קורס יוונית

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי יוונית

קורס יוונית הינו קורס מרתק וחוויתי המתמקד בפיתוח מיומנויות דיבור וניהול שיחה קולחת בשפה שבעבר שימשה את הפילוסופים הגדולים בעולם. הקורסים מתקיימים במספר רמות החל מרמת מתחילים וכלה ברמת מתקדמים ויסייעו לכל מי שרוצה לטייל ביוון, לעבוד או ללמוד בה, וכן לעשות עסקים עם חברות ואישים יווניים.

כמו כן, הקורס מתאים לכל מי שמעוניין להעשיר את ידיעותיו בשפות. אם גם אתם מתעניינים בלימודי יוונית, הגעתם למקום הנכון - בואו לקרוא הכל על לימודי יוונית. את לימודי השפה היוונית, תוכלו ללמוד במכללות שונות, אחת המכללות שמציעות את הלימודים הללו הינה דיאלוג, אשר לה שלוחות בכל רחבי הארץ. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס יוונית?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס יוונית?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי על לימודי יוונית

יוונית כיום הינה שפה פופולרית במיוחד בקרב הישראלים ושירים בשפה היוונית כובשים את מצעדי הפזמונים. יוונית היתה שפתם של הפילוסופים הגדולים והמוכרים ביותר עליהם לומדים בלימודי פילוסופיה.

לימודי יוונית חושפים בפני המשתתפים את יסודות השפה תוך התמקדות בפיתוח יכולת דיבור והבנה לצורך ניהול שיחה שוטפת. לימודי יוונית הינם לימודים מרתקים וחווייתיים, המעניקים למשתתפים כלים לתקשורת בסיסית כולל יכולת להבין את הנאמר ולקיים שיחה קולחת בשפה.

במהלך הקורס יושם דגש גם על הקניית ידע בדקדוק והמשתתפים יכירו ביטויים ומשפטי מפתח לצרכים שונים כגון: נסיעה ליוון המפנקת או להבנת מילות השירים המתנגנים ברדיו.

קורס יוונית
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בקורס יוונית?

קורס יוונית משלב ידע עיוני ותרגול מעשי של השפה בסיטואציות יומיומיות וכולל תרגול שוטף של השפה בדיבור ובקריאה. לימודי יוונית בקורס יוונית מתקיימים בקבוצות קטנות בהן מוענק יחס חם וליווי אישי לכל תלמיד ולכל אורך הקורס.

הלימודים מיועדים לקהל הרחב ולמעוניינים לפתח את מיומנויות הדיבור, להעשיר את הידע בשפה ולקיים שיחה קולחת ביוונית. קורסי היוונית מחולקים למספר רמות לימוד בהתאם לרמת התלמידים ונמשכים בין שלושה חודשים לחצי שנה.

מה משך קורס יוונית?

רוב המוסדות ובתי ספר לשפות שמציעים קורס יוונית, מעניקים תעודת גמר מטעם המוסד למסיימי הקורס בהצלחה. משך הקורס הינו נמשך כ - 3 וחצי חודשים.
קורס יוונית
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מתאימים לימודי יוונית?


אנשים המתעניינים בתחום לימודי יוונית נחשבים לאנשים המגלים פתיחות מחשבתית גבוהה במיוחד להכרות עם שפות חדשות שאינן נחשבות כנפוצות במיוחד. אנשים אוהבי תרבות, אמנות ואנשים יהנו מלימודים אלה, ויוכלו אחר כך גם לטוס ליוון ולהצליח לשוחח עם המקומיים היוונים. 

אילו אפשרויות לימודים נוספות יש לבוגרי קורס יוונית?

במידה והתעניינתם בלימודים אלה, יכול להיות שתרצו לרכוש גם שפות נוספות. שפה נוספת הנחשבת כפופולארית ביותר היא השפה האנגלית. כיום, קיים קורס לשיפור השפה האנגלית המתעסק בהקניית מיומנויות ושליטה בתחום הקשורים לשפה האנגלית. הלימודים הינם מקיפים ומקנים בהדרגה את הכלים הנחוצים לשם דיבור וכתיבה ברמה גבוהה. 

תחום לימודים נוסף הינו קורס צרפתית. הצרפתית הינה שפה המוכרת לכולנו ומאפשרת הבנה של טובי השאנסונים וכן של סרטים צרפתיים טובים המצריכים הבנה מקיפה של הניבים והחוקים הקשורים לשפה.

במה עוסקים בוגרי קורס יוונית?

מסיימי הקורס יכולים להבטיח לעצמם עדיפות במקומות עבודה, שכן ידוע כי שפה שניה הינה משאב יקר המבדיל מועמדים אחדים על פני השאר. 

כמו כן, במידה ותחום זה מעניין אתכם במיוחד, תוכלו להמשיך ללימודי תואר ראשון בתרבות. לימודים אלה יעניקו לכם מידע מקיף בנושא ומאפשרים ללומדים להכיר במהלך 3 שנים תרבויות שונות המאפיינות קשת רחבה של ארצות, בין אם הן שייכות למזרח הרחוק, אירופה, אפריקה ועוד.
מודעה
מחפש קורס יוונית?
מחפש קורס יוונית?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: כל הארץ - רעננה, תל אביב, ירושלים, ראשון לציון, פתח תקווה, נתניה, מודיעין,חיפה ובאר שבע
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה