ג'ון ברייס הדרכה

קורס ניהול קמפיינים ממומנים - PPC

ג'ון ברייס הדרכה

קורס ניהול קמפיינים ממומנים - PPC

ג'ון ברייס הדרכה- המכללה המובילה ללימודי מחשבים והייטק, מציעה קורס קורס ניהול קמפיינים ממומנים - PPC.

הקורס במתכונת לימודי ערב בלבד.

הלימודים מתקיימים בשלוחת תל אביב וירושלים.

מידע כללי

בשנים האחרונות, רשת האינטרנט הפכה לזירת השיווק והפרסום העיקרית, והתחרות על ה"נראות" בה הולכת וגוברת בקצב מסחרר. על מנת להגביר את הנראות ברשת, להגיע לקהלים רלוואנטיים, להרחיב את קהל הלקוחות ולהפיק מהרשת את המיטב, יש להעלות קמפיינים אפקטיביים. קידום ממומן מגדיל משמעותית את הסיכויים להגברת העניין ו"תפיסת" תשומת ליבו של הגולש. ניהול של קמפיינים בגוגל ובפייסבוק, ללא ידע בתחום, הינו כמעט חסר תועלת ולא ישיג לאורך זמן את התוצאות הרצויות.

קורס PPC, ניהול  קמפיינים ממומנים, הינו קורס מעשי המקנה את הידע והניסיון הנדרשים לניהול יעיל של קמפיינים ממומנים בגוגל ובפייסבוק (כולל מובייל ויוטיוב). המשתתפים בקורס ייחשפו לשיטות פרסום ולכלים החדשניים ביותר, המשפרים את תהליכי העבודה ומייעלים את הקמפיינים. בנוסף לכך, התלמידים יקבלו סיוע בהכנה לקראת מעבר מבחני ההסמכה של Google AdWords.

במהלך הקורס התלמידים יתרגלו את החומר הנלמד, הלכה למעשה, על העסקים/אתרים שלהם.

קהל יעד

הקורס מיועד למעוניינים לספק שירותי ניהול קמפיינים ממומנים לעסקים ולבעלי עסקים המעוניינים לפרסם את עסקיהם באופן יעיל בגוגל ובפייסבוק.

כמו כן, הקורס מיועד לבעלי הכרות בסיסית עם פייסבוק ולכאלה שיש ברשותם חשבון קיים בפייסבוק ובגוגל (במידה ולמשתתף אין חשבונות קיימים המרצה יעזור בהקמה של חשבון כזה).

משך לימודים

הלימודים נמשכים כ- 140 שעות במתכונת לימודי ערב.

תכנית לימודים

בין התכנים שילמדו בקורס: יסודות הפרסום בגוגל אדוורדס, רשת החיפוש, רשת המדיה Google Display Network Gmail Sponsored Promotions, קמפיין וידאו YouTube, תמחור ותקציבים, כלים מתקדמים, שיווקי עסקי בפייסבוק, הקמת תשתית דיגיטלית בפייסבוק, פרסום ממומן בפייסבוק, ניתוח נתונים, קמפיינים מתקדמים ועוד.
תחומי לימוד נוספים בג'ון ברייס הדרכה