קורס אנגלית מתקדמים

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי אנגלית מתקדמים במכללות

בעולם של היום יש חשיבות מכרעת לידיעת אנגלית ברמה גבוהה - מדובר באחת השפות הנפוצות בעולם והשפה הבינלאומית (הלינגואה פרנקה) המובילה - היא השפה המרכזית בעולם העסקים הגלובאלי, בעולם האקדמי, בתקשורת הבינלאומית וכו'. כיום ידיעת אנגלית מהווה דרישה בסיסית עת הקבלה לעבודות רבות - וגם הצלחה (ולעיתים קרובות גם קבלה) בלימודים אקדמיים הינה תלויה בשליטה בשפה חשובה זו. אם אתם מרגישים כי רמת האנגלית שלכם אינה גבוהה דיה וכי ברצונכם לשפר אותה - ודאי תשמחו לשמוע על קורס אנגלית למתקדמים: קורס המיועד למי שכבר הינם בעלי בסיס טוב באנגלית, המעוניינים לשפר את רמת שליטתם בשפה.

לימודי אנגלית למתקדמים מוצעים לכם על ידי מגוון מכללות מובילות בכל רחבי הארץ - כך שתוכלו ליהנות מלימודים איכותיים אלו מבלי להתרחק ממקום מגוריכם. הלימודים, המועברים על ידי מרצים מן השורה הראשונה, יעזרו לכם לשפר במהירות את רמתכם באנגלית מדוברת וכתובה כאחד. אז אם גם אתם מתעניינים בלימודי אנגלית מתקדמים - הגעתם למקום הנכון: בעמוד זה תוכלו לקרוא מידע רב ושלל פרטים חשובים אודות הלימודים בקורס אנגלית למתקדמים במכללות המובילות בכל רחבי הארץ. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס אנגלית מתקדמים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס אנגלית מתקדמים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי על לימודי אנגלית למתקדמים

אם אתם מרגישים כי ברצונכם לשפר את רמת האנגלית - בין אם לצורך לימודים אקדמיים לתואר ראשון או שני, העלאת הסיכויים להשתלבות בעבודה, טיול לחו"ל - או להעשרה אישית בלבד - כדאי לכם לשקול את הלימודים בקורס אנגלית למתקדמים: קורס איכותי במיוחד, הנועד לבעלי ידע בסיסי באנגלית המעוניינים לשפר אמת ידיעותיהם בשפה. היצע הקורסים הנרחב לאנגלית מתקדמת ומסלולי הלימוד הייחודיים שפיתחו המכללות בתחום מאפשרות לכל אחד ואחת למצוא תכנית לימודים אשר תתאים בדיוק לרמת ידיעותיו הנוכחית בשפה - ואשר תוביל אותו לרמת השפה בה אליה הוא מעוניין להגיע.

כיוון שהאנגלית היא השפה הבינלאומית השולטת כיום בכל התחומים - אקדמיה, כלכלה ועסקים, פוליטיקה, תקשורת, הייטק ועוד - ידיעתה ברמה גבוהה הינה חיונית עבור כל המעוניינים להשתלב היטב בעבודות נחשקות בפרט - ובעולם הגלובלי המודרני בו אנו חיים ככלל. הלימודים מועברים על ידי מרצים עתירי ידע וניסיון, והתלמידים נהנים מלימודים בקבוצות קטנות, בהן כל תלמיד ותלמידה זוכים לליווי אישי ומקדם מצד סגל המורים והמרצים המעולה. 
קורס אנגלית מתקדמים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מי קהל היעד  לקורס אנגלית מתקדמים?

לימודי אנגלית לרמת מתקדמים מיועדים לכל שהינו בעל ידע בסיסי בשפה (ולבוגרי קורס אנגלית למתחילים), המעוניינים לשפר את שליטתם באנגלית לכל מטרה ומטרה - לקראת לימודים אקדמיים, להעלאת סיכויי השתלבותם בעבודה נחשקת, לצורך הכנה לקראת טיול בחו"ל או רילוקיישן - או להעשרת הידע האישי גרידא.

אם אתם מתעניינים בלימודי אנגלית מדוברת - אולי תגלו עניין גם בקורס אנגלית עסקית, קורס אנגלית טכנית, לימודי תרגום, תואר ראשון בשפה וספרות אנגלית וכיו"ב. 

מה תנאי בקבלה לקורס אנגלית מתקדמים?

על מנת להתקבל לקורס אנגלית למתקדמים נדרשים המועמדים להיות בעלי ידע בסיסי בשפה (או לסיים, ראשית כל, את לימודיהם בקורס אנגלית למתחילים). מכללות רבות מקיימות מבחנים לקביעת רמת האנגלית טרם תחילת הלימודים בקורס, על מנת לשבץ את התלמידים לקבוצות בעלות רמה אחידה. 
קורס אנגלית מתקדמים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה משך הלימודים לקורס אנגלית מתקדמים?

הלימודים בקורס אנגלית מתקדמים נמשכים, בדרך כלל, בין חודשיים לשנה - בהתאם לרמת ידיעת האנגלית ההתחלתית של הבוגרים ורמת האנגלית אליה שואפים להגיע התלמידים בסיום הקורס. חלק מהמכללות בתחום מאפשרות בניית תכנית לימודים אישית, המותאמת למטרותיו ורצונותיו של התלמיד, ומשך הלימודים משתנה בהתאם למטרות התלמיד וקצב התקדמותו. 

רבות מן המכללות בתחום מציעות לימודי אנגלית למתקדמים בשעות הערב ואחר הצהריים ו/ או בימי שישי בבוקר, במטרה לאפשר גם לאנשים עובדים, סטודנטים ואנשים עסוקים אחרים להשתלב בלימודים בנוחות ובקלות יחסית, מבלי לפגוע או לגרום לשינויים גדולים בסדר יומם הרגיל. 

מה תכנית הלימודים לקורס אנגלית מתקדמים?

תכנית הלימודים בקורס אנגלית למתקדמים משלבת בין הרצאות עיוניות ותיאורטיות לבין תרגולים מעשיים רבים - סימולוציות, תרגולי דיבור, קריאה וכתיבה וכו', כך שהכשרת הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה - ותוך זמן קצר יחסית רמת ידיעתם את השפה תשתפר פלאים.

בין נושאי הלימוד בקורס אנגלית למתקדמים במרבית המכללות: הרחבת אוצר המילים, תחביר ודקדוק מתקדם, שפה וספרות אנגלית, אנגלית עסקית, ניהול שיחות חולין, קריאה והבנה של טקסטים מתקדמים, פיתוח יכולת ההקשבה ועוד. 

איזו תעודה מקבל בוגר קורס אנגלית מתקדמים?

בוגרי קורס אנגלית מתקדמת, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יקבלו תעודת גמר מטעם המכללה בה השלימו את לימודיהם. 

מה אפשרויות הלימודים הנוספות לקורס אנגלית מתקדמים?

לאחר סיום הלימודים יוכלו בוגרי קורס אנגלית מתקדמים להתקבל ביתר קלות לכל מסלול לימודים - לתואר ראשון או שני - הדורש ידיעת אנגלית ברמה גבוהה (וחלק ניכר ממסלולי הלימוד האקדמיים מציבים דרישה זו). כמו כן יוכלו הבוגרים להמשיך ולהתפתח בתחום - ולפנות ללימודי תרגום, לימודי עריכה לשונית באנגלית, לימודי כתיבה טכנית וכיו"ב.

כמובן כי תחום השפות הזרות הוא נרחב למדי - ורבים מהבוגרים בוחרים להמשיך ולהעשיר עצמם בתחום זה ולפנות ללימודי שפות נוספות: קורס צרפתית, קורס גרמנית, קורס איטלקית, קורס ספרדית, קורס פורטוגזית וקורס הולנדית הם רק חלק ממסלולי הלימוד לשפות זרות אליהם פונים הבוגרים. 

מה אפשרויות התעסוקה לקורס אנגלית מתקדמים?

 
ידיעת אנגלית ברמה גבוהה מהווה יתרון רב בשוק העבודה התחרותי של ימינו - ועל כן סיום הלימודים בקורס אנגלית מתקדמת יכול לעזור לבוגריו עד מאד בשוק העבודה - אפשרויות עבודה חדשות בחברות בינלאומיות וחברות ועסקים המקיימים קשרים בינלאומיים יפתחו בפניהם - וגם שלל אפשרויות תעסוקה במגזר הציבורי, הדורשות ידיעת אנגלית ברמה גבוהה, יהיו כעת פתוחות בפני הבוגרים. 
מודעה
מחפש קורס אנגלית מתקדמים?
מחפש קורס אנגלית מתקדמים?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: קרית שמונה, טבריה, נהריה, כרמיאל, חיפה, לב המפרץ, קריות, עפולה, נוף הגליל, טירה חדרה, נתניה, כפר סבא, רעננה, הוד השרון, הרצליה, פתח תקווה, ראשון לציון, רמת גן, רחובות, רמלה, תל אביב, חולון, קרית אונו, אשדוד, אשקלון, באר שבע, קרית גת, ירושלים, מודיעין, בית
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: כל הארץ - רעננה, תל אביב, ירושלים, ראשון לציון, פתח תקווה, נתניה, מודיעין,חיפה ובאר שבע
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה