קורס דיגום חופשי

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס דיגום חופשי
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס דיגום חופשי?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס דיגום חופשי?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי דיגום חופשי

תחום לימודי התדמיתנות כולל בחובו תכנים העוזרים לשיפור המראה החיצוני של הלקוחות. תחום המשיק לו הינו קורס דיגום חופשי, המקנה לסטודנטים את עקרונות פיסול הבדים שמונחים על דגמים שונים. דיגום החופשי הוא צעד ראשון בדרך להפיכת רעיון לבגד. בניגוד לצורת העיצוב המסורתית של הסקיצה והוצאת הגזרה, הדיגום החופשי נותן חופש לכל הרעיונות היצירתיים והלא שגרתיים של המעצב - שפשוט מניח בדים על בובת הדיגום בצורה מסויימת, מכווץ אותם או עוטף את הבובה בצורה מסויימת, רואה בעיני רוחו את מה שהוא רוצה ליצור ורק לאחר מכן מתחיל ליצור מההתחלה. 

בוגרי לימודי דיגום חופשי יוכלו להשתלב בתעשיית האופנה כשכירים או כעצמאים בפיתוח עיצובים שונים ודוגמאות מיוחדות לפרטי לבוש, בעזרת דיגום חופשי על בובה. מדובר באחד התפקידים החשובים בעולם האופנה ויש שיגידו אף אחד מתפקידי המפתח בהפיכת רעיון לבגד מוגמר. אם גם אתם מתעניינים בלימודים מרתקים אלו, אך מעוניינים לקבל מידע נוסף אודותם, הגעתם למקום הנכון - בואו לקרוא על לימודי דיגום חופשי.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס דיגום חופשי?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס דיגום חופשי?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי על קורס דיגום בגדים

קורס דיגום חופשי הוא חלק מלימודי עיצוב אופנה ונלמד במכללות לעיצוב אופנה. קורס דיגום חופשי הוא קורס מעשי שמעניק לסטודנטים כלים להכנת תדמיות לחלקי הבגד. הדיגום נעשה על גבי בובה. זוהי עבודה יצירתית - אפשרויות הדיגום הן רבות, תודות לשימוש בבובה. הסטודנטים לומדים להכין דוגמאות ופיתוחים שונים ומיוחדים של חולצות, שמלות, חצאיות, מחוכים ועוד. 

בלימודי דיגום חופשי תלמדו לא רק את סוגי הבדים והתפירה, את סגנונות העיצוב השונים ואת מבנה הגוף, אלא תתנסו בעצמכם בכל שלבי התדמיתנות כגון עיצוב שמלות, עיצוב דרפה, דיגום בשיטת שונות, כגון אוריגמי, תעבדו על עיצוב אישי ותקבלו הצצה אל עולם הזוהר של המעצבים הגדולים. רוצים להיות ורסצ'ה, קוקו שאנל או קלויין קליין הבאים? קורס דיגום חופשי הוא הדרך לסלול את הקריירה שלכם בעולם עיצוב האופנה. 

למי מתאים ללמוד קורס דיגום חופשי?

קהל היעד בקורס דיגום חופשי משתנה ממוסד למוסד ועם זאת, ברוב המכללות קורס דיגום חופשי מיועד לאנשים בעלי רקע קודם בתפירה ולבוגרי מסלול תדמיתנות. אם אתם בכל זאת חיים ונושמים אופנה ועיצוב, אך טרם רכשתם ניסיון או השכלה בתחום - תוכלו לברר האם בסביבת מגוריכם קיימים קורסי דיגום חופשי נרחבים יותר, המיועדים למתחילים. בקורסים כאלו תקבלו סקירה כוללת על התחום, תקבלו את הבסיס הדרוש לתפירה ותדמיתנות, ולאחר מכן תמשיכו ללימודי דיגום חופשי. 

בכל מקרה, אם קורס זה לא מתאים לרקע שלכם, תוכלו תמיד לבחור ללמוד בקורסים מקבילים או קורסי עיצוב אופנה למתחילים. אם תרצו להעמיק את היע ומלכתחילה לבחור במסלול לימודים המותאים לאנשים ללא רקע באופנה אך אחד שיעניק לכם לימודים מא' ועד ת' - תוכלו להירשם לתואר ראשו בעיצוב אופנה.

מה הם תנאי הקבלה לקורס דיגום חופשי?

תנאי הקבלה לקורס דיגום חופשי משתנים ממכללה למכללה ותלויים בסוג הלימודים שאליהם אתם מעוניינים להירשם: ישנם קורסי דיגום חופשי המיועדים לאנשי מקצוע בעלי רקע בעיצוב אופנה, ולכן תנאי הקבלה יהיו רקע או ניסיון בתפירה, בתדמיתנות או בתחומים מקבילים. כמו כן, ייתכן ותידרשו להציג תעודת בגרות או 12 שנות לימוד ולעבור ראיון קבלה. 

ישנם קורסים המיועדים לקהל הרחב ולכן תנאי הקבלה יהיו מחמירים פחות, אך בכל זאת ייתכן ותידרשו להציג תעודת סיום לימודים בתיכון ולעבור ראיון קבלה, שיבחן את מידת ההתאמה שלכם ללימודים ואת הנכונות שלכם להשקיע בלימודים. 

מה משך קורס דיגום חופשי?

משך לימודי דיגום חופשי משתנה ממוסד למוסד כאשר הקורסים הקצרים ביותר נמשכים 35 שעות לימוד והקורסים הארוכים ביותר נמשכים 100 שעות לימוד. לרוב הלימודים מתקיימים פעם בשבוע למשך מספר שעות. אם אתם עובדים במשרה מלאה בשעות הבוקר, וחוששים כי לאור סדר יומכם העמוס לא תצליחו להירשם ללימודים - יש לנו חדשות טובות בשבילכם: מכללות רבות מודעות לעובדה שהמועמדים ללימודים שלהם בעלי אילוצים שונים ולכן מציעות לימודים אלו במסלול לימודי ערב, כך שלא משנה אם אתם פנויים בשעות הבוקר או בשעות אחר הצהריים - תוכלו בכל זאת להשתתף בשיעורים מבלי שהדבר יפגע בשגרת חייכם. 

מה לומדים בקורס דיגום חופשי?

נושאי הלימוד בקורס דיגום חופשי משתנים ממוסד למוסד ועם זאת, ברוב המכללות קורס דיגום חופשי כולל את הנושאים הבאים: בניית גזרות יסוד על בובות, דיגום ועיצוב בדים על המודל או הבובה בצורה חופשית, יסודות המדידה, העברת המתפרים, היכרות עם מבנה הגוף, פלג גוף תחתון, פלג גוף עליון, מגוון רחב של חולצות, חצאיות, מחוכים, סריגים, שרוולים, שמלות ערב, ג'קטים, צווארונים, חולצות מעטפת, אסימטריה, מניפולציות שונות על הבד, טכניקות עבודה ועוד.
 
ברוב המכללות הלימודים מתקיימים בקבוצות קטנות, עד 8 אנשים, תוך מתן יחס אישי לכל תלמיד והדרכה צמודה של המנחה. 

איזו תעודה מקבלים בוגרי קורס דיגום חופשי?

בוגרי הקורס, שיעמדו בכל דרישות הלימודים, יקבלו תעודת גמר מטעם המכללה בה למדו. בסיום הלימודים תוכלו להשתלב בבתי אופנה שונים ותוכלו לעסוק בתחום באופן מקצועי. כמו כן, הלימודים הינם משלימים את תחום עיצוב האופנה מפני שהוא מלמד כיצד להניח בצורה טובה את הבגדים כך שיראו יפה על הבובה. כמו כן, תוכלו גם להלביש את הלקוחות בצורה יפה, ולמקם את הבגדים באופן שיחמיא לגופם באופן מושלם!

אם אתם מתעניינים בקורס עיצוב חופשי, בוודאי תתעניינו גם בתואר ראשון בעיצוב אופנה. התואר כולל התייחסות מקיפה ביותר לתכנים הקשורים ללימודי אופנה, התאמת בגדים, שימוש נכון בבדים ואופן תפירה נכון. לימודים נוספים יכולים להיות לימודי עיצוב נעליים, הלימודים מלמדים כיצד לעצב נעליים כדי שיתאימו לצעקה האחרונה בתחום האופנה. קורס עיצוב שמלות כלה וערב הינו יוקרתי ביותר ומאפשר ללומדים להתנסות בעיצוב בגדים יפים ביותר המיועדים לאירועים מיוחדים כאלה ואחרים. 
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎