קורס קניינות אופנה ותיאום אופנה

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס קניינות אופנה ותיאום אופנה
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס קניינות אופנה ותיאום אופנה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס קניינות אופנה ותיאום אופנה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי קניינות ותיאום אופנה במכללות

רוצים ליהנות מעבודה חלומית - עבודה אשר עיקרה הוא טיולים בארץ ובעולם, הליכה לתוגות אופנה - וביצוע שופינג, במטרה לגלות את הלהיט האופנתי הבא? אם תשובתכם לשאלה זו היא חיובית - ייתכן כי תגלו עניין רב בלימודי קניינות אופנה. קניין אופנה הוא איש המקצוע אשר משפיע רבות על מה שכולנו נלבש  – שכן הוא האיש אשר מטייל ברחבי הארץ ומסביב לעולם במטרה למצוא את הטרנד האופנתי הבא – ולרכוש אותו עבור הזכיין או המותג עבורו הוא עובד (או עבור עצמו, באם הוא מעצב אופנה עצמאי).

כיוון שעל קניין האופנה (או קניינית האופנה) לא רק להבין באופנה – אלא גם בשלל תחומים אחרים (כניהול משא ומתן מול ספקים, לדוגמא), מציעות מספר מכללות קורסים להכשרתם של קנייני אופנה. קורסים אלו מיועדים, בדרך כלל, לבוגרי תואר או קורסים בתחומי האופנה או הניהול (כגון תואר במנהל עסקים), אולם חלק מקורסי קניינות האופנה פתוחים גם בפני חסרי השכלה קודמת בתחומי האופנה או הניהול. לימודי קניינות ותיאום אופנה ידאגו להקנות לכם את כל הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים לקניין האופנה המקצועי והאיכותי - כך שעם סיומם תוכלו להשתלב בשלל העבודות בתחום. אז אם גם אתם מתעניינים בקורס קניינות ותיאום אופנה - הגעתם למקום הנכון: בואו לקרוא מידע נוסף על לימודי קניינות אופנה במכללות המובילות. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס קניינות אופנה ותיאום אופנה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס קניינות אופנה ותיאום אופנה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות לימודי קניינות אופנה

קניינות אופנה הינה מקצוע חלומי עבור רבים: הוא כולל נסיעות לירידי אופנה ותצוגות אופנה ברחבי הארץ והעולם - וביצוע שופינג במטרה למצוא את הלהיט הבא של עולם האופנה. לעיתים קרובות מתמחים קנייני אופנה בפריטי לבוש/ אופנה בודדים (כגון קנייני אופנה המתמחים בשמלות ערב לנשים, לדוגמא), אולם חלק מקנייני האופנה אינם מתמקדים רק בפריט אופנתי אחד - אלא מחפשים כל פריט אופנתי שיכול לגרום למעסיק שלהם להצליח. 

קיימת דרישה רבה יחסית לקנייני אופנה מקצועיים - שכן כל חברת אופנה גדולה מעסיקה "גדודים" של קניינים (הידועים בעגה המקצועית כ-Buying Team) - וגם רבות מחנויות האופנה הקטנות יותר - ואף בוטיקי אופנה - מעסיקים קניין אופנה אחד לפחות. בדרך כלל, כדי להצליח בתחום - ובכדי להתקבל לעבודות בו - נדרש להשלים קודם כל, קורס קניינות אופנה, אשר יקנה לבוגריו את מיטב הידע, המיומנויות והכלים הדרושים לאיש המקצוע האיכותי בתחום. 

מי קהל היעד לקורס קניינות אופנה ותיאום אופנה?

הלימודים בקורס קניינות אופנה  מיועדים, בראש ובראשונה – לפאשניסטים ופאשסניסטיות, אשר חיים ונושמים אופנה: כל מי ששופינג של בגדים ואביזרי אופנה הוא הבילוי החביב עליו – יכול להפוך תחביב מהנה זה למקצוע יוקרתי ורווחי. אז אם גם אתם בעלי תפיסה אסתטית מעולה, יכולת לזהות טרנדים עוד לפני שהם פורצים, בעלי יצירתיות מתפרצת, יכולת מכירתית, ארגונית וניהולית, וכמובן גם וחובבי אופנה ושופינג – לימודי קניינות אופנה יכולים להיות בדיוק מה שאתם מחפשים!

אם אתם מתעניינים בלימודי קניינות אופנה, ייתכן כי תמצאו עניין גם בקורסים נוספים מהתחום – קורס עיצוב אופנה, קורס סטיילינג, קורס תדמיתנות, קורס עיצוב אקססוריז (אביזרי אופנה), לימודי תואר ראשון בעיצוב אופנה, ושלל קורסים אופנתיים נוספים.

מה תנאי הקבלה לקורס קניינות אופנה ותיאום אופנה?

תנאי הקבלה ללימודים בקורס עיצוב אופנה כוללים, בדרך כלל, דרישה לרקע וניסיון בתחומי האופנה – על המועמדים להיות בוגרי תואר ראשון בעיצוב אופנה וטקסטיל, בוגרי קורסים מתקדמים בתחומי האופנה (קורס עיצוב אופנה, קורס סטיילינג, קורס דירוג תדמיות וכו'), או בעלי ניסיון מעשי בעבודה בתחום. חלק ממוסדות הלימוד אף פותחים שעריהם לבעלי רקע אקדמי מתחומי התקשורת והעסקים – מנהל עסקים, כלכלה, תקשורת וכיו"ב. חלק קטן מהמכללות מאפשרות גם לחסרי רקע וניסיון בתחומים הרלוונטיים להתקבל לקורס תיאום וקניינות אופנה. 

כיוון שתפקידו של קניין האופנה כרוך, לעיתים קרובות, בנסיעות סביב לעולם – ידיעת אנגלית ושפות זרות נוספות מהווה יתרון בקבלה. מבחנים ייעודיים שונים, כמו גם ראיונות אישיים, נערכים אף הם בחלק מהמכללות, במטרה לבדוק את מידת התאמת המועמד ללימודים.

אם אינכם בתנאי קבלה אלו – אתם יכולים להירשם לקורס מבוא לסחר, קניינות ותיאום אופנה - אשר במכללות רבות הוא פתוח בפני הקהל הרחב, ובוגריו יכולים להשתלב בקלות יחסית בלימודים מתקדמים ומקצועיים בתחום.

מה משך הלימודים לקורס קניינות אופנה ותיאום אופנה?

משך הלימודים בקורס סחר וקניינות אופנה משתנה בהתאם לרמת ההכשרה לה זוכים הבוגרים. רב קורסי המבוא והקורסים הבסיסיים בתחום אינם ארוכים במיוחד – והם כוללים כ-40-60 שעות לימוד אקדמיות. הקורסים המעמיקים והמקיפים בתחום, המזכים את בוגריהם בהכשרה איכותית במיוחד להשתלבות בתפקידי קניינות, ניהול, סחר ותיאום אופנה – הם, כמובן, ארוכים יותר, וכוללים, בדרך כלל, בין 250 ל-350 שעות לימוד אקדמיות והלימודים בהם נמשכים בין חצי שנה לשנה וחצי.

אם גם אתם מעוניינים ליהנות מלימודים מרתקים אלו, אך חוששים כי לא תוכלו לפנות די זמן פנוי לשם כך – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות בתחום מציעות לכם אפשרות ללימודים בשעות אחר הצהריים והערב, ולעיתים גם בימי שישי בבוקר, במטרה להקל על אנשים עובדים, סטודנטים ואנשים עסוקים אחרים להשתלב בלימודים המעשירים והמהנים.

מה נושאי הלימוד לקורס קניינות אופנה ותיאום אופנה?

תכנית הלימודים בקורס קניינות אופנה היא עשירה למדי, וכוללת הן לימודים עיוניים ותיאורטיים מעמיקים, הן התנסות מעשית רבה והקנייה של כלים ומיומנויות מעשיות, הדרושים לקניין האופנה האיכותי והמקצועי (בחלק ממוסדות הלימוד ובקורסים המתקדמים והארוכים בלבד).

בין הנושאים הנלמדים במרבית הקורסים בתחום: מבוא לכלכלה, יסודות השיווק, תמחור, החלטות המשפיעות על עסקים בתחום האופנה, פרופיל הלקוח, קניינות אופנה, ניהול מו"מ ותקשורת בינאישית, בניית תכנית עסקית, מיתוג, זיהוי טרנדים, ניהול קולקציה, הכרת סוגי בדים, מותגי אופנה וזכייניות, יבוא יצוא וסחר בינלאומי, ועוד שלל נושאי לימוד מרתקים.

איזו תעודה מקבל בוגר לקורס קניינות אופנה ותיאום אופנה?

בוגרי הקורס, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

מה אפשרויות התעסוקה לקורס קניינות אופנה ותיאום אופנה?

בסיום הלימודים יוכלו הבוגרים להשתלב בעבודה כקנייני אופנה אצל מותגי האופנה המובילים – ישראלים ובינלאומיים כאחד, כמו גם בחנויות קטנות יותר ואצל מעצבים פרטיים. כן יוכלו הקניינים לעבוד בצורה עצמאית בתחום.

סיכום לקורס קניינות אופנה ותיאום אופנה

לסיכום, אם גם אתם חולמים לבלות את כל שארית חייכם בחיפוש אחר הבגדים ואביזרי האופנה הטובים והיפים ביותר – יש לכם אפשרות להפוך חלום זה למציאות! קורס קניינות אופנה יאפשר לכם להשתלב במקצוע בו תטיילו בבירות האופנה סביב לעולם ותחפשו את הטרנדים הבאים בעולם האופנה. אז בואו ליהנות מלימודים שנראים מצוין – בואו ללמוד בקורס קניינות אופנה.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎