מכללות בעפולה

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודים בעפולה

עפולה או "בירת העמק" בשמה הנפוץ יותר, הייתה היישוב העברי הראשון שתוכנן מלכתחילה כעיר. העיר ממוקמת במרכז עמק יזרעאל, בסמוך לנצרת. אם הינכם מעוניינים להשתלב בלימודים בעפולה, הגעתם למקום הנכון.

בשנים האחרונות עוברת עפולה תנופה של פיתוח בתחומים רבים, ובהם תחום החינוך, ואגף החינוך בעיריית עפולה שם לו למטרה להגדיל משמעותית את אחוז האקדמאים מבין תושבי העיר. כיום, ניתן ללמוד בעפולה ובסביבתה הקרובה ולפנות למוסד האקדמי המרכזי והמוכר ביותר באזור, מכללת עמק יזרעאל, המציעה לימודים לתואר ראשון או שני לצד לימודים לתואר הנדסאי או לימודי תעודה והעשרה. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות מכללות בעפולה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על מכללות בעפולה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי

אזור עפולה והעמקים החל לצבור תעופה עם השנים, וכיום, מציע לימודים אקדמאים ברמה גבוהה ביותר. אנשים מכל הארץ בוחרים לעבור דירה, מהמרכז ואף מהדרום כדי להתנסות בלימודים באזור מגורים השונה משלהם. עפולה, אמנם מציעה תכני לימוד רבים אך כדאי לפעמים להשוות בין מוסדות לימוד שונים. ואכן, ישנם אנשים הרוצים להתרשם גם מלימודים באזור חיפה והצפון, ולהשוות בין הסילבוסים השונים שמוצעים במכללות אלו.
מכללות בעפולה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

איזה תארים ראשונים יש בעפולה והעמקים?

קיימים מסלולי תואר ראשון אשר נלמדים באזור עפולה והסביבה במתכונת חד חוגית ודו חוגית וכן לימודים מתקדמים של תואר שני. אם לא החלטתם איזה תחום לימודי מעניין אתכם, מסלול של תואר דו חוגי יכול להקל עליכם. בצורה כזו, תוכלו לשלב בין תחום החינוך, המכיל תכנים עשירים ומגוונים המתייחסים לדיסציפלינות ולהוגי דעות ידועים בתחום לבין תחום לימודי אחר כמו קרימינולוגיה.

איזה לימודי הנדסאים קיימים בעפולה והעמקים?

מועמדים מעפולה אשר סיימו 12 שנות לימוד יכולים להתעניין במסלולי הנדסאים. לימודים אלו מציעים ללמודים מידע מקיף אודות תחומי ידע שונים כמו: ביוטכנולוגיה, חשמל, טכנולוגיה ותחומים מעניינים נוספים. בסופם של הלימודים, מקבלים תעודה אשר מאפשרת להם למצוא עבודה בתחומיי ההייטק המהווים מקור הכנסה מכבד במיוחד.
מכללות בעפולה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

איזה קורסים קיימים בעפולה והעמקים?

אנשים המתעניינים בקורסים במקצועות ספציפיים כמו ספורט, השקעות וכן לימודים פרא רפואיים השייכים למסלולים הקשורים לרפואה משלימה, יכולים לגור באזור עפולה והסביבה וללמוד את התחום הלימודי שמעניין אותם. כך לדוגמא, מרכז יובל להכשרת מדריכים בספורט, המסמיך אנשי מקצוע בצורה מעמיקה ומקיפה בתחומים הקשורים לענפי הספורט השונים.

איזה מכינות קדם אקדמיות קיימים בעפולה והעמקים?

ידוע כי לרוב הגדול לא היו הסבלנות והכוח ללמוד בעת שלמדו בתיכון. פועל יוצא של תופעה זו הינו פחד גדול מפני השלמת בגרויות ופסיכומטרי הידועים כתנאי קבלה מחייבים לתואר ראשון ולמסלול ההנדסאים. לשם כך, קיים המסלול של מכינות קדם אקדמיות אשר באות במטרה להחליף את ההתמודדות עם ציוני הסכ"ם ומציעות מסלול ישיר הכולל בדרך כלל לימודי מתמטיקה, אנגלית, סוציולוגיה, יישומי המחשב ומיומנויות למידה שתפקידן להכשיר את הסטודנט העתידי להתמודדות מוצלחת עם תחום הלימודי שיבחר לעצמו.

הקבלה ללימודים במוסד האקדמי שבו נלמדה המכינה או במוסדות אחרים תלויה בעמידה במבחן בסיום המכינה. לימודים אלה הינם ממוקדים ונמשכים תקופת זמן קצרה יותר מאשר מסלול של השלמת בגרויות ופסיכומטרי.

במידה והינכם גרים באזור עפולה ואתם לא זקוקים להשלמת בגרויות, תוכלו לפנות לקורס הכנה לבחינה הפסיכומטרית בצפון ולבחור את המכון הקרוב ואשר הנראה לכם ביותר. מכונים אלו, יכשירו אתכם בצורה הטובה ביותר ויקנו לכם את הכלים והמיומנויות האפקטיביים שיעזרו לכם לצלוח את הבחינה יחסית בקלות.

האם יש תחבורה ציבורית בעיר?

עפולה מקושרת לתחבורה ציבורית ענפה לרוב חלקי הארץ, אשר מאפשרת לסטודנטים חיצוניים להגיע אליה בקלות יחסית גם מאזורים רחוקים. רמת המחירים לשכירות ולמחייה בכלל לסטודנטים בעפולה אינה גבוהה, וניתן כיום למצוא דירות להשכרה בעפולה או באחד המושבים והקיבוצים באזור במחירים נוחים.

כמו כן, לפני מספר שנים נחנכו מעונות סטודנטים חדשים בסמוך למכללת עמק יזרעאל, לרווחת הסטודנטים במכללה. קו 301 יקח אתכם בביטחה מעפולה לחיפה וחלילה. בנוסף, תמצאו גם את קו 300 שהינו ישיר מחיפה לעפולה וההיפך. הנסיעה אורכת בסה"כ כ 50 דק' ובדרך תוכלו ליהנות מנוף עמק יזרעאל המדהים.

האם יש אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודים בעפולה והעמקים?

אופציות המיזם השונות מציעות למסיימים את הלימודים ולהיכנס ולהשתלב בכלכלה המתפתחת לאט לאט באזור. שווה לכם להיכנס לאתרי אינטרנט המעלים מודעות דרושים בתחומי החינוך, משאבי אנוש, והכלכלה מצד אחד וכן לנסות ולהבטיח את מקומכם בבית חולים ה"עמק" הממוקם בתוך עפולה ומציע משרות בתחום הסיעוד או לסטודנטים שסיימו תואר אחר הקשור לתחומי הבריאות והרפואה.
מודעה
מחפש מכללות בעפולה?
מחפש מכללות בעפולה?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עמק יזרעאל
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה