קורס צילום דיגיטלי

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס צילום דיגיטלי
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס צילום דיגיטלי?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס צילום דיגיטלי?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי צילום דיגיטלי

כשאנו מצלמים באמצעות מצלמה דיגיטלית, איננו ערים לעובדה שמקור הטכנולוגיה בה אנו משתמשים אינו חדש. התמונה הדיגטלית הראשונה הופקה באמצעות סריקה כבר בשנת 1957 ואילו המצלמה הדיגיטלית הראשונה הומצאה באמצע שנות השבעים של המאה שעברה. אולם רק בראשית המילניום מצלמת פילם ישנה החלה להידחק הצידה על ידי מצלמה דיגיטלית, שעושה שימוש בחיישן המעבד את האותות הדיגטליים ויוצרת קבצי תמונה ולא תמונה פיזית על גבי סרטי פילם. התמונות נאגרות על כרטיסי זיכרון במצלמה אשר ניתן לחברם להתקנים חיצוניים ובאופן זה לשמור את התמונות שם ולפנות מקום במצלמה לתמונות חדשות. הצילום ככלל, והצילום הדיגיטלי בפרט, הפכו בשנים האחרונות לאחת האמנויות הנפוצות והפופולאריות בעולם המערבי, ואנשים רבים מבקשים לשפר ולפתח את יכולותיהם בתחום. כיום אפילו במכשירי הסמארטפון מותקנות מצלמות איכותיות שמאפשרות לכל אחד ובכל עת להנציח את הרגע.

אם אתם חובבי צילום ומעוניינים לפתח את כשרונכם ויכולותיכם בתחום, לרכוש כלים טכניים שישפרו את איכות צילומיכם ולהתפתח מבחינה יצירתית ואמנותית – הלימודים בקורס צילום דיגיטלי יכולים להתאים לכם עד מאד. לימודים אלו, המתאימים הן למעוניינים בהעשרה אישית מרתקת והן למעוניינים בהכשרה מקצועית מעמיקה, יקנו לכם את מיטב הידע, הכלים והמיומנויות לצילום דיגיטלי מקצועי. באמצעות הידע שתצברו תוכלו להפיק צילומים איכותיים מסוגים שונים, כמו צילום טבע, צילום דיוקן, צילום, צילום נוף אורבני וכדומה. הנכם מוזמנים לקרוא את המידע המצורף בעמוד זה ואף ליצור עמנו קשר בשביל לקבל מידע נוסף.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס צילום דיגיטלי?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס צילום דיגיטלי?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס צילום דיגיטלי

מצלמה דיגיטלית מכילה בתוכה חיישן אשר מעבד את המידע המופק באמצעות פעולת הצילום באמצעות יצירת אותות דיגלטיים שמעובדים לקבצים ממוחשבים. ניתן ליצור קבצים באיכות גבוהה שמאפשרים אחר כך עיבוד נוסף, שנקראים קבצי RAW, או קבצים שכבר מכווצים על ידי המצלמה ושאיכותם ירודה יותר (אולם עדיין מספקת לגמרי את הצלמים החובבים), שנקראים קבצי JPEG. הצילום באמצעים דיגיטליים אלו מאפשר לשמור בקובץ המידע הדיגיטלי את הפרטים לגבי זמן הצילום, רזולוציה, זמן חשיפה ועוד. צילום דיגיטלי מספק יתרונות ברורים: כמו, צילום מסה גדולה יותר של תמונות. חיסכון (אין צורך בפיתוח פיזי כדי לצפות בתמונות). יש אפשרות לתקן את הצילומים באמצעות תוכנות המיועדות לכך כמו לייטרום, פוטושופ ואחרות. גם מיזעור המצלמה הסטנדטית ועוד מגוון יתרונות.

לימודי צילום דיגיטלי יאפשרו לסטודנטים אשר לומדים קורס זה לקבל ידע בסיסי בתפעול מצלמה הדיגיטלית. באופן זה הם יוכלו להפיק תמונות באיכות טובה יותר ולמצות יותר את הפוטנציאל האדיר שלה. יש אפשרות ללמוד קורס צילום דיגיטלי למתחילים, המיועד לחסרי ידע קודם, או קורס צילום דיגיטלי באינטרנט לאנשים אשר מעוניינים ללמוד בזמן הנוח להם בביתם. אולם בכדי לקבל הכשרה מקיפה ואיכותית נדרש לעבור קורסים מקיפים בתחום של צילום דיגיטלי. אם גם אתם שואפים להכיר מצלמה דיגיטלית לעומק ולהבין את הטכנולוגיית הזו, מהרו להירשם אל לימודי צילום דיגיטאלי.

למי מתאימים לימודי צילום דיגיטלי?

לימודי צילום דיגיטלי מתאימים לכל מי שמעוניין לשפר את כישורי הצילום שלו ואת יכולתו להבעה יצירתית ואמנותית במדיום זה – בין אם לצורך העשרה אישית בלבד, ובין אם לצורך הכשרה מקצועית איכותית להשתלבות בעבודה בתחום.

מכיוון שעולם השיווק והפרסום עושה שימוש רב בשיווק ויזואלי ומה שמוכר הן תמונות איכותיות, קורס צילום דיגיטלי עשוי להתאים לאנשים שעוסקים בשיווק ופרסום שמעוניינים בעצמם להפיק את התמונות האיכותיות, ללא צורך בפנייה לאנשי מקצוע. באופן זה הם עשויים לקצץ בעלויות השיווק והפרסום.

לימודי צילום דיגיטאלי עשויים להתאים גם לבוני אתרי אינטרנט, מעצבים גרפיים, מומחי UX וכדומה ששואפים לצרף לחומר העיצובי אותו הם יוצרים גם תמונות איכותיות שהם צילמו בעצמם.

מה הם תנאי הקבלה לקורס צילום דיגיטלי?

חלק גדול מהמכללות אינן מציבות כל תנאי קבלה ללימודי צילום דיגיטלי – והקהל הרחב מוזמן לבוא וליהנות מלימודים מלאי יצירתיות. יחד עם זאת – יהיה עליכם היות בעלי מצלמה דיגיטלית איכותית על מנת שתוכלו ליהנות מהלימודים. קרוב לודאי שמדובר על מצלמה שבה ניתן להחליף את העדשות.

ברוב המכללות יידרש המועמד לעבור ראיון קבלה אישי עם ראשי מסלול הלימודים בכדי לבדוק את מידת התאמתו לקורס. כמו כן, יידרש מן המועמדים ידע בסיסי ביישומי מחשב.

חלק מהמכללות בתחום, המציעות לימודי צילום דיגיטלי מקצועיים יותר, מציבות בפני המועמדים מספר תנאי קבלה: ידע וניסיון בצילום (לאו דווקא דיגיטלי), הצגת תיק עבודות ומעבר של ראיון אישי.

מה משך קורס צילום דיגיטלי?

קיימים מגוון מסלולים ללימודי צילום דיגיטלי, כך שכל אחד ואחת יכולים למצוא את הקורס המתאים ביותר עבורם – בין אם הם מעוניינים בקורס מבוא קצר להעשרה אישית או בקורס מקצועי ומעמיק בתחום. ייתכן כי קורסים קצרים להעשרה אישית אפשר ללמוד במסגרת של קורס צילום דיגיטלי באינטרנט.

קורס צילום דיגיטלי למתחילים להעשרה אישית כולל בין 5 ל-20 שעות לימוד אקדמיות בדרך כלל, ואילו קורסים מקיפים יותר בתחום כוללים בין 30 ל-70 שעות לימוד אקדמיות ונמשכים בין חודשיים לארבעה חודשים. קורסים מקיפים ומעמיקים במיוחד להכשרת צלמים מקצועיים בצילום דיגיטלי נמשכים שנה.

מכללות רבות מציעות לכם אפשרות ללימודים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר – כך שגם מי שעובדים במשרה מלאה, עמוסים בלימודים או עסוקים מכל סיבה אחרת – יוכלו להשתלב בלימודים בנוחות, בשעות והזמנים המתאימים להם ביותר.

שימו לב: כיוון שהקורס כולל יציאה לימי סיור וצילום הנערכים בשעות היום, גם הלימודים בשעות הערב כוללים מספר מפגשים בשעות הבוקר והצהריים, אשר במרבית המכללות מתקיימים בימי שישי בבוקר, אך מומלץ לוודא זאת טרם ההרשמה ללימודים.

מה לומדים בקורס צילום דיגיטלי?

תכנית הלימודים בקורס צילום דיגיטלי היא עשירה ומרתקת, ותלמידי הקורס נהנים הן ממגוון הרצאות עיוניות ותיאורטיות מקיפות ומעמיקות והן מתרגולים רבים והשתתפות בשלל התנסויות מעשיות מפתחות – לרבות יציאה לימי סיור מקצועיים והשתתפות בסדנאות אמן (בחלק מהמכללות בתחום).

קורס צילום דיגיטאלי כוללים, לעיתים קרובות, את הנושאים והתכנים הבאים: ההיסטוריה של הצילום ושל הצילום הדיגיטלי, הכרת המצלמה הדיגיטלית, מושגי יסוד בצילום, עיבוד תמונה בפוטושופ ותוכנות גרפיקה רלוונטיות נוספות  כולל עריכת צבע, סוגי מצלמות, מבנה ותפעול המצלמה, אור ומדידות אור, חשיפה, מהירות תריס, צילומי יום וצילומי לילה, צילום פורטרטים, צילום אורבני, קומפוזיציה ופרספקטיבה, יסודות השפה הצילומית ועוד מגוון נושאי לימוד מרתקים.

איזו תעודה מקבלים בוגרי קורס צילום דיגיטלי?

בוגרי לימודי צילום דיגיטלי, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לקבל תעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם. חובות הלימוד כוללות עמידה בחובת נוכחות על פי דרישות המכללה, הגשת תרגילים והשתתפות פעילה בשיעורים, מעבר השתלמות מעשית בצילום, הגשת פרויקט גמר, הצלחה במבחנים במקומות בהן זה נדרש ועוד.

מה הם לימודי ההמשך לבוגרי קורס צילום דיגיטלי?

בוגרי קורס צילום דיגיטלי אשר שואפים להתקדם בתחום הצילום עשויים לפנות ללימודי הנדסאי צילום ומדיה דיגיטאלית. לימודים אלה אמורים להכשיר מומחים בצילום ובשימוש במדיות הדיגיטליות השונות ויפתחו להם פתח לעיסוק במגוון מקומות עבודה בעיתונות הכתובה, במשרדי פרסום, בענפי השיווק הדיגיטלי השונים ועוד.

כמו כן, יכולים בוגרי קורס צילום דיגיטלי לנסות להתקבל אל לימודי תואר ראשון בתקשורת צילומית. תואר זה אמור לתת הכשרה מקיפה ולהוציא לשוק העבודה צלמים מקצועיים ואיכותיים שהם גם בעלי הבנה מקיפה בעולם העיצוב והתקשורת ובעלי ראייה חברתית תרבותית מקיפה. התואר משלב דגשים תיאורטיים מקיפים לצד התנסות מעשית מקיפה.
מודעה
מחפש קורס צילום דיגיטלי?
מחפש קורס צילום דיגיטלי?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: באר שבע
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה קמפוס הנמל - ליד תחנת הרכבת
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎