מגורים במעונות סטודנטים

נמצאו עבורך 4 מוסדות לימודים:

מעונות סטודנטים במכללות

אם אתם שוקלים להתחיל ללמוד לתואר ראשון או לתואר שני, ומתלבטים לאיזו מכללה להירשם, ואם אתם מתעדתדים להשתלב בלימודים אקדמיים במכללה המרוחקת ממקום מגוריכם, הגעתם למקום הנכון. כיום, חווים מועמדים ללימודים וסטודנטים, אתגרים לא מעטים בדרך אל הדיפלומה הנכספת. לימודי תואר ראשון, כרוכים בחששות ולבטים רבים, שכן להחלטה היכן ללמוד ובאיזו מסגרת, השפעה ניכרת על מהלך החיים העתידי. בעולם בו עלות המחייה גבוהה במיוחד, מתקשים חלק מהסטודנטים לעמוד בתשלום שכר הלימוד, שכר הדירה וההוצאות הנוספות הכרוכות בחיים הסטודנטיאלים. כיום, מציעות מרבית המכללות ברחבי הארץ, מעונות סטודנטים, המספקים אופציה זולה ונוחה יחסית למגורים. 

המגורים במעונות זולים משמעותית לעומת החלופה של שכירת דירה, ובמרביתם, עלות הארונונה, המים והחשמל כלולה במחיר שכר הדירה. בצפון הארץ, במרכזה ובדרומה, ניתן למצוא מעונות סטודנטים במגוון רמות ומחירים - ממעונות פשוטים למדי המציעים חדרים משותפים ל- 4-6 סטודנטים, וכלה במעונות הנחשבים ליוקרתיים יותר, וכוללים חדר עם מקלחת ושירותים פרטיים. המגורים במעונות, מאפשרים לסטודנטים להתפנות ללימודים באופן מלא, וחוסכים מהם את "כאב הראש" הכרוך בהתנהלות מול בעלי הדירה והרשויות. אז אם גם אתם מתעניינים במגורים במעונות במכללות ברחבי הארץ, המשיכו לקרוא וגלו את כל הפרטים על מעונות הסטודנטים במכללות המובילות בישראל.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות מגורים במעונות סטודנטים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על מגורים במעונות סטודנטים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

חיים ביחד עם שותפים מעונות סטודנטים 

החיים במעונות הסטודנטים, מזמנים חוויות חיוביות רבות, אך בין שאר היתרונות, מצריכים הם לנהל מגורים משותפים עם סטודנטים אחרים. בחלק ממעונות הסטודנטים, קיימים חדרים פרטיים עם מקלחת ושירותים לכל סטודנט, אך בעלי מטבח משותף, ובחלק מהמכללות, מוצעים לסטודנטים מעונות של כ-4 עד 6 סטודנטים בחדר.

מטבע הדברים, המעונות המציעים חדר נפרד לכל סטודנט הינם מבוקשים יותר, ורשימת ההמתנה לקבל אליהם ארוכה יותר. חשוב להגיש מועמדות מבעוד מועד, על מנת להגדיל את הסיכויים לקבל את האופציה המתאימה עבורכם ביותר. 
מגורים במעונות סטודנטים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מגורים סטודנטים הקרובים למכללה

מרבית מעונות הסטודנטים, ממוקמים בתוך המכללה לה הם שייכים, או בסמוך לה. יתרונם הבולט של המעונות, טמון בקרבתם למקום הלימודים, מה שמקל משמעותית על הסטודנטים, חוסך להם זמן רב של התרוצציות ואף מפחית משמעותית את הוצאות הנסיעות. חשוב לציין, כי בחלק מן המכללות מוצעים מעונות הסטודנטים במספר רמות, והסטודנטים המגישים מועמדות למגורים במעונות, צריכים לעמוד בקריטריונים מסוימים על מנת להתקבל.

בחלק מהמכללות, קיימים מעונות סטודנטים הן בתוך המכללה והן מחוצה לה, כך שכל סטודנט יכול למצוא את המענה המתאים לו ולצרכיו באופן האופטימלי ביותר. מכיוון שהמעונות הממוקמים בתוך המכללות הם המבוקשים ביותר, רצוי להירשם להגיש מועמדות מבעוד מועד, על מנת להגדיל את הסיכויים להתקבל.

תחזוקת מגורי הסטודנטים 

יתרון משמעותי נוסף של המגורים במעונות, טמון בעבודה כי על התיקונים, התחזוקה וחלק משירותי הניקיון, אמון אב הבית / שרת. כך שאם אתם נתקלים בבעיה במערכת החשמל, בדוד השמש או בתחזוקת המים, תוכלו לפנות לאיש התחזוקה שיסייע לכם בכל פנייה, בניגוד לקשיים העלולים להיווצר בבעיות המתרחשות בדירה שכורה.
מגורים במעונות סטודנטים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

אווירת לימודים במעונות סטודנטים 

סטודנטים רבים שהתגוררו בזמן הלימודים לתואר ראשון או תואר שני במעונות מספרים על האווירה הנפלאה. העובדה שבמעונות מתגוררים אך ורק סטודנטים תורמת לגיבוש ולאווירת הלימודים. מצד אחד - אתם מוקפים בסטודנטים, יש עם מי לדבר, עם מי להתייעץ ולעיתים השותפים לחדר במעונות לומדים את אותו המקצוע, כך שתוכלו להיעזר בסיכומים שלהם. בנוסף, לעיתים קרובות במעונות קיימת פעילות חברתית, כך שתוכלו להכיר חברים חדשים ואולי גם למצוא אהבה.

גישה לאינטרנט ומחשבים במעונות

ברוב המעונות במכללות קיימים חדרי מחשבים לשירות הסטודנטים, תוכלו לגלוש באינטרנט, לכתוב עבודות ולהדפיס עבודות באותם חדרי מחשבים. בנוסף, בחלק מהמעונות קיימת גישה אלחוטית לאינטרנט - אם יש לכם מחשב אישי תוכלו לגלוש באינטרנט בקלות, מבלי צורך בחיבור אישי. עם זאת, בחלק מהמעונות תצטרכו לעשות בעצמכם חיבור לאינטרנט ולשלם לספקים בעצמכם.
מודעה
מחפש מגורים במעונות סטודנטים?
מחפש מגורים במעונות סטודנטים?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עמק הירדן דרומית לכנרת
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: ירושלים
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל חי, סמוך לקרית שמונה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה