קורס אנגלית למתחילים

נמצאו עבורך 3 מוסדות לימודים:

לימודי אנגלית למתחילים

האנגלית תפסה את מקומה כשפה המובילה בעולם, בעיקר בעקבות ההתפשטות האדירה של האימפריה הבריטית ואחר כך באמצעות ההשפעה הכלכלית, מדינית וצבאית של ארה"ב ברחבי העולם. כך נוצר מצב שמאות מליוני בני אדם ברחבי העולם דוברים את השפה בתור שפת אם ועוד מאות מליונים דוברים את השפה ברמה הנעה בין רמה מצויינת לרמה סבירה. זו השפה הרשמית לא רק בבריטניה, או בארה"ב, אלא גם במספר רב של מדינות באפריקה, באיים הקאריביים ובאוקיינוס השקט. השוק הגלובלי העסקי מנוהל לרוב באנגלית. ושפה זו נפוצה ביותר גם במחקרים מדעיים ואקדמיים, בעולם התרבות, הקולנוע והטלוויזיה ועוד.

לימודי אנגלית למתחילים נועדו להעניק לאנשים חסרי ידע מוקדם בשפה הזו את הכלים הטובים ביותר ללמוד את כללי הבסיס של אחת השפות החשובות ביותר כיום בעולמנו. כיום, קשה להסתדר בצורה טובה ללא רמה בסיסית של אנגלית העוזרת להבדיל בין אותיות, מילים, ומשמעויות בסיסיות של משפטים קצרים. חשוב שתדעו כי בין אם מדובר בלימודים אקדמאיים או בלימודי תעודה, אנגלית היא שפה דרושה ומבוקשת מאוד. מסגרת לימודים כזו ניתן אף לכנות: לימודי אנגלית מדוברת למתחילים. אנו מזמינים אתכם לקרוא את העמוד המצורף וליצור עמנו קשר בכדי לקבל מידע נוסף.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס אנגלית למתחילים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס אנגלית למתחילים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס אנגלית למתחילים

הפופולריות של האנגלית בימינו היא כה גבוהה, עד כדי כך שזו השפה הרשמית לא רק בארץ המוצא שלה - אנגליה אשר בה התפתחה השפה, אלא גם באוסטרליה, קנדה, ניו זילנד ובמדינות נוספות ברחבי העולם. אולם גם אנשים רבים במדינות אחרות שולטים ברמה כלשהי באנגלית, בגלל החשיבות הגבוהה שלה. קשה היום להסתדר בלי לדעת אנגלית ברמה בסיסית. מי שטס לחו"ל יתקשה להסתדר בלי אנגלית, אנשי עסקים שעוסקים בייבוא וייצוא זקוקים לידע טוב באנגלית בכדי להחזיק מעמד בעסקים. גם אנשים שמחפשים עבודה מתגמלת בישראל, בהתבסס על כישורים בלבד, יתקשו למצוא תעסוקה ללא ידיעה בסיסית באנגלית.

קורס אנגלית למתחילים נועד להעניק לאלה שמסיימים אותם ידע בסיסי בשפה זו, אשר באמצעותו הם יוכלו להתקדם לקורסי המשך שישפרו עוד את ידיעת האנגלית שלהם ויאפשרו להם להתמודד בהצלחה בעולם הכלכלי הדינמי ולצבור ידע חשוב ופרקטי שיסייע להם בעת טיוליהם בחו"ל, במסגרת העסקים שלהם, בהתמודדות על משרות נחשקות וכדומה. אם גם אתם שואפים לשפר את ידיעותיכם באנגלית, הזדרזו להירשם אל לימודי אנגלית למתחילים והשיגו את הידע הנחוץ להמשך הדרך.
קורס אנגלית למתחילים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מי קהל היעד לקורס אנגלית למתחילים?

בעוד שהצעירים נחשפים לאנגלית באופן תכוף יותר, בין אם בצפייה בטלוויזיה, סרטים או בלימודים בבית הספר, הרי שהמבוגרים ללא ידע קודם באנגלית נותרים מאחור. לימודי בסיס באנגלית במכללות ידעו לשלב גם את המבוגרים ולהעניק להם כלים בסיסיים למטרת השגת שליטה טובה יותר בשפה, שתאפשר להם בסופו של דבר להשיג התקדמות מקצועית.

קהל יעד נוסף ללימודי אנגלית למתחילים הוא של עובדים מן המנהל הציבורי אשר אין להם ידע קודם באנגלית וכדי להתקדם לתפקידים בכירים יותר הם יצטרכו לעבור קורס שיעניק להם את הבסיס להמשך לימודי שפה זו. ייתכן כי חלק מן הארגונים ישלחו את עובדיהם אל קורס אנגלית למתחילים במסגרת של גמול השתלמות.

מה תנאי הקבלה  לקורס אנגלית למתחילים?

על מנת להתקבל אל קורס מתחילים באנגלית צריך בדרך כלל להיות מעל גיל 18. ייתכן כי יהיו מוסדות לימוד שמקבלים גם תלמידים מעל גיל 16, למרות שכאן מדובר כנראה על בתי ספר אקסטרניים, שמאפשרים לימודי אנגלית לתלמידים צעירים שלא נמצאים במסגרת של החינוך הממלכתי.

במקרים רבים יעברו המועמדים של קורס מתחילים באנגלית ראיון קבלה עם ראשי מסלול הלימודים. ייתכן כי במעמד הראיון אף יערכו המועמדים בחינת בקיאות בסיסית לבדוק את רמת הידיעות שלהם בטרם התחלת הקורס, בכדי להתאים להם את הקורס המתאים ביותר.

באופן כללי לימודי בסיס באנגלית לא ידרשו תנאי קבלה נוספים, מעבר למה שהוגדר, אולם קורס זה בעצמו יהווה תנאי קבלה לקורסי אנגלית מתקדמים יותר.
קורס אנגלית למתחילים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה משך הלימודים ל קורס אנגלית למתחילים?

משך קורס אנגלית בסיסית למתחילים ישתנה בין המכללות ובתי הספר ללימודי שפות השונים. קורסים עשויים להימשך בין ארבעים לשישים שעות לימוד אקדמיות, המתפרשות על פני בין עשרה לחמישה עשר מפגשי לימוד. סה"כ בין כחודשיים וחצי לקרוב לחצי שנה. אולם ייתכן כי יהיו קורסים ארוכים יותר ומקיפים יותר שיטמיעו יותר תכני לימוד בסיסיים באנגלית.

חלק מן המכללות מארגנות לימודי אנגלית למתחילים באינטרנט אשר מאפשרות לתלמידים ללמוד בביתם בשעות הנוחות להם וכך הם אינם צריכים להגיע למכללה בכדי ללמוד. 

כמו כן, חלק מן המכללות יארגנו את קורס אנגלית למתחילים במתכונת של לימודי ערב, שיאפשרו גם לאנשים שעובדים במשרה מלאה להפיק תועלת מן הלימודים האלה.

מה נושאי הלימוד ל קורס אנגלית למתחילים?

לימודי בסיס באנגלית כוללים תכנים שונים וראשוניים בשפה כמו: אותיות, אוצר מילים, משפטים ופסקאות. הלימודים כוללים התקדמות של שלב אחרי שלב, על מנת שלא ליצור לחץ בקרב הלומדים ומסבירים באופן מקיף ויסודי את יסודות השפה האנגלית.

ההדרגתיות בלמידה מאפשרת ללומדים להבין את מהות השפה, איך היא בנויה ואיך להרכיב בצורה טובה משפטים לפי כללי תחביר נכונים. באופן כללי ניתן לכנות את מסגרת הלימודים הזו בשם לימודי אנגלית מדוברת למתחילים.

המיומנויות שירכשו הלומדים בקורס יהיו הן בתחום הכתיבה והן בדיבור. לרוב, האנשים בוחרים שלא לנסות לדבר לתרגל את מיומנות זו ועל כן היא איננה משתפרת אצלם. במסגרת קורס אנגלית למתחילים, המדריכים ילוו את הלומדים ויבקשו מהם לענות להם על שאלות פשוטות יחסית כדי לצבור ביטחון ולאט לאט להעלות את השליטה שלהם בדיבור.

איזו תעודה מקבל בוגר קורס אנגלית למתחילים?

לבוגרי קורס אנגלית בסיסית למתחילים, שעמדו בכל חובות הלימודים שלהם, תוענק תעודת גמר מטעם המכללה או בית הספר לשפות בהם הם למדו. חובות הלימוד עשויים לכלול: הכנת תרגילי בית, עמידה בחובת נוכחות על פי מדיניות המכללה, הצלחה במבחנים במהלך הקורס ובמבחן המסכם והשתתפות פעילה במהלך השיעורים.

תעודה זו תוכל לאפשר לבוגרים להמשיך אל לימודי אנגלית למתקדמים על סוגיהם השונים, בכדי לשפר את יכולותיהם בשפה זו.

מה לימודי ההמשך לקורס אנגלית למתחילים?

במידה והינכם מתעניינים בתחום של רכישת שפות תשמחו לגלות כי אנגלית איננה התחום היחיד שתוכלו להמקצע בו. שפות אחרות כמו: צרפתית, רוסית, יידיש, סינית, ספרדית, הונגרית ועוד.

מי ששואף לשפר מאוד את יכולותיו באנגלית עשוי לפנות ללימודי אנגלית למתקדמים אשר אליהם יכולים לפנות רק אלה שסיימו קורס אנגלית למתחילים.

ידיעת השפה האנגלית על בוריה, עשויה לפתוח בפניכם אפשרויות לימוד עתידיות נוספות. בין התחומים המרתקים ביותר, המשלב בין אהבה למקומות יפים בארץ ובעולם לבין עבודה עם אנשים. התחום הוא מדריכי טיולים בארץ ובחו"ל, שנחשב מעניין ביותר ומספק כלים פרקטיים ומעשיים להדריך תיירים ולהפוך את הסיור שלהם לחוויה של פעם בחיים. 

מה אפשרויות התעסוקה לקורס אנגלית למתחילים?

רבים יעידו כי השפה מאפשרת השתלבות מהירה יותר בשוק התעסוקה מאחר ותפקידים רבים במשק מצריכים שליטה טובה בשפה. באמצעותה תוכלו לשוחח עם אנשים מחו"ל, לשלוח מיילים ולתקשר עם לקוחות מכל העולם.

במידה ותעמיקו את הידע בשפה, תוכלו ללמוד אנגלית לתואר ראשון, ובסופו של דבר לשלב את תחום הלימודים עם הוראה בבתי הספר, או כמדריכים בבתי ספר לשפות). אפשרויות ההתקדמות העומדות בפני מי שמסיים את לימודי אנגלית למתחילים, מתרבות מכיוון שכעת, יש בידיכם את הכלים להעמיק את הידע שלכם בשפה וכך תוכלו לשלוט הן בכתיבה והן בדיבור ללא מורא.
מודעה
מחפש קורס אנגלית למתחילים?
מחפש קורס אנגלית למתחילים?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: קרית שמונה, טבריה, נהריה, כרמיאל, חיפה, לב המפרץ, קריות, עפולה, נוף הגליל, טירה חדרה, נתניה, כפר סבא, רעננה, הוד השרון, הרצליה, פתח תקווה, ראשון לציון, רמת גן, רחובות, רמלה, תל אביב, חולון, קרית אונו, אשדוד, אשקלון, באר שבע, קרית גת, ירושלים, מודיעין, בית
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: כל הארץ
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: כל הארץ - רעננה, תל אביב, ירושלים, ראשון לציון, פתח תקווה, נתניה, מודיעין,חיפה ובאר שבע
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה