קורס צילום עיתונות

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס צילום עיתונות
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס צילום עיתונות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס צילום עיתונות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי צילום עיתונות

אם כבר צברתם ידע וניסיון בצילום ואתם מעוניינים להתמקצע בתחום – ואף להתחיל להתפרנס ממנו, ואם אתם נמשכים לעולם העיתונות, החדשות והאקטואליה ואינכם חוששים מאתגרים – הלימודים בקורס צילום עיתונות (הידועים גם, לעיתים, כקורס צילום דוקומנטרי) יכולים להיות בדיוק מה שאתם מחפשים. עיתונות חוקרת, בועטת ואפקטיבית, מגובה במרבית המקרים בצילומים מקצועיים מזירת האירוע, בצילומי סטילס איכותיים ובתמונות מרהיבות המסייעות לקרוא להתחבר לכתבה עצמה, וגורמות לו להתעניין ולקרוא אותה עד סופה. אין ספק כי צלמי עיתונות הם מהמבוקשים ביותר בתעשייה הישראלית והעולמית, והביקוש לאנשי מקצוע מיומנים בתחום הלך וגבר בשנים האחרונות.

צילום העיתונות הוא עולם ומלואו – וגם כצלמי עיתונות תוכלו לבחור להתמקצע בתחום המעניין אתכם ביותר- בין אם ברצונכם להתמקצע בצילומי מופעי בידור ובתחום התרבות או בצילומים מאזורי אסון ומלחמה. בין אם תבחרו לעבוד כשכירים בחברת צילום מובילה, ובין אם תעדיפו להקים עסק עצמאי או לעבוד כפרילנסרים בתחום, קורס צילום עיתונות יאפשר לכם לפתח קריירה משגשגת בקלות ובמהירות יחסית. לימודים אלו ידאגו להכשירכם, תוך חודשים ספורים, בכל הידע והכלים הדרושים לצלם העיתונות המקצועי. אז בואו ליהנות מלימודים מרתקים ומאתגרים – בואו לקרוא מידע נוסף על הלימודים בקורס צילום עיתונות.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס צילום עיתונות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס צילום עיתונות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס צלמי עיתונות

צילום עיתונות הוא אחד מאבני היסוד של עולם העיתונאות, ותפקידו של הצלם אינו נופל בחשיבותו מתפקיד כתב העיתונות – על אחת כמה וכמה בשנים האחרונות – בעידן הפייסבוק והאינסטגרם, עת חשיבות החלקים הוויזואליים בעיתון (ובאתרי החדשות באינטרנט) הולכת ותופסת מקום יותר ויותר מרכזי. כתבה מרתקת לצד צילום איכותי, תורמים רבות לחווית הקריאה של הקוראים, ומעניקים להם תמונת מצב רחבה יותר אודות הנושא הנדון.

צילום העיתונות נבדל מסוגי צילום מקצועיים רבים (וודאי מצילום חובבני) ועל כן נדרש ידע ייחודי ושלל כלים ומיומנויות על מנת לבצעו בהצלחה. את כל הידע והכלים הדרושים לצלם עיתונות מקצועי תוכלו לקבל בקורס הכשרת צלמי עיתונות, המוצע לכם על ידי מכללות מובילות בכל רחבי הארץ.

למי מתאים ללמוד קורס צלמי עיתונות?

הלימודים בקורס צלמי עיתונות מיועדים לבעלי ניסיון בצילום, אשר אינם נרתעים מאתגרים, ומעוניינים להפוך לצלמי עיתונות מקצועיים, עתירי ידע וכלים.

אם אתם מתעניינים בלימודי צילום דוקומנטרי וצילום עיתונות, אולי תגלו עניין גם בקורסים מתקדמים נוספים בתחומי הצילום: קורס צילום דיוקנאות, קורס צילום לפרסום, קורס צילום טבע וכיו"ב. כמו כן ייתכן כי תגלו עניין בתואר הראשון בתקשורת צילומית.

מה הם תנאי הקבלה לקורס צלמי עיתונות?

על מנת להתקבל ללימודים בקורס צילום עיתונות יהיה עליכם להיות בוגרי ידע וניסיון בצילום (במרבית המכללות נערכים מבחנים הבודקים את התאמת המועמד ללימודים) או בוגרי קורס צילום בסיסי. כמו כן יהיה עליכם להיות בעלי מצלמה איכותית. בנוסף, ייתכן ותידרשו להציג תיק עבודות, באמצעותו תוכל ועדת הקבלה לבחן את התאמתכם לעיסוק בתחום.

חלק מהמכללות אף עורכות ראיונות קבלה, במטרה לבדוק את מידת התאמת המועמד ללימודי התחום ולעיסוק בו.

מה משך קורס צלמי עיתונות?

לימודי צילום עיתונות וצילום דוקומנטרי כוללים, בדרך כלל, בין 60 ל-100 שעות לימוד אקדמיות, והלימודים בהם נמשכים כארבעה-חמישה חודשים לערך. בחלק מן המכללות, תוכלו למצוא קורסי צילום עיתונות מרתוניים, הנמשכים בין 5-10 מפגשים, וחושפים בפני הסטודנטים את רזי המקצוע תוך זמן קצר יחסית.

אם אתם רוצים להשתלב בלימודים מרתקים אלו, אך חוששים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם להשתלב בקורס – יש לנו חדשות שוודאי תשמחו לשמוע: מכללות ומוסדות לימוד רבים בתחום מציעים לכם אפשרות ללימודים בשעות הערב או בימי שישי בבוקר (גם בקורסים אלו, היציאה לשטח מתבצעת לפעמים בשעות היום) כך שגם אם עסוקים במיוחד (עובדים במשרה מלאה, סטודנטים וכו') תוכלו להשתלב בלימודים בנוחות, בשעות והזמנים המתאימים לכם ביותר.

מה לומדים בקורס צלמי עיתונות?

הלימודים בקורס צלמי עיתונות ידאגו להכשיר את בוגריהם במיטב הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים לצלם העיתונות המקצועי והאיכותי, ועל כן כוללים הקורסים בתחום לא רק מגוון הרצאות עיוניות ותיאורטיות מרתקות, אלא גם שלל התנסויות מעשיות מפתחות – לרבות סיורים מקצועיים ויציאה לימי צילום, השתתפות בפרויקט גמר ובביקורת עבודות של חברי הכיתה וכו' (בחלק מהמכללות ומוסדות הלימוד בתחום).

לעיתים קרובות כוללים לימודי צילום עיתונות את הנושאים והתכנים הבאים: ההיסטוריה של צילום העיתונות, סוגים של צילומי עיתונות, אתיקה מקצועית בתחום, זכויות יוצרים, יסודות הפרסום, היכרות עם מצלמות וציוד צילום, העבודה במערכת העיתון ובעלי התפקידים בה, איסוף חומר עיתונאי, תהליכי עבודה, צלמים מפורסמים בתחום ועבודתם ועוד שלל נושאי לימוד מרתקים.

איזו תעודה מקבלים בוגרי קורס צלמי עיתונות?

בוגרי קורס צילום עיתונות, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המכללה בה השלימו את לימודיהם.

במה עוסקים בוגרי קורס צלמי עיתונות?

לאחר סיום לימודי צילום עיתונות יוכלו הבוגרים להשתלב בעבודה כצלמים מקצועיים במערכות עיתונים ובאתרי האינטרנט – בין אם כשכירים ובין אם כעצמאיים (פרילנסרים).

אילו אפשרויות המשך לימודים יש לבוגרי קורס צלמי עיתונות?

בוגרי קורס צילום עיתונות, אוחזים במלוא הידע הדרוש על מנת לעסוק בתחום, ויכולים להמשיך למגוון רחב של לימודי המשך בענף הצילום או בתחומים המשיקים לו. 

במידה ואתם מעוניינים לפתח את עצמכם, ולרכוש כלים נוספים שיסייעו לכם לקחת את הקריירה שלכם צעד אחד קדימה, ייתכן ותתעניינו בלימודי צילום לתואר ראשון. לימודים איכותיים אלו, יקנו לכם את ההכשרה האקדמית המיטבית, ויפתחו בפניכם דלתות אל מגוון תפקידים רווחיים בענף הצילום.

אם תרצו להעשיר את ארגז הכלים שברשותכם, ולהכיר טכניקת צילום חדשה ופופולארית במיוחד, קורס צילום טבע עשוי להתאים לכם. קורס ייחודי זה, יחשוף בפניכם את הטכניקות המתקדמות ביותר, ליצירת צילומים מרהיבים בחיק הטבע.
מודעה
מחפש קורס צילום עיתונות?
מחפש קורס צילום עיתונות?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: באר שבע
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎