מכללת לפיד

קורס מנעולן מוסמך

מכללת לפיד

קורס מנעולן מוסמך

מכללת לפיד מציעה מסלול לימודים מקיף להכשרת מנעולנים מוסמכים, המצוידים במיטב הידע, הכישורים, הכלים והמיומנויות לעבודה מקצועית בתחום.

קורס יחיד מסוגו בעיר אשדוד.

מידע כללי

קורס הכשרת המנעולנים המוסמכים של מכללת לפיד מציע הכשרה מקצועית איכותית ומעמיקה בתחום. אז אם אתם מעוניינים בלמידת מקצוע רווחי, יצירתי ומאתגר, בו תוכלו לעבוד כשכירים או כעצמאיים, כעבודה ראשית או משנית – קורס זה מיועד עבורכם. הלימודים בקורס, ככלל הקורסים במכללת לפיד, נערכים בקבוצות קטנות ובאווירה נעימה, בה כל תלמיד זוכה ליחס אישי מצד סגל המרצים המעולה ועתיר הידע והניסיון. קורס ייחודי זה יקנה לכם בחודשים ספורים – 3 חודשים סך הכל – את כל הכלים, הידע והמיומנויות, הדרושים על מנת להשתלב בהצלחה בשוק העבודה השוקק בתחום המנעולנות. אז בואו לפרוץ דרך לקריירה מבטיחה – בואו ללמוד בקורס המנעולנות של מכללת לפיד.

קהל יעד

הקורס מיועד לכל המעוניינים לרכוש מקצוע יצירתי ומאתגר, אשר רווחים נאים בצידו. הלימודים בקורס דורשים חוש טכני מפותח.

משך לימודים

הלימודים נמשכים 4 חודשים, כוללים 72 שעות לימוד אקדמיות ומתקיימים בשעות הערב.

תכנית לימודים

בין נושאי הלימוד: מבוא למנעולנות – סוגי מנעולים ושיטות נעילה, שיטות לפריצה – פריצה ללא נזק למנעול (שיטת הדגדוג), חילוץ מפתחות, שינוי וקידוד מנעולים לרכבים ובתים ועוד, סוגי דלתות ומנעולים – פריצה, התקנה, תיקון וטיפול, שכפול מפתחות מכל הסוגים, סוגי כספות, שינוי קוד ופריצת כספות ביתיות, אתיקה מקצועית.

תעודה

בוגרי הקורס אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישותיו, יהיו זכאים לתעודת מנעולן מוסמך מטעם מכללת לפיד.
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש