קורס עיצוב תיקים ואביזרי אופנה

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס עיצוב תיקים ואביזרי אופנה
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס עיצוב תיקים ואביזרי אופנה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס עיצוב תיקים ואביזרי אופנה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי עיצוב תיקים ואביזרי אופנה

תחום לימודי האומנות הינו רחב ביותר וכולל בתוכו עולמות תוכן שונים ומגוונים. אחד התחומים שיכולים להילקח בחשבון, הינו תחום עיצוב אופנה. במידה והתעניינתם בתחום העיצוב, קורס עיצוב תיקים ואביזריי אופנה מקנה לסטודנטים את הידע המקצועי הדרוש ליצירת תיקים, חגורות ואביזרי אופנה נוספים. כיום ברור לכולנו שאביזרים אופנה הם לא רק רשות אלא חלק מאמירה אופנתית ואישית שמעידה על האופי. כולנו צריכים תיק - אך התיק נבחר לקחת איתנו כל יום לעבודה יגיד משהו עלינו: שחור ומינימליסטי, או צבעוני וגדול? האם יהיה לו אבזם גדול, פרנזים, או שיהיה קשור אליו צעיף של הרמס? האם נבחר בחגורה רחבה או דקה, נחבוש כובע או שנעדיף מטפחת? 

קורס עיצוב תיקים ואביזרי אופנה כולל התנסות מעשית החל מהשיעור הראשון. במהלך הקורס הסטודנטים מגבשים תיק עבודות שיעזור להם להשתלב בתעשיית האופנה. קורס עיצוב תיקים ואביזרי אופנה נלמד במספר מכללות לעיצוב אופנה בישראל. הקורס נקרא במקרים מסוימים גם קורס עיצוב תיקים ואקססוריז. בואו לקרוא על לימודי עיצוב תיקים ואביזרי אופנה. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס עיצוב תיקים ואביזרי אופנה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס עיצוב תיקים ואביזרי אופנה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי על קורס עיצוב תיקים ואביזרי אופנה

אביזרי אופנה נלווים - accessories, כמו תיק מעניין, כובע מרשים, חגורה מעוצבת היטב וכדומה, בשילוב נבון עם הבגדים שאנחנו לובשים, יכולים לשדרג את ההופעה שלנו בצורה משמעותית. לאותה שמלה שחורה אפשר להוסיף תיק מסמכים וצעיף אלגנטי ולהיראות כמו אשת עסקים אלגנטית, אך ניתן גם להוסיף לה כובע שיקי רחב, חגורה בצבע עז, תכשיטים גדולים - ואת נראית כמו אשת החברה הגבוהה. לכן ללא ספק שאם הבגדים עושים את האדם, האביזרים נותנים לו את הגימור הדרוש כדי לחדד את האמירה האישית שלו ומה הוא רוצה לייצג. 

קורס עיצוב תיקים ואביזרי אופנה מקנה לסטודנטים ידע בשיטות שונות לתפירת תיקים, ארנקים, חגורות, כובעים, כפפות ועוד. בנוסף לכך, הסטודנטים בקורס עיצוב תיקים ואביזרי אופנה לומדים כיצד להתאים את החומרים שמהם עשוי אביזר אופנה לטעמו של הלקוח וכיצד קובעים מחיר לפריט בהתאם לחומרים שמהם הוא עשוי, במטרה להשיג רווח כלכלי. 

למי מתאימים לימודי עיצוב אקססוריז ותיקים?

קהל היעד בקורס עיצוב תיקים ואביזרי אופנה משתנה ממוסד למוסד ועם זאת, ברוב המכללות קורס עיצוב תיקים ואביזרי אופנה למתחילים מיועד לכל המעוניינים בתחום של עיצוב תיקים ואביזרי אופנה, ללא צורך בידע קודם בעיצוב או בתפירה - ברוב הקורסים הסטודנטים משתתפים בסדנת עבודה במכונת תפירה לפני תחילת הקורס. לצד הקורסים למתחילים ישנם קורסים המיועדים לאנשים בעלי ניסיון בתחום האופנה, כגון מעצבי אופנה, מעצבי פנים, קנייני אופנה או תופרות. לפני שאתם נרשמים לקורס - תוודאו שהלימודים שאתם נרשמים אליהם מתאימים לרמת הידע שלכם. 

מה הם תנאי הקבלה לקורס עיצוב אקססוריז ותיקים?

תנאי הקבלה לקורס עיצוב תיקים ואביזרי אופנה משתנים ממכללה למכללה ותלויים בסוג הלימודים בהם אתם מתעניינים. לקורס המיועד לקהל הרחב, תנאי הקבלה יהיו תעודת בגרות או 12 שנות לימוד ומעבר ראיון אישי, שיבחן את רמת הנכונות שלכם להשקיע בלימודים. לקורס עיצוב תיקים ואביזרי אופנה למתקדמים תנאי הקבלה יהיו 12 שנות לימוד או תעודת בגרות מלאה, ניסיון בתחום האופנה או העיצוב ומעבר ראיון קבלה שיבדוק את מידת ההתאמה שלכם למסלול הלימודים. 

מכיוון שברוב המכללות הלימודים מתקיימים בשפה העברית, אם זו אינה שפת האם שלכם ואתם רוצים לרענן את ידיעות השפה, אולי כדאי שתקחו קורס עברית קצר כדי להנות מהלימודים ולקבל את המקסימום מהשיעורים. 

מה משך קורס עיצוב אקססוריז ותיקים?

משך לימודי עיצוב תיקים ואביזרי אופנה משתנה ממוסד למוסד, כאשר ברוב המכללות קורס עיצוב תיקים ואביזרי אופנה נמשך בין 3 ל-12 חודשים, תלוי כמובן בסוג הקורס שאליו אתם מעוניינים להירשם: קורסים כלליים יותר יימשכו פחות זמן, קורס מתקדם ומעמיק יותר יימשך כמובן יותר זמן. 

אם אתם עובדים במשרה מלאה בשעות הבוקר, וחוששים שלא תוכלו להשתתף בלימודים מפאת סדר יומכם העמוס, יש לנו חדשות טובות בשבילכם: מכללות רבות מציעות קורס זה בשני מסלולים - מסלול לימודי בוקר ומסלול לימודי ערב לאנשים עובדים, כך שלא משנה מה האילוצים שלכם - תוכלו להירשם ללימודים מבלי לפגוע בשגרת חייכם. 

מה לומדים בקורס עיצוב אקססוריז ותיקים?

נושאי הלימוד בקורס עיצוב תיקים ואביזרי אופנה משתנים ממוסד למוסד ועם זאת, ברוב המכללות קורס עיצוב תיקים ואביזרי אופנה כולל את הנושאים הבאים: עיצוב וציור הדגם, עיצוב מוצר, הכנת מפרט טכני, הוצאת גזרה מצילום איור, פיתוח מודל, בניית גזרות, בחירת חומרים, חיתוך עורות וחומרים נוספים, תכנון תהליך הייצור, תכנון והרכבה של מוצרים נלווים כמו ביטנה, רוכסנים, כיסים ורצועות, סגנונות עיצוב ושיטות תפירה שונות.

הלימודים מתקיימים בשיעורים פרונטליים עם חומר תיאורטי וסדנות מעשיות בקבוצות קטנות. את הקורס מעבירים טובי המרצים המומחים בתחום העיצוב והאופנה. 

איזו תעודה מקבלים בוגרי קורס עיצוב אקססוריז ותיקים?

בוגרי הקורס, שיעמדו בכל דרישות הלימודים, יקבלו תעודת גמר מטעם המכללה בה למדו. 

אם התעניינתם בתחום עיצוב הנעליים, יכול להיות שתתעניינו גם בתחומי ידע אחרים, השייכים לאופנה. כך למשך, תוכלו להשתלב במסגרת קורס עיצוב תיקים ואססורייז, ולהרחיב את השוק הקיים כיום, בארץ ובעולם בתחום זה. השילוב של אקססורייז ותיקים בלבוש משדרג משמעותית את אופן הלבוש שלכם. 

אם אתה מתעניין בלימודי עיצוב נעליים, בוודאי תתעניין גם בלימודי תואר ראשון בעיצוב אופנה וטקסטיל. התחום הינו רחב יותר מקורס נעליים, אבל מהנה ביותר, כולל התייחסות מקיפה יותר לשיטות עיצוב שונות לא רק של נעליים, אלא גם של בגדים, צבעים, מרקמים וגוונים שונים של בדים. בנוסף, קיימים אנשים רבים האוהבים לשלב את תחום לימודים זה יחד עם לימודי עיצוב אתרים. הלימודים הינם מעניקים ללומדים ידע וכלים בנושא של עיצוב אתרים לשם קידום המכירות שלהם. 
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎