קורס צילום מזון

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס צילום מזון
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס צילום מזון?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס צילום מזון?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי צילום מזון

אם אתם Foodies אמיתיים ומוצאים את עצמכם מתעדים כל ארוחה במסעדה יוקרתית, בקפה השכונתי או אפילו בבית באמצעות מצלמת הסמארטפון שלכם, ואם עולם הצילום קוסם לכם ואתם שואפים להפוך את התחביב למקצוע רווחי במיוחד, כדאי לכם להכיר את קורס צילום מזון. בעידן הפייסבוק והאינסטגרם, אין ארוחה שלא מתועדת במצלמה ומוצגת לראווה. התיעוד של מה שנמצא על שולחננו החל עוד בתקופת הרנסאנס, הנקרא אז "טבע דומם": ציירים תיעדו את צלחת הפירות על השולחן, לצד אגרטל פרחים. אותה הטכניקה צצה שוב במאה העשרים בצילומי מזון, בספרי מתכונים, בתפריטים של מסעדות, ובפרסומות של תעשייניות מזון, כשהמטרה – להציג את המנה בצורה כי מזמינה שיש. 
 
בעידן המודרני, הפך ענף הצילום לנגיש מאי פעם, ורבים משתעשעים בצילום אוכל באמצעות מצלמות ביתיות או מצלמות הסמארטפון. אך על מנת להשתלב באופן אפקטיבי בתעשייה, ולהגיע להכנסות נאות, דרוש ידע עיוני ומעשי נרחב אותו ניתן לרכוש במסגרת קורס צילום מזון. בקורס צילום מזון תלמדו איך באמת מצלמים מזון בצורה אטרקטיבית, איך להשתמש באור, באביזרים ובציוד שלכם כדי לגרום לכל מי שיביט בתמונת האוכל שצילמתם להזיל ריר. בקורס צילום המזון תגלו האם אוכלים את המנה המושקעת אחרי שצילמתם אותה, תלמדו את נפלאות הסטיילינג של הכלים, המפיות, וכל האביזרים הנלווים למנה, ותקבלו גם טיפים מנצחים לצילומי אוכל בצורה מחמיאה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס צילום מזון?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס צילום מזון?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס צילום מזון

תמונה אחת שווה אלף מילים – במיוחד כשמדובר בתמונה שאמורה לא רק להעביר מילים, אלא גם את הטעמים והריחות של מנה. רמת מקצועיות כזאת היא דבר נרכש, הדורש מכם לא רק לצלם את התמונה בסמארטפון ולערוך באמצעות פילטרים, אלא ללמוד את כל האלמנטים שמרכיבים תמונה, כולל סטיילינג, תאורה, ציוד, ועוד. בקורס צילום מזון תלמדו את רזי מקצוע הצילום, איך לנצל את אור השמש הישיר, או את האור הרך ליד חלון, כיצד לצלם סוגי אוכל שונים, שנבדלים אחד מהשני במרקם, צבע, צורה, ובאילו כלים ואביזרים כדאי להשתמש כדי ליצור אווירה מתאימה. בקורס צילום מזון יינתן דגש לכל תלמיד באופן אישי, לניסיון שלו, לציוד שלו, ולקצב ההתקדמות שלו בקורס.

מי קהל היעד לקורס צילום מזון?

קור צילום מזון מיועד לצלמים חובבים ולאוהבי אמנות ועיצוב, המעוניינים לרכוש ידע פורמאלי בתחום מתפתח ומשגשג. כמו כן, יתאימו הלימודים לצלמים בעלי ניסיון, או לצלמים בוגרי קורס יסודות הצילום, השואפים להעשיר את הידע שלהם ואת מנעד השירותים אותו הם יכולים להציע ללקוחותיהם.

יתרון עצום המוצע לסטודנטים בחלק מן המכללות, הוא האפשרות לשלם את שכר הלימוד בקורס באמצעות הפיקדון לחיילים משוחררים. במידה ולא עברו 7 שנים מאז יום שחרורכם לצה"ל, ודאי תשמחו לגלות כי בחלק מן המקרים, תוכלו להשתמש בפיקדון שהוענק לכם עם שחרורכם, על מנת לכסות או לשלם חלקית עבור עלות הקורס. רצוי לוודא עוד בטרם ההרשמה, מול המכללה בה אתם חפצים ללמוד, האם אופציה זו זמינה עבורכם.

מה תנאי הקבלה לקורס צילום מזון?

לקורס צילום מזון, יתקבלו מועמדים בעלי ידע בסיסי בצילום, וכמובן - ציוד, הכולל מצלמה המאפשרת שליטה בצמצם ובמהירויות התריס וחצובה מקצועית. כמו כן, יתקבלו ללימודים בוגרי קורס צילום למתחילים, המעוניינים להרחיב את ארגז הכלים שברשותם. בחלק מהמכללות, נדרשים המועמדים לקבלה לקורס צילום מזון, לעבור ראיון מול ועדת קבלה שיבחן את התאמתם לתחום לעיסוק בתחום.

מה משך הלימודים לקורס צילום מזון?

קורסי צילום מון משתנים במשכם ובהיקפם בין מוסד למוסד, בהתאם לתכני הלימוד אותם הם כוללים ולסוג ההסמכה אותה הם מציעים. קורס צילום מזון אורך לרוב 6 מפגשים בני 3 שעות אחת לשבוע, כאשר חלקם מתקיימים בשעות הערב, וחלקם בשישי בבוקר (כאשר מדובר בשיעור העוסק בניצול אור שמש). 

במידה ואתם נתונים ללוח זמנים צפוף במיוחד, וחוששים שמא סדר יומכם העמוס יקשה עליכם את ההשתלבות בלימודים מלאי סיפוק אלו, ודאי תשמחו לגלות כי מכללות רבות מציעות כיום קורסי צילום מזון נוחים וגמישים, המתאימים לאנשים עובדים. לימודים במתכונת זו, נערכים בשעות אחר הצהריים או או הערב/ ימי שישי, ומתקיימים בין פעם לפעמיים בשבוע. 

מה לומדים בקורס צילום מזון?

קורס צילום מזון כולל בתוכו שיעורים כגון: מבוא לצילום מזון, שימוש באור, דגשים לצילום חומרי גלם, כגון ירקות, קטניות, פסטה, ועוד, צילום אלמנט בודד וצילום אווירה, צילומי קינוחים, ביקורת עבודות, צילומי חוץ (כמו צילום מזון בשוק, צילומי אוכל ואווירה בשוק, התייחסות צורנית של האוכל, הדגשת מרקמים וצבעים, פירות וירקות), צילום קומפוזיציה, צילום בצלחת, בסיר, במחבת. 

הלימודים נערכים בקבוצות קטנות תוך מתן יחס אישי לכל תלמיד, והם כוללים שיעורים עם צלמים מנוסים, שפים, התנסות מעשית, יציאה לסיור בשטח, ואפילו ארוחת טעימות. הקורס מועבר על ידי מרצים מומחים ועתירי ניסיון, כך שהכשרת הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה, והם אוחזים במלוא הידע הדרוש להשתלבות קלה ומהירה בעבודה בתחום.

איזו תעודה מקבל בוגר קורס צילום מזון?

בוגרי קורס צילום מזון שיעמדו בדרישות הלימודים, יקבלו תעודת גמר מטעם המכללה בה למדו.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎