ClickCease

קורס אנגלית למתקדמים

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי אנגלית למתקדמים

לימודי אנגלית למתקדמים במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מבוקשים, שימושיים ופרקטיים אשר נלמדים תחת ענף השפות והתרגום. מטרתם של לימודים אלו הינה להכשיר את בוגריהם לשליטה בשפה האנגלית הנחשבת לשפה המרכזית ביותר בעולם.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך שיפור הידע והמיומנות בשפה האנגלית, בין אם בדיבור, בין אם בכתיבה, בין אם בקריאה ובין אם בשמיעה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס אנגלית למתקדמים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס אנגלית למתקדמים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס אנגלית למתקדמים

השפה האנגלית הינה חלק בלתי נפרד מחיי היום יום שלנו, בין אם בעולם העסקים, הכלכלה או הטכנולוגיה, בין אם בלימודים האקדמיים, בין אם על מסכי הקולנוע והטלוויזיה, באינטרנט ובאפליקציות השונות, בין אם בענף התיירות או בכל תחום אחר שהוא. 

ידיעת השפה האנגלית חשובה הן לתקשורת יום יומית עם אזרחי מדינות אחרות, הן להבנת ספרות מקצועית בתחומים שונים והן מסיבות תעסוקתיות שונות, ועל כן לימודי אנגלית למתקדמים נחשבים למבוקשים במיוחד.
קורס אנגלית למתקדמים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס אנגלית למתקדמים

לימודי אנגלית למתקדמים פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית. 

הלימודים מתאימים הן לחסרי כל רקע וניסיון קודם בנושא המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית בתחום זה והן לבעלי ידע בסיסי באנגלית המעוניינים להעמיק את ידיעותיהם, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם לצרכי עבודה.

תנאי הקבלה לקורס אנגלית למתקדמים

תנאי הקבלה לקורס אנגלית למתקדמים משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו. בדרך כלל, הקבלה ללימודים אלו מותנית בשליטה בסיסית בשפה האנגלית.

בנוסף, ייתכן כי יידרשו לעבור ריאיון קבלה או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.  
קורס אנגלית למתקדמים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי אנגלית למתקדמים

משך לימודי אנגלית למתקדמים משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. בדרך כלל, נפרשים הלימודים על פני תקופת זמן הנעה בין חודשיים לבין שנה אחת.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס אנגלית למתקדמים

במהלך לימודי הקורס בנושא אנגלית למתקדמים מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו הרחבת אוצר המילים, תחביר ודקדוק מתקדם, שפה וספרות אנגלית, אנגלית עסקית, ניהול שיחות חולין, אנגלית עסקית, קריאה והבנה של טקסטים מתקדמים, פיתוח יכולת ההקשבה ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס אנגלית למתקדמים

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי  בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי אנגלית למתקדמים

לימודי אנגלית למתקדמים אמנם לא מספקים לבוגריהם מקצוע ספציפי, אך ידיעת השפה האנגלית יכולה לסייע רבות בקבלה למשרות שונות בארץ ובעולם בתחומי העסקים, התיירות, הפרסום, השיווק והמכירות, המדעים ועוד. 

לימודי המשך לאחר קורס אנגלית למתקדמים

בוגרי קורס אנגלית למתקדמים המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס אנגלית לעסקים בו יוכשרו לשיפור יכולות הביטוי והתקשורת באנגלית, בדגש על העולם העסקי והניהולי. 

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס עריכה לשונית באנגלית שיכשיר אותם לעריכת טקסטים כתובים בשפה האנגלית והשתלבות בעיתונות, בתקשורת או באקדמיה.
מודעה
מחפש קורס אנגלית למתקדמים?
מחפש קורס אנגלית למתקדמים?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: קרית שמונה, טבריה, נהריה, כרמיאל, חיפה, לב המפרץ, קריות, עפולה, נוף הגליל, חדרה, נתניה, כפר סבא, רעננה, הוד השרון, הרצליה, פתח תקווה, ראשון לציון, רמת גן, רחובות, רמלה, תל אביב, חולון, קרית אונו, אשדוד, אשקלון, באר שבע, קרית גת, ירושלים, מודיעין, בית
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה