הקורסים במרכז מתאימים לאנשי מקצוע בתחומי בריאות הגוף והנפש ולסטודנטים בכל תחומי הבריאות והעזרה לזולת.

תחומי לימוד נוספים בהמרכז ללימודי אייפק

מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש