קורס סינית למתחילים

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי סינית למתחילים במכללות

סינית הפכה בעת האחרונה לשפה מתפתחת שהופכת עם הזמן לבינלאומית שהינה בעלת מעמד הקרוב לשפה האנגלית. סינית מומלץ ללמוד בסין אך אם אין אפשרות לכך, בואו ללמוד סין בארץ מטובי אנשי הוראה המקנים גישה ידידותית לשפה החל מהבסיס שלה. לימודי סינית למתחילים מקנים את כל הכלים להתמודדות עם השפה ברמת דיבור, קריאה וכתיבה.

לימודי סינית למתחילים מסתמכים על השיחה הבסיסית, קריאה בסיסית וכתיבה. השפה מאוד מורכבת ואפילו עד היום סינים רבים אינם מודעים לשלל האותיות והניבים שיש בה. האותיות הסיניות, צורתן ייחודית ודורשות גם הן התייחסות נפרדת במהלך הלימודים. אם ברצונכם לטייל בסין, לחוות את המדינה, להתחיל איתה יחסי עסקים, פנו ללימודי סינית למתחילים על מנת לערוך היכרות עם השפה והעם הסיני.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס סינית למתחילים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס סינית למתחילים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי על לימודי סינית למתחילים

לימודי סינית למתחילים מהווים מכלול מסך השפות הזרות הנלמדות בישראל. קורסי סינית למתחילים מורכבים משלל תכנים המקנים מיומנות דיבור, קריאה וכתיבה ומפתחים כישורי תקשורת.

בלימודי סינית למתחילים תמצאו שלל טכניקות כגון סינית למטיילים, המפתחת כישורי שיחה עם המקומיים, קריאת שלטים ועוד כמו כן תמצאו סינית לאנשי עסקים הרואה חשיבות ביצירת קשר עסקי עם הסינים ועל כן ההתמקדות היא על סינית עסקית ומושגים מעולם העסקים. לימודי סינית למתחילים מועברים בצורה איטית ומוקפדת.

השפה לא קלה ועל כן יש חשיבות אדירה ללימוד הדרגתי שעובר שלבים רבים. לימודי סינית למתחילים הפכו להיות מבוקשים בארץ ובעולם מאחר והסינים הפכו להיות שחקנים מרכזיים בכולם מבחינה כלכלית ותרבותית. במהלך הלימודים תצברו ידע רב בתרבות סינית ותקבלו חוויה סינית מלאה ומרתקת. אנשי ההוראה ככלל הם סינים שלמדו עברית ובעלי תעודת הוראה מקצועית לכך. אין טוב יותר מללמוד סינית מסיני.

קורס סינית למתחילים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בקורס סינית למתחילים?

לימודי סינית למתחילים יעניקו לכם אוצר מילים, מיומנות דיבור נכונה וקריאה בסיסית. דעו כי הסינים מאוד מעריכים אנשים הדוברים את שפתם ומכבדים זאת מאוד מאחר והדבר מעיד על כבוד שלכם אליהם.

הלימודים מובנים וערוכים על פי תוכנית לימודים קבועה ועל כן השפה תיקלט בצורה מסודרת והדרגתית. לחוות לימודי סינית למתחילים זה לא קל וברור שהשפה היא מורכבת יחד עם זאת אנשי ההוראה בתחום זה מודעים לקשיים בלקיטה שפה זרה ויודעים להתמודד עם כך באופן הטוב ביותר.

למי מתאימים לימודי סינית למתחילים?

לרוב, מי שמתעניין בהכרת תרבויות חדשות, ניבים וביטויים חדשים יכול להתעניין בתחום של לימודי סינית. שום שהשפה הינה שונה מעברית, קורס זה, הממוען למתחילים הינו חשוב ומיועד לקשת רחבה של אנשים שלמדו אודות תרבות המזרח. 
קורס סינית למתחילים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

אילו אפשרויות לימודים נוספות יש לקורס סינית למתחילים?

לימודי שפות הינם נחשבים לתחום שהינו רחב ביותר וכולל קשת רחבה של שפות שונות השייכות למדינות אירופה, אסיה, ועוד. אם אתם מוצאים עצמכם מתעניינים בתחום לימודי השפה, יכול להיות שלימודי ספרדית למתחילים יכולים להיות רלוונטיים ביותר עבורכם. השפה הספרדית נלמדת ברמות שונות והיא נפוצה מאוד הן במדינות אירופה והן בדרום אמריקה. 

אם אינכם שולטים בשפה האנגלית, ייתכן כי תרצו להתשלב בקורס לשיפור השפה האנגלית. הקורס יקנה לכם מיומנויות בקריאה וכתיבה בשפה זו והשליטה בשפה תהיה לכם כתהליך מתקדם הנמצא תמיד בסימן עליה. 

לימודי גרמנית גם הם תחום אשר מציע ללומדים להנות משפה עשירה, שתכנים רבים הן בתחומי הפסיכולוגיה, המתמטיקה והפילוסופיה נכתבו בה. אם אתם מעוניינים לקרוא כתבים אלה בשפת המקור שלהם והשפה נשמעת לכם מעניינת, ייתכן כי כדאי לכם ללמוד תחום לימודים זה. 

במה עוסקים בוגרי קורס סינית למתחילים?


הסינים משאירים חותם בתחומים רבים בעולם. אוכל סיני, מוצרים שמיוצרים בסין, תרבות סינית המוטמעת בתרבות מערבית ועוד כל אלו משפיעים מבחינה חברתית ותרבותית בעולם. לימודי סינית למתחילים מתמחים בהקניית מיומנות ללימודי סינית ברמה אישית ומקצועית. באמצעות שפה נוספת תוכלו להרחיב אופקים ולפתח את עצמכם מבחינה אישית.

לימודי סינית למתחילים מאוד משתלמים בעתיד הרחוק. כבר היום הורים רבים זיהו את הפוטנציאל הטמון בידיעת השפה הסינית ועל כן הם שולחים את ילדיהם ללימודי סינית למתחילים כבר מגיל צעיר על מנת שיוכלו להשתלב בעתיד בכלכלה העולמית ובהיי טק. 

לימודי סינית למתחילים יתרונם המובהק הוא העניין שהם מעוררים ובתוך מפגשים ספורים במשך מספר חודשים תוכלו להכיר שפה חדשה, מעניינת שעד היום הייתה זרה לכם. לימודי סינית למתחילים נלמדים ברחבי הארץ מאחר ומוסדות רבים זיהו את הביקוש והפוטנציאל של השפה הסינית. מיליון סינים לא טועים וגם אתם אל תטעו. לימודי סינית למתחילים מפתחים יכולת הטמעה של השפה גם במהלך שהות בסין וכך תצליחו להמשיך וללמוד.
מודעה
מחפש קורס סינית למתחילים?
מחפש קורס סינית למתחילים?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: כל הארץ - רעננה, תל אביב, ירושלים, ראשון לציון, פתח תקווה, נתניה, מודיעין,חיפה ובאר שבע
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה