קורס מנהלי כספים וחשבים

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי מנהלי כספים וחשבים במכללות

ניהול פיננסי יעיל בארגון, חשוב מאוד כדי למנוע מחסור במזומנים וחוסר איזון תקציבי בין הכנסות להוצאות שוטפות. מנהלי הכספים והחשבים משמשים כיד ימינם של המנכ"ל ובעלי החברה ועיקר עיסוקם הוא לעקוב אחרי פעילות העסק ולתכנן את התפתחותו הכלכלית. במציאות הכלכלית של ימינו כשהשוק הוא תזזיתי ביותר, חשיבותם של מנהלי הכספים עולה. תוך שימוש בכלים כלכליים, דוחות פיננסיים, ניהול אשראי, השקעות נבונות בשוק ההון ועוד, מנהלי הכספים אמורים לנווט את העסק ביד בוטחת לעבר ההצלחה.
 
קורס מנהלי כספים וחשבים – Chief Financial Officer CFO , מספק לסטודנט הלומד אותו את הכלים להבין ולהשפיע בתחום מאוד מבוקש, שהפוטנציאל להרוויח בו משכורת נאה ולהפוך לאנשי מפתח בארגונים בו הם עובדים, גבוה. הקורס מתקיים או במכללות, או במסגרת מכוני לימוד באוניברסיטאות. מנהלי הכספים ידרשו אחרי סיום לימודיהם להתמצא בתחומים של: דוחות כספיים, מט"ח, שוק האשראי, קשר עם המערכת הבנקאית ועוד.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס מנהלי כספים וחשבים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס מנהלי כספים וחשבים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס מנהלי כספים וחשבים

אנשים העובדים בתחום הפיננסיים מעוניינים להמשיך ולהתקדם בסולם המקצועי ולהרוויח משכורת גבוהה יותר. מנהלי כספים משמשים אנשי מפתח בארגון עם נקודות משיקות משותפות לגורמים רבים: מנכ"ל, מנהל משאבי אנוש, מנהלי שיווק ועוד. תפקידם לוודא שההתנהלות הפיננסית של הארגון תקינה ושאין חריגות תקציביות שעלולות להעמיד בסכנה את העסק.
 
קורס מנהלי כספים וחשבים מעניק לסטודנטים הלומדים אותו את הכלים להתמודד בשוק הנתון לשינויים תכופים ותנודות חריפות. גם למסיימי תואר ראשון בתחומי הפיננסיים השונים, לא תמיד תהיה הכשרה מספקת להבין את כל הדרוש כדי לשמש בתפקיד מנהל כספים. קורס זה מהווה השלמה נחוצה כדי להתמודד בהצלחה עם השוק הדינמי. אחרי סיום הקורס הבוגרים יהיו מסוגלים לתפוס את מקומם בארגון, לקבל את האחריות הכבדה ולפתור בעיות עסקיות, חשבונאיות ולסייע להצלחת העסק.
קורס מנהלי כספים וחשבים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מיועד קורס מנהלי כספים וחשבים?

קורס מנהלי כספים וחשבים מיועד לאנשים שעיסוקם הוא בתחומי הכלכלה והפיננסים המעוניינים להרחיב את ידיעותיהם ולהתקדם בסולם המקצועי. גם אנשים עם רקע קודם במשפטים, או תעשייה וניהול, יוכלו להגיש את מועמדותם לקורס. במקרים רבים אנשים שסיימו את לימודי התואר בתחום הפיננסים יבחרו לעבור קורס זה כדי לשפר את סיכוייהם למצוא עבודה טובה יותר.

מה תנאי הקבלה לקורס מנהלי כספים וחשבים?

לקורס מנהלי כספים וחשבים דרושה השכלה אקדמית, רצוי בתחום הפיננסים. כמו-כן נדרש ניסיון עבודה באחד מן התחומים הבאים, חשבונאות, השקעות שוק ההון, מנהל עסקים ועוד. חלק מהמכללות יבקשו המלצות, או מעבר ראיון אישי עם ראשי המסלול.
קורס מנהלי כספים וחשבים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

כמה זמן נמשך קורס מנהלי כספים וחשבים?

קורס מנהלי כספים וחשבים נמשך בין כ-60 שעות לקורסים קצרים לכ-150 שעות בקורסים הארוכים והמקיפים יותר (בין 15 ל-35 מפגשים). זה תלוי ברמת ההכשרה של המועמד. בין שלושה חודשים לתשעה חודשים. בדרך כלל פעם בשבוע, חלק מהמכללות מציעות את הקורס הזה במסגרת לימודי ערב. כך מתאפשר גם לאנשים העובדים במשרה מלאה להשתתף בקורס.

מה לומדים בקורס מנהלי כספים וחשבים?

תכנית הלימודים בקורס מנהלי כספים וחשבים כוללת הרצאות בכתה ותרגול. הסטודנטים ילמדו בין השאר את הנושאים הבאים: תפקיד מנהל הכספים בארגון, ניהול סיכונים ומצבי משבר, דוחות פיננסיים, הכרות עם שוק האשראי, מטבע חוץ, התנהלות מול הבנקים, הכרות עם תלושי שכר, כספי פנסיה, בניית תקציב לעסק, גיוס הון ועוד.
 
אנשים המתעניינים בקורס זה עשויים לגלות עניין גם בקורסים הבאים: חשבי שכר, הנהלת חשבונות, ראיית חשבון, לימודי שוק ההון ועוד.

איזו תעודה מקבל בוגר קורס מנהלי כספים וחשבים?

הסטודנטים שמסיימים קורס מנהלי כספים וחשבים בהצלחה ולאחר שסיימו את חובותיהם האקדמיות שכוללות נוכחות מעל 80 אחוז והגשת המטלות ועבודות הגמר, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המכללה בה הם למדו.
מודעה
מחפש קורס מנהלי כספים וחשבים?
מחפש קורס מנהלי כספים וחשבים?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב, חיפה ובאר שבע
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה