קורס תדמיתנות

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס תדמיתנות
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס תדמיתנות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס תדמיתנות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי תדמיתנות

רוצים לעבוד בתעשיית האופנה? רוצים לעשות את התפקיד הכי חשוב והכי מרכזי שלבעדיו אי אפשר לייצר בגדים ואביזרים? לימודי תדמיתנות הם המקום בשבילכם. קורס תדמיתנות מכשיר את הסטודנטים לעבודה כתדמיתנים שממלאים תפקיד חשוב בעולם האופנה, של התאמת הבגד ללקוח ומעבר מרעיון עיצובי לביצוע. במסגרת קורס תדמיתנות הסטודנטים רוכשים ידע מקיף ומקצועי להכנת גזרות למגוון פרטי לבוש ומכירים טכניקות שונות ואת הטכנולוגיה של התדמיתנות. ישנם קורסי תדמיתנות למתחילים וקורסי תדמיתנות למתקדמים.

בקורס תדמיתנות למתקדמים הסטודנטים ירכשו ידע מורחב בתחום התדמיתנות והדיגום החופשי ובפיתוח תדמיות מיוחדות ומורכבות וישפרו את רמת המקצועיות והביצוע. ישנם גם לימודי תדמיתנות ממוחשבת, שבמסגרתם הסטודנטים ילמדו את העבודה עם תוכנת OptiTex המשמשת חברות מובילות בארץ ובעולם. הסטודנטים בקורס תדמיתנות ממוחשבת ילמדו כיצד להשתמש בכלי העבודה השונים לביצוע תדמיות באמצעות מחשב, לצד טכניקות אחרות של תדמיתנות. בואו לקרוא על לימודי תדמיתנות.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס תדמיתנות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס תדמיתנות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי על קורס תדמיתנות

מקצוע התדמיתנות הוא מקצוע מבוקש. התדמיתן יכול לגרום לכך שבגדים לא יקרים יגרמו למי שלובש אותם להיראות מרשים, תודות להתאמה נכונה של גזרות, צירוף טוב של צבעים, התאמה למבנה הגוף, לאישיות, לגיל וכדומה של הלקוח ושימוש נכון באביזרי אופנה (אקססוריז). העבודה של התדמיתן, לצד העבודה של מעצב האופנה, היא השלב הראשון של עיצוב הבגד, שלב התכנון. רק אחריהם יוכלו להיכנס לפעולה הדרג, הפורס, הגזרן והתופר.

תדמיתנים ממלאים תפקיד חשוב בתעשיית הקולנוע והטלוויזיה - הם מלבישים את כל מי שמופיע על הסט בצורה שמתאימה לציפיות של מפיקי תוכנית הטלוויזיה, הסדרה או הסרט ויוצרת למופיעים את התדמית הרצויה. במסגרת קורס תדמיתנות הסטודנטים רוכשים ידע מקיף ומקצועי להכנת גזרות למגוון פרטי לבוש ומכירים טכניקות שונות ואת הטכנולוגיה של התדמיתנות. ישנם קורסי תדמיתנות למתחילים וקורסי תדמיתנות למתקדמים. בקורס תדמיתנות למתקדמים הסטודנטים ירכשו ידע מורחב בתחום התדמיתנות והדיגום החופשי ובפיתוח תדמיות מיוחדות ומורכבות וישפרו את רמת המקצועיות והביצוע. 

ישנם גם לימודי תדמיתנות ממוחשבת, שבמסגרתם הסטודנטים ילמדו את העבודה עם תוכנת OptiTex המשמשת חברות מובילות בארץ ובעולם. הסטודנטים בקורס תדמיתנות ממוחשבת ילמדו כיצד להשתמש בכלי העבודה השונים לביצוע תדמיות באמצעות מחשב, לצד טכניקות אחרות של תדמיתנות.

למי מתאים ללמוד קורס תדמיתנות?

קהל היעד של לימודי תדמיתנות משתנה ממוסד למוסד ועם זאת, ברוב המכללות קורס תדמיתנות למתחילים מיועד לקהל הרחב, ללא צורך בידע קודם בתחום, ואילו קורס תדמיתנות למתקדמים דורש, כמובן, ידע קודם בתדמיתנות (למשל, קורס תדמיתנות למתחילים) או ידע קודם בעיצוב אופנה, עיצוב טקסטיל, תפירה עוד. אם אתם מתעניינים בקורס תדמיתנות, כדאי שתבררו האם המכללה שאליה אתם מתכוונים להירשם מציעה את הקורס שמתאים לרמת הידע והניסיון שלכם. הרי לא תרצו להרשם לקורס מתקדמים ולא להבין את המושגים בהם משתמשים בשיעור, או להיפך: להיות בעלי ניסיון שצריכים להקשיב להסברים שאתם כבר יודעים. 

מה הם תנאי הקבלה לקורס תדמיתנות?

תנאי הקבלה לקורס תדמיתנות משתנים ממוסד למוסד ותלויים כמובן בסוג הקורס אליו אתם מעוניינים להירשם: תנאי הקבלה לקורס מתחילים לא יהיו מחמירים כמו תנאי הקבלה לקורס מתקדמים. כדי להתקבל לקורס למתחילים אין צורך בידע או ניסיון בתחום האופנה או העיצוב, אך ייתכן ותידרשו להציג תעודת 12 שנות לימוד ולעבור ראיון קבלה אישי. 

כדי להתקבל לקורס תדמיתנות למתקדמים תצטרכו להציג ידע או ניסיון בתחום, סביר להניח שגם תידרשו להציג תיק עבודת או לעבור מבחן קבלה, או ראיון אישי שיבחן את מידת התאמתכם ללימודים. גם ידיעת השפה האנגלית דרושה לעיתים כדי להתקבל ללימודים אלו. 

מה משך קורס תדמיתנות?

משך לימודי תדמיתנות משתנה ממוסד למוסד ועם זאת, ברוב המכללות קורס תדמיתנות נמשך 8-10 חודשים. הלימודים מתקיימים לרוב פעם בשבוע ביום קבוע למשך כמה שעות. אם אתם כבר עובדים במשרה מלאה בשעות הבוקר, או לסירוגין - בעלי עיסוקים בשעות אחר הצהריים (כמו ילדים או משפחה), אל דאגה: ברוב המכללות מציעים קורס זה בשתי מתכונות: לימודי בוקר ולימודי ערב. כך שלא משנה מה סדר היום שלכם, תוכלו בכל זאת ללמוד מבלי לפגוע בשגרת חייכם. 

מה לומדים בקורס תדמיתנות?

נושאי הלימוד בקורס תדמיתנות משתנים ממוסד למוסד ובהתאם לסוג הקורס, כאשר ברוב המכללות קורס תדמיתנות למתחילים כולל את הנושאים הבאים: עיצוב וציור אופנה - ציור מבנה גוף, פרטי לבוש וטכניקות צביעה שונות, תדמיתנות - שרטוט, דיגום והכנת תדמיות, תורת החומרים - טקסטיל, טכנולוגיות בתפירה עילית, דיגום חופשי, דירוג ותדמיתנות ממוחשבת (תוכנת אופטיטקס).

קורס תדמיתנות ממוחשבת כולל את הנושאים הבאים: טכניקות פיתוח גזרה, פריסה וגזירה, שימוש במחשב ודירוג תדמיות במחשב. קורס תדמיתנות למתקדמים כולל את הנושאים הבאים: ז'קטים, שמלות ערב ופיתוחים מיוחדים, אריגים עם לייקרה, סריגים ופרויקט גמר הכולל דיגום חופשי ותפירת מוצר.

איזו תעודה מקבלים בוגרי קורס תדמיתנות?

בוגרי הקורס, שיעמדו בכל דרישות הלימודים, לרבות נוכחות בשיעורים והגשת עבודות, יקבלו תעודת גמר מטעם המכללה בה למדו. 

בתור תדמיתנים תוכלו להשתלב ברשתות אופנה או משרדי פרסום, חברות הפקה או בתעשיית הסרטים והטלויזיה, או שתוכלו לעבוד כעצמאים ולפתוח עסק משלכם בו תוכלו לייעץ ללקוחות פרטיים (פוליטיקאים, אנשי ציבור, שחקנים, מפורסמים ועוד) כיצד לעצב את תדמיתם. 

אם תרצו להעמיק את הידע שלכם בתחום, תוכלו להמשיך ללימודי עיצוב אופנה, לימודי עיצוב שמלות כלה וערב, קורס תפירה, קורס עיצוב תיקים ואביזרי אופנה, קורס עיצוב נעליים ועוד. 
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎