קורס צילום לפרסום

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס צילום לפרסום
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס צילום לפרסום?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס צילום לפרסום?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי צילום לפרסום

אם תהיתם לעצמכם איך זה שבפרסומות כל המוצרים נראים מושלם, הדוגמניות והדוגמנים המציגים, אף הם נראים זוהרים, דעו לכם כי ההקפדה על האיכות הצילומית פה היא אחת מן ההתמחויות החשובות בעולם השיווק והפרסום. אופנה, תיירות, רכבים, מזון, כל אלו זקוקים לתמונות לטובת פרסום יעיל. אנחנו קודם כל קונים דרך העיניים ולכן חשוב שהתמונות שממחישות את המוצר יהיו מושלמות. לימודי צילום לפרסום רואים בתמונות לא רק רכיב אומנותי אלא גם שיווקי ולכן צילום לפרסום מלמד לא רק טכניקות צילום, אך גם עריכה, תאורה נכונה, זוויות צילום ואפקטים.

צלמים מהגדולים בעולם מעורבים בתחום האופנה והם מודעים לצורך השיווקי בעידן שלנו. אין זה מספיק לצלם דוגמניות או תמונות נוף מהעולם. חשוב להעביר דרך התמונה תחושות, מסר ואטראקטיביות. קורס צילום לפרסום מהווה בסיס מוצק לכל צלם שמעוניין להיכנס לעולם הפרסום ולהתמקצע בתחום התקשורת החזותית. באמצעות לימודים אלה איכות עבודתו תשתפר מאוד וסיכוייו למצוא את עצמו מועסק בסטודיו צילום ובחברות פרסום מובילות יעלה פלאים. אם גם אתם מעוניינים להיכנס לעולם הזוהר הנכם מוזמנים לקרוא את המידע המצורף בעמוד זה ואף ליצור עמנו קשר בשביל לקבל מידע נוסף.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס צילום לפרסום?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס צילום לפרסום?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מה לומדים בקורס צילום לפרסום?

צילום לפרסום אינו צילום רגיל, על התמונה למשוך את הצופה (או הקונה הפוטנציאלי). לכן מהצלם נדרש להפגין מומחיות גם ברמה הטכנית הצילומית וגם ברמה הפסיכולוגית, לדעת מה ימשוך את הצופה. הפרסום מאפשר מסר שיווקי תוך כדי שילוב בין מסר לדימוי חזותי. לימודי צילום לפרסום שמים דגש על צד הקריאייטיב ובימוי התמונה תוך כדי הקניית מיומנויות בצילום מתקדם.

במסגרת קורס זה ילמדו הסטודנטים על צילום מסחרי, איך להפיק בסטודיו צילום באיכות גבוהה, איך לשפר את הצילום באמצעות עזרים טכניים שונים (תוכנות כמו לייטרום ופוטושופ) וכדומה. קורס צילום מאשר מגוון התמחויות, בין היתר צילומי אופנה, צילום טבע, צילום סטודיו, צילומי דיוקן, צילום מזון, צילום תכשיטים וכדומה ועוד. הפרסום הפך את הצילום לחלק שלא ניתן לוותר עליו וכמחזק את המסר הפרסומי. 

למי מתאימים לימודי צילום לפרסום?

אם אתם שואלים את עצמכם, למי יתאים קורס צילום פרסום, אזי דעו לכם כי הלימודים מתאימים למי שיש יכולות יצירתיות ויכולות צילום אשר מעוניינים להתמחות בתחום של צילום סטודיו, במטרה להתקבל לעבודות בעולם הפרסום. באופן זה הם יוכלו לעבוד על הפקת קטלוגים, קמפיינים לאופנה, צילומי תכשיטים ומזון וכדומה. 

קורס צילום סטודיו פרסומי עשוי להתאים גם לצלמים מקצועיים שמעוניינים להתמחות בתחום הצילום הפרסומי, עם זיקה לעולם השיווק. באופן זה הם ילמדו כיצד להתאים עדשות לאובייקטים המצולמים ומושאי הצילום שלהם, כיצד להשתמש בכל מיני פילטרים שישפרו את איכות התמונה, כך שהיא תהפוך לאטרקטיבית לצופה ותמשוך אותו לרכוש את המוצר אותו מפרסמים.

מה תנאי קבלה לקורס צילום פרסום?

אם אתם התעניינתם בתחום הצילום ובמיוחד אתם שואפים ללמוד קורס צילום פרסום, דעו לכם כי לקורס זה  יתקבלו מועמדים בעלי ידע מוקדם ובסיסי בצילום. בין אם ניסיון קודם שייבדק באמצעות בחינת כניסה, או תעודת גמר של לימודי צילום למתחילים. כמו כן, ברוב המכללות ידרשו שהמועמדים יהיו לפחות בגיל 18.

נוסף על כך, המועמדים של קורס צילום לפרסום אמורים לעבור ראיון קבלה אישי עם ראשי מסלול הלימודים (מזכיר אקדמי, או ראש חוג צילום). כך תיבדק מידת ההתאמה שלהם להשתתפות בלימודים אלה. המועמדים אף אמורים להיות עם ידע סביר ביישומי מחשב, שיאפשר להם להעביר קבצים מן המצלמה למחשב ולתפעל תוכנות לעיבוד תמונה כפוטושופ או לייטרום.

כמה זמן נמשך קורס צילום לפרסום?

אם תהיתם כמה זמן תצטרכו ללמוד קורס צילום לפרסום, דעו לכם כי משך הקורס משתנה בין מכללות לצילום שונות ובין קורסים בסיסיים לפרסום וקורסים מורחבים. לרוב יימשך הקורס בין ארבעים לשבעים שעות לימוד אקדמיות, המתפרשות על פני בין שמונה לעשרים מפגשים. הלימודים לרוב יתקיימו פעם בשבוע, כאשר ייתכן ויתקיימו ימי צילום חוץ בבוקר יום שישי.

מרבית המכללות יודעות כי קהל פוטנציאלי גדול ללימודים עובד במשרה מלאה, לכן הם פיתחו תכניות מיוחדות של לימודי ערב. גם במתכונת זו יתקיימו לימודים לפחות פעם בשבועיים בימי שישי, כדי לאפשר לסטודנטים להשתלם בצילומי חוץ. סה"כ יימשכו הלימודים בין חודשיים לארבעה חודשים (ואף יותר בתכניות המורחבות).

מה לומדים בקורס צילום פרסום?

במסגרת קורס צילום סטודיו פרסומי תלמדו תכנים עיוניים ומעשיים שיאפשרו לכם ליצור תמונות באיכות גבוהה המתאימות לפרסומות במגזינים קטלוגים, שלטי חוצות וכדומה. במסגרת הקורס תלמדו את הנושאים הבאים: כיצד לשווק את המוצר, בחירת זוויות צילום מתאימות, תאורה וכיוונה, צילום אופנה, מושגים מתחום הצילום וציוד מתאים, כיצד רעיון עיצובי הופכים למציאות, ניהול סט צילומים ובימוי ועוד.

כמו כן הקורס מקנה ידע צילומי תאורטי רב והיסטורי, טכניקות צילומים לדפי שער בעיתונים, התאמת צבעים, איפור וסטיילינג בסט, הכרות עם צילומי תקריב, צילום מזון, צילומי פורטרט לפרסום, יסודות הסטיילינג ואביזרי הצילום. הסטודנטים יוצאים עם ידע עשיר בתחום ותיק עבודות כמו כן הם מקבלים בסיס רב בתחום הפרסום והאילוצים שלו.

איזו תעודה מקבלים בוגרי קורס צילום לפרסום?

אם סיימתם בהצלחה קורס צילום פרסום ועמדתם בכל דרישות הלימוד, תקבלו תעודת גמר מטעם המכללה בה למדתם. חובות הלימוד עשויות לכלול עמידה בחובת הנוכחות על פי מדיניות המכללה, הגשת תרגילים, התנסות מעשית בצילום פרסום, הגשת פרויקט גמר והצלחה במבחנים במכללות בהן זה נדרש.

מה אפשר ללמוד אחרי קורס צילום פרסום?

אם סיימתם קורס צילום פרסום, תוכלו לשפר את יכולותיכם הטכניות, כמו גם לקבל דגשים עיוניים מקיפים באמצעות לימודי תואר אקדמי בצילום. לימודי תואר ראשון בצילום יאפשרו לכם להרחיב את ידיעותיכם, גם בהיבטים הטכניים וגם בהיבטים הרעיוניים-תיאורטיים של אמנות הצילום וההיסטוריה של הצילום ובאופן זה להתפתח כיוצרים עם אמירה אינדיבידואלית בתחום הצילום.

כמו כן, תוכלו ללמוד תואר הנדסאי צילום ומדיה דיגיטלית. תואר זה יכשיר אתכם בידע מקיף הקשור לצילום ולתקשורת דיגיטלית. לימודים אלה קצרים באופן יחסי ועם זאת הם מקיפים נושאי לימוד רבים. באופן זה תוכשרו במהירות גבוהה יחסית. בוגרי תואר זה יוכלו להשתלב בעבודה במגוון תחומים: תקשורת אינטרנטית, תקשורת מודפסת, תחום השיווק והפרסום, התרבות ועוד.

במה עוסקים בוגרי קורס צילום לפרסום?

לאחר שתסיימו קורס צילום לפרסום תוכלו להשתלב במגוון משרדי פרסום, מערכות עיתונים, בחסרות הפקת פרסומים ובחברות אינטרנט מובילות בתור צלמים מומחים שכירים. ייתכן כי בתחילת דרככם המקצועית תעבדו תחת פיקוח של צלמים מנוסים יותר, אולם בהדרגה ככל שתצברו ניסיון רב יותר, תוכלו לקבל עוד ועוד פרוייקטים וכך תגדילו את המוניטין שלכם.

אם צברתם ניסיון רב בעבודה בהפקות אופנה, הפקות קטלוגים וכדומה, תוכלו לעבור לאפיק עבודה עצמאי כצלמים פרילנסרים ותעבדו עם מגוון לקוחות במשק. כך המוניטין שלכם אף יעלה יותר ואתם עשויים להרוויח יותר כסף. כמו כן, תוכלו להציג מועמדות לתפקידי הדרכה במכללות לצילום וכך תעבירו את הידע שלכם לדור הבא של צלמי הפרסומת.
מודעה
מחפש קורס צילום לפרסום?
מחפש קורס צילום לפרסום?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: באר שבע
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎