קורס ארגונומיה

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי ארגונומיה במכללות

המונח "ארגונומיה" הוא שילוב של שתי מילים, המילה 'ארגו', שמשמעותה עבודה והמילה 'נומיה' שמשמעותה מחקר. כלומר, הארגונומיה מתמקדת בהבנת ותכנון צרכים בסביבתם של אנשים מסגרת העבודה והארגון בו הם פועלים. מלכתחילה מטרת הארגונומיה הינה לסייע לשפר את סביבת העבודה של אנשים בבית, בארגונים ובמפעלים. 

מומחים בתחום הארגונומיה טוענים כי שיטה זו חיונית ויכולה לחסוך סכומי כסף עצומים וכן לשפר את שיטות העבודה של העובדים בארגון ולהגדיל את הפרודוקטיביות שלהם. בדומה לייעוץ ארגוני, מתמקדת הארגונומיה באסטרטגיה נכונה ויעילה בהפעלת מקום עבודה והאנשים העובדים בארגון.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס ארגונומיה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס ארגונומיה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס ארגונומיה

תחום זה למעשה מתמקד בראש ובראשונה בתכנון סביבת העבודה של העובד בהתאם לצרכים שלו ולדרישות של מקום העבודה. 

לעיתים קרובות, מנהלים ואנשים פרטיים שמתחילים לחשוב על שינויים ארגונומיים, חוששים מהעלויות הכרוכות בשינויים בתהליך המעבר של המשרד והעובדים לסביבת עבודה שונה ולכן הארגונומיים דואגים לצמצם ככל האפשר השפעות שליליות. 

לעיתים קרובות מנהלים לא מבחינים בנזק המצטבר שגורמת סביבת העבודה ולכן השינוי הארגונומי נראה להם כמותרות. בפועל, הארגונומיה יכולה לסייע באופן משמעותי בטווח הרחוק, בתחום הלוגיסטי, הניהולי והכלכלי. 
קורס ארגונומיה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בקורס ארגונומיה?

הפעילות הארגונומית מתמקדת במגוון תחומים ביניהם, שליטה בסיכונים וצמצום של סיכונים באתר או בתהליך מסוים, גהות תעסוקתית, מניעה של גורמי סיכון בסביבת העבודה, בריאות המתמקדת על רווחת העובדים.

כמו כן לומדים המשתתפים בקורס ארגונומיה הכל אודות ניהול בטיחות וגהות, מודעות לאחריות אישית, סוציולוגיה, משאבי אנוש, ניהול, פסיכולוגיה ארגונית ועוד.

מה הם תנאי הקבלה לקורס ארגונומיה?

קורס ארגונומיה מיועד לאנשים המגיעים מתחומי מדעי הטבע, ההנדסה, הטכנולוגיה, עיצוב תעשייתי, ריפוי בעיסוק, חינוך גופני, בטיחות ועוד. 
קורס ארגונומיה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

במה עוסקים בוגרי קורס ארגונומיה?

בוגרי הקורס ככלל מגיעים מתוך צורך בהשתלמות נוספת במקום עבודה קיים. בנוסף, בוגרי הקורס יכולים להמשיך ולהשתלב בארגוני עבודה המצריכים שינויים ארגוניים, ייעוץ לניהול משאבים כלכליים ועוד. 

מה הם לימודי ההמשך לבוגרי קורס ארגונומיה?

בוגרי הקורס יכולים להמשיך ולהרחיב את ידיעותיהם בקורסים של ניהול פיננסי. כמו כן לבעלי תואר ראשון, יש אפשרות להמשיך לתואר שני בייעוץ ארגוני או פיתוח ארגוני בהתאם לצורך.
מודעה
מחפש קורס ארגונומיה?
מחפש קורס ארגונומיה?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת אפעל, רחובות, ירושלים, מודיעין, חיפה,יאנוח ג'ת
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה