ג'ון ברייס - מכללת הייטק

קורס הכשרת מומחי סייבר ואבטחת מידע - CSI

ג'ון ברייס - מכללת הייטק

קורס הכשרת מומחי סייבר ואבטחת מידע - CSI

מכללת ג'ון ברייס מציעה קורס ייחודי ומרתק להכשרת מומחי סייבר ואבטחת מידע. קורס זה הוא הקורס היחידי בשוק כיום, המציע הקניית ידע, כלים ומיומנויות מעשיות בכל נושאי הליבה של עולם אבטחת המידע, ללא הגבלת חומר הלימוד ליצרן או מוצר מסוים. הקורס אף מקנה לבוגריו 3 התמחויות נחשבות: הקמת רשתות תקשורת ושירותי רשת מתקדמים, תקיפת שרתים ושירותים ותשתיות ומערכות קצה, והגנה על רשתות ארגוניות, שרתים ושירותים ומערכות קצה מפני תקיפות. קורס מקיף ומעמיק זה יקנה לבוגריו את מיטב הכלים להשתלבות אופטימלית בעבודה בתחום, ויכשיר אותם כאנשיי מקצוע מיומנים ואיכותיים.

לחסרי רקע וידע בתחום אבטחת מידע מוצעת מכינת CCNA במסגרת הקורס.

הקורס מתקיים במתכונת של לימודי ערב בלבד.

יש אפשרות ללמידה אונליין.


הקורס נלמד בסניף תל אביב.

מידע נוסף

קורס CSI – הכשרת מומחי סייבר ואבטחת מידע במכללת ג'ון ברייס – מידע כללי קורס ייחודי זה של מכללת ג'ון ברייס מציע הזדמנות פז לשואפים להשתלב בעולם אבטחת המידע. הקורס, המשלב לימודים עיוניים ותיאורטיים מקיפים ומעמיקים לצד תרגולים מעשיים ויישומיים, הינו יחידי בתחומו המציע לימוד של כל נושאי הליבה בעולם ה Cyber Security, כך שהכשרת הבוגרים הינה לעילא ועילא, והשתלבותם בתפקידים מובילים בתחום כמעט ומובטחת. אם גם אתם מעוניינים לעמוד בחוד החנית של עולם אבטחת המידע המתפתח – קורס זה נועד בשבילכם.

קורס CSI – הכשרת מומחי סייבר ואבטחת מידע במכללת ג'ון ברייס – קהל היעד ודרישות הקבלה קורס זה מיועד לבוגרי קורס MCSA/MCITP, קורס CCNA, קורסי תשתיות מקבילים או בעלי ידע שווה ערך המבקשים לרכוש ידע וניסיון מעשי בעולם התוכן העדכני של אבטחת מידע. על המועמדים להיות בעליי אנגלית ברמה טובה, ובעליי ידע בסיסי בתקשורת ותשתיות מחשב. כן יידרשו המועמדים לעבור מבחן התאמה לקורס. מועמדים בעליי היכרות עם עולם אבטחת המידע יזכו ליתרון משמעותי בקבלה.

קורס CSI – הכשרת מומחי סייבר ואבטחת מידע במכללת ג'ון ברייס – תכנית הקורס הקורס כולל כ-555 שעות לימוד הנחלקות ל-300 שעות לימוד פרונטלי, 55 שעות לימוד עצמי אונליין ו-200 שעו עבודה על פרויקטים ומשימות.

בין הנושאים הנלמדים בקורס: Security Essentials - Network Fundamentals, Cryptography and VPN's, Scripting & More; Attack Vectors - Scanning and Reconnaissance, Web Hacking, Cryptanalysis & More; Defense Workshop - Firewalls and NACs, Securing Windows, Securing Linux & More.   

קורס CSI – הכשרת מומחי סייבר ואבטחת מידע במכללת ג'ון ברייס – תעודות בוגרי הקורס יהיו זכאים להסמכה היוקרתית – CSI Pro – Certified Security Intelligence מטעם מכללת ג'ון ברייס. הסמכה זו נחשבת למבוקשת ומתקדמת במיוחד, ובעליה יזכו ליתרונות רבים בבואם להשתלב בשוק העבודה.  

הקורס נלמד בסניף תל אביב.

מסלול לימודים זה מתאים גם לחיילים בשירות סדיר שיש באפשרותם להשתלב במסלול ערב פעמיים בשבוע בלימודי אונליין, שכן הוא מועבר במתכונת של לימודים פרונטליים, היברידיים או לימודי אונליין בלבד.    
תחומי לימוד נוספים במכללת ג'ון ברייס סניף תל אביב
קורסי תקשורת נתונים