קורס טורקית

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי טורקית

קורס טורקית הינו קורס חוויתי ומהנה המתמקד בפיתוח מיומנויות דיבור לצורך ניהול שיחה שוטפת וכן בהקניית כלים להבנת הנקרא והנשמע. לימודי טורקית מתקיימים במספר רמות החל מרמת מתחילים וכלה ברמת מתקדמים ויכולים להעשיר את הידע שלכם ולתרום לכם במידה והינכם מטיילים, לומדים או עובדים בטורקיה.

אם גם אתם מתעניינים בקורס טורקית, הגעתם למקום הנכון - בואו לקרוא הכל על לימודי השפה התורכית. קיימות כיום מגוון מכללות מכל הארץ אשר מאפשרות לימודי שפות בצורה מקיפה ומעניינת ביותר, אחת המכללות הינה דיאלוג, בה ניתן ללמוד בצורה את החוקים שיש לדבר ולכתוב את השפה וכן לקבל טיפים לשם ניהול שיחה קולחת ושוטפת בשפה. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס טורקית?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס טורקית?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי על לימודי טורקית 

השפה התורכית שגורה בפי חמישים מיליון איש ברחבי העולם והינה שפה פופולארית בקרב הישראלים המבקרים לעיתים קרובות במלונות והקלאבים שתורכיה מציעה.

התרבות הטורקית הינה עשירה במיוחד ומקיפה תחומי ידע הקשורים הן למוסיקה, למחול ולתיאטרון מצד אחד, והן לתחום הבישול. הבישול הטורקי מכיל שיטות בישול מגוונות וכן מאפים, אופני בישול מיוחדים שלכל אחד שם מיוחד משל עצמו הלקוח מהשפה התורכית העשירה.
  כדי להיחשף לתחום, תוכלו להשתלב בקורס טורקית אשר יעניק לכם הצצה לתחומיה הרחבים והמרתקים של טורקיה כארץ, כשפה ואל האנשים החיים בה. 

קורס טורקית
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בקורס תורכית?

במהלך קורס תורכית נחשפים המשתתפים ליסודות השפה, משפרים את אוצר המילים בתורכית ומפתחים את יכולת הדיבור. לימודי טורקית הינם לימודים מרתקים וחווייתיים, המעניקים למשתתפים כלים לתקשורת ומפתחים את היכולת להבין את הנאמר ולקיים שיחה קולחת.

במהלך הקורס יושם דגש גם על הקניית מיומנויות דקדוק, והמשתתפים יכירו ביטויים ובמשפטי מפתח לצרכים שונים כגון נסיעה וביקור בתורכיה המפנקת.

לימודי טורקית הינם מהנים ומאתגרים, ומשלבים ידע עיוני ותרגול מעשי של השפה בסיטואציות יומיומיות, כולל תרגול שוטף של השפה בדיבור ובקריאה. לימודי טורקית מתקיימים בקבוצות קטנות בהן מוענק יחס חם וליווי אישי לכל תלמיד.

למי מתאימים לימודי תורכית?


הלימודים מיועדים לקהל הרחב ולמעוניינים להעשיר את הידע בשפה, לפתח את מיומנויות הדיבור והבנת הנקרא והנשמע. כמו כן, משום שהתרבות הטורקית הינה עשירה במיוחד, אנשים שאוהבים ללמוד שפות מתוך רצונם הפנימי להכיר תרבויות חדשות ולהרחיב את האופקים יכולים למצוא עצמם נהנים במיוחד מלימודים אלה. 
קורס טורקית
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה משך קורס תורכית?

לימודי טורקית מחולקים למספר רמות לימוד בהתאם לרמת התלמידים ומתפרשים בין שלושה חודשים לחצי שנה. למסיימי הקורס בהצלחה, כולל עמידת בדרישות תוענק תעודת גמר מטעם המוסד המלמד.

אילו אפשרויות לימודים נוספות יש לבוגרי קורס תורכית?

אם התעניינת בלימודי טורקית, ייתכן כי תתעניין גם בלימודי תואר ראשון במזרחנות. לימודי מזרחנות שואפים להעניק לסטודנטים ידע והבנה מעמיקה בלימודי האיסלאם וההיסטוריה של המזרח התיכון.

תחום לימודים נוסף הינו קורס לשיפור השפה האנגלית המאפשר לרכוש פרטיקות וטכניקות יעילות שיעזרו ללומדים לדבר בצורה שוטפת יותר, וכן לקרוא וכתוב ללא פחד.

כמו כן, אם ברצונכם ללמוד שפה נוספת, תוכלו להשתלב בלימודי גרמנית. לימודים אלה דורשים ריכוז וקשב רב שכן השפה כוללת חוקים ברורים של האופן שבו הוגים ומאייתים את המילים. השפה הינה שונה מהשפה הטורקית, כיוון שהיא שייכת למערב אירופה אולם, עדיין כל שפה, הפתגמים הקיימים בה וכן ניביה, מעידים על התרבות של אותה ארץ שכדאי ללמוד אותה לעומק.

במה עוסקים בוגרי קורס תורכית?


רכישת שפה נוספת לשפה אם תמיד מהווה יתרון רב בעת הניסיון להתקבל למקומות עבודה. כיום, בגלל הגלובליזציה, הקיימת בעולם קיים רצון רב בישראל לדבר את שפות המדינה הסובבות אותה, שכן הבנת השפה פותחת דלתות רבות בפני בתי עסק רבים.

כמו כן, במידה ותרצו לשלב את תחום לימודים זה עם תעודת הוראה, ותוכלו להשתלב באחת המכללות כמורים להקניית המיומנויות הקשורות לשפה, טכניקות לדיבור וכתיבה. כמו כן, תוכלו גם לעסוק כמורים פרטיים לשפות שונות בכלל ולטורקית בפרט, ולהבטיח לעצמכם קהל תלמידים רחב שיספק עבורכם עבודה והכנסה מכובדת.
מודעה
מחפש קורס טורקית?
מחפש קורס טורקית?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: כל הארץ - רעננה, תל אביב, ירושלים, ראשון לציון, פתח תקווה, נתניה, מודיעין,חיפה ובאר שבע
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה