קורס צילום סטילס

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי צילום סטילס

המצלמה הפכה להיות כבר מזמן כלי לתיעוד החוויות הכי יפות בחייינו. היא מתעדת אותנו ואת החוויות שעוברות עלינו במהלך חיינו ועל כן לה יש משמעות אדירה. עם התפתחות הטכנולוגיה גם המצלמה של היום מאפשרת צילום ועריכה בשלל ממדים וצבעים, כך שהצילום הפך להיות אמנות שלמה הכוללות טכניקות מגוונות. לימודי צילום למעשה מכשירים לצילום דומם ולא צילום קולנועי. מכיוון שצילום סטילס נחשב כאמנות, אין זה מספיק ללחוץ על לחצן הצילום, אלא צריך להבין מושגים כעומק שדה, זמן חשיפה, מהירות צמצם, הקפדה על זוויות צילום ועוד. לכל אלה יש השפעה מכרעת על התמונה שנוצרת.

את כל הכלים והטכניקות השונות לצילום מושלם תלמדו במסגרת לימודי צילום סטילס. חווית הצילום כבר לא תהיה אותה חוויה לאחר שתגלו את כל סודות הצילום. אנו אוהבים להצטלם, להעניק תמונות במתנה ולצלם אחרים. צילום הוא  ממש אמנות ויצירות מופלאות של צילום סטילס תופסות מקום מכובד על קירות מוזיאונים מהגדולים בעולם. אתם גם יכולים לפתוח עבורכם עולם חדש באמצעות תמונות שיתעדו את החוויות שלכם. אם יש לכם ידע בסיסי בצילום או שעברתם קורס צילום למתחילים ואתם מעוניינים לשפר את יכולות הצילום שלכם, הנכם מוזמנים לקרוא את המידע המצורף בדף זה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס צילום סטילס?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס צילום סטילס?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס צילום סטילס

צילום סטילס, זה נישה בתחום הצילום שבו מפיקים תמונות דוממות (לא נעות), בניגוד לצילום וידאו. זה התפתח לכדי רמת אמנות מרשימה כל כך, עד שגלריות ומוזיאונים מציגים תערוכות של צילומי סטילס מרהיבים, מלאי עניין, בצבעוניות משתנה שבהם יש פרטי נוף, נוף אורבני, אדריכלות עתיקה, צילומי דיוקן, אירועים היסטוריים מצולמים ועוד. צילומי סטילס מפוסמים כמו של הנערה האפגנית המביטה למצלמה בעיניה הכחולות המהפנטות על שער ה-National Geographic, או של החייל במלחמת האזרחים בספרד שעדשת המצלמה תפסה בדיוק את הרגע בו הוא נורה (ומת מיד לאחר מכן), אלו תמונות ייחודיות שהנציחו את הרגע.

מדוע אם כן שלא תעשו לעצמכם מתנה ותרשמו ללימודי צילום סטילס. תמונות משפחתיות יקבלו נופך חדש, תדעו כיצד לנצל את האור לטובתכם, כיצד לתפוס צילום יפה וכיצד למנוע עיוותים כגון עיניים אדומות שיכולות להרוס תמונה מוצלחת במיוחד. תתפלאו כמה טכניקות צילום קיימות וכיצד כולן ישפרו את התמונות שלכם ושל חבריכם. קורס צילום על סוגיו השונים נחשב לכיפי ומהנה. לימודי צילום סטילס מערבים חומר תיאורטי עם התנסות מעשית רבה. הלימודים המעשיים תופסים חלק מרכזי בכל לימודי צילום ועל כן תזכו לטיולים בארץ, לנסיעות למקומות מיוחדים, לצילומי יום ולצילומי לילה. הלימודים בהחלט מעשירים ומאפשרים הרחבת אופקים, לכן הזדרזו להבטיח את מקומכם בקורס.
קורס צילום סטילס
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מתאימים לימודי צילום סטילס?

צילום סטילס הוא אומנות שכל אחד יוכל ליישם. כל הנדרש הוא הבנה בסיסית בתפעול המצלמה. כמו כן, מכיוון שהמצלמה הפכה להיות כלי שימושי והמדיה החברתית גדושה בתמונות מקוריות, אם אתם שוקלים לפתוח בקריירה של צילום, הרי שלימודי צילום סטילס מיועדים לכם. הלימודים יכולים לפתוח לכם דלתות לתעסוקה חדשה וקריירה נוספת שתוכלו להוסיף על עבודתכם הנוכחית.

קורס צילום סטילס עשוי לעניין גם אנשים שעוסקים בתחום השיווק והפרסום הרוצים לשפר את איכות עבודתם, באמצעות צילום איכותי של המוצרים אותם הם משווקים או של השירותים שהם מעניקים. מטרת לימודי צילום סטילס היא לפתח מחשבה יצירתית ולימוד הפעלת מצלמה באופן שונה ומקצועי יותר.

מה הם תנאי הקבלה לקורס צילום סטילס?

בכדי להתקבל אל לימודי צילום סטילס יידרש מן המועמדים לקורס בדרך כלל, להיות מעל לגיל 18. כמו כן, בחלק מן המקרים יבקשו שהמועמד יגיע עם 12 שנות לימוד לפחות, אולם לרוב מדובר רק ביתרון ולא בתנאי קבלה.

המועמדים לקורס יידרשו לעבור ראיון קבלה עם ראשי מסלול הלימודים במכללות לצילום, בכדי לבדוק את מידת התאמתם ואת רמת המוטיבציה שלהם, כמו כן יבדקו אם הם מעוניינים בקורס למטרת העשרה אישית, או למטרת עשיית הצעדים הראשונים בעולם הצילום המקצועי.

מכיוון שהמצלמות בימינו מתבססות על טכנולוגיית החיישן הדיגיטלי והתוצר הסופי של הצילום הוא קבצי תמונות ממוחשבים, יידרש מן המועמדים להיות בעלי ידע בסיסי ביישומי מחשב (וינדוס, אופיס וכדומה). כמו כן עליהם להיות מצויידים במצלמה דיגיטלית (לעיתים אף במצלמה שבה ניתן להחליף עדשות).
קורס צילום סטילס
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה משך קורס צילום סטילס?

במידה והתעניינתם בלימודי צילום תשמחו לגלות כי ניתן ללמוד את הקורס במתכונות שונות אשר אורכן משתנה. קיימת מתכונת של קורס צילום סטילס למתחילים שנמשכת בין שלושים לארבעים שעות לימוד אקדמיות, המתפרשות על פני בין עשרה לחמישה עשר מפגשים. סה"כ בין שלושה לארבעה חודשים. קורסים ארוכים ומקיפים יותר יימשכו בין מאה וחמישים למאתייםשעות לימוד ועשויים להימשך כשנה. וישנם גם לימודים במתכונת רב שנתית או לקראת תואר הנדסאי צילום ומדיה דיגיטלית, או לקראת תואר ראשון בצילום. 

הלימודים יתקיימו בדרך כלל בין פעם לפעמיים בשבוע, כאשר אחד ממפגשי הלימוד עשוי להיות בימי שישי (במקרה שמדובר על קורסים בסיסיים). לימודי תואר ראשון בצילום עשויים להתקיים במשך רוב ימות השבוע ויכללו גם יציאה לסיורי לימודים רבים והשתלמויות מעשיות בצילום.

מה לומדים בקורס צילום סטילס?

במסגרת קורס צילום סטילס ילמדו הסטודנטים נושאים מגוונים בתחום הצילום. בין נושאי הלימוד ניתן למצוא את: יסודות הצילום - אור זמן חשיפה, מהירות צמצם, זום ועוד. הכרות עם המושג עומק שדה, צילום נוף אורבני, הכרות עם סוגי עדשות שונים והשימוש הייחודי בהן, עיבוד תמונות באמצעות תוכניות המיועדות לכך: פוטושופ, לייטרום ועוד. צילומי חוץ בשעות הלילה.

כמו כן, ילמדו הסטודנטים על, עבודה על קבצי RAW, צילום תמונות פנורמיות, יסודות בהדפסת תמונות, הכרות עם המבזק (פלאש) והחשיבות שלו בעת הצילום בחושך, דגשים בצילום טבע, צילום בצבע מול צילום בשחור לבן, צילום בשעות יממה שונות והדגשים שצריך לשים לב אליהם, הכרות עם צילום דיוקנאות ועוד.

איזו תעודה מקבלים בוגרי קורס צילום סטילס?

לבוגרי קורס צילום סטילס שעמדו בכל חובות הלימוד שלהם, תוענק תעודת גמר מטעם המכללה בה הם למדו. חובות הלימוד כוללות: עמידה בחובת הנוכחות על פי דרישות כל מכללה ומכללה, הגשת תרגילים והשתתפות פעילה בשיעורים, הגשת פרויקט גמר, השתתפות בימי סיורים ובצילום מעשי בשטח, הצלחה במבחני בקיאות במכללות אשר בהן זה נדרש ועוד.

מה הם היתרונות בקורס צילום סטילס?

לעיתים אנו מצלמים תמונות מדהימות אך התאורה או הזווית יכולות להרוס אותם ולהציג בהם משהו שונה ממה שהתכוונו. לאחר לימודי צילום סטילס תדעו כיצד לנצל את האור לטובתכם וכיצד לצלם בתאורת לילה. לא כולם נחנו במיומנויות צילום וכישורי צילום טובים ולכן לימודי צילום סטילס נועדו ללמד אתכם לצלם תמונות פשוטות אך מושלמות.

עיניים אדומות מהוות לעיתים מטרד ולמרות כל החידושיים הגרפים הקיימים כגון תוכנות גרפיות כמו פוטושופ, היינו רוצים לצלם תמונה וליהנות ממנה לאורך שנים באלבום תמונות או בתיקיית המחשב, ללא עיבוד.

המצלמות היום שונות בהרבה ממצלמות של פעם. הן דיגיטליות, מתחברות בקלות למחשב ויכולות לשלוח את התמונות בין רגע לכל אחד מחבריכם. לחצנים רבים ואפשרויות דיגיטליות רבות כל אלו דורשים הכשרה נוספת מאנשי מקצוע. לימודי צילום סטילס יהוו עבורכם עולם חדש ונפלא.

במה עוסקים בוגרי קורס צילום סטילס?

בוגרים שסיימו קורס צילום אינם מוכרחים לעבוד בתחום, הרבה אנשים אשר מתעניינים שנים רבות בצילום שואפים להעמיק את הידע הקיים ברשותם בנושא. אולם, יש אנשים הרוצים לפתוח בקריירה של צלם שכיר, במסגרת של צילום עיתונות, צילום למגזינים וקטלוגים של מוצרים, כצלמי טבע וכדומה.

כמו כן, מי שצבר ניסיון מקצועי עשיר בצילום יוכל להפוך לצלם פרילנסר. הוא יעבוד באופן זה עם לקוחות מגוונים ובאופן זה ישתכר יותר כסף ויעלה את המוניטין שלו כצלם. הצלמים המוכשרים גם יוכלו להשיג משרות של מדריכי צילום במכללות שונות שזה ייעודן וכך יעבירו מן הניסיון והידע שלהם לדור הבא של הצלמים.
מודעה
מחפש קורס צילום סטילס?
מחפש קורס צילום סטילס?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: באר שבע
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה