קורס הכנה לבחינת ההסמכה בתיווך נדל"ן

נמצאו עבורך 3 מוסדות לימודים:

לימודי הכנה למבחן רשם המתווכים במכללות

כידוע, תחום הנדל"ן הוא אחד התחומים השוקקים והדינאמיים ביותר במשק הישראלי, ועל כן רבים מבקשים להשתלב בעבודות בתחום מרתק זה. אחד התפקידים המרכזיים של שוק הנדל"ן הוא תפקידו של המתווך - הידוע, לעיתים, גם כיועץ נדל"ן או סוכן נדל"ן, והוא המקשר בין מוכר הנכס לקונים - ובדרך גוזר גם קופון נאה עבור עצמו. כיוון שמרבית עסקאות הנדל"ן בישראל נעזרות במתווכים - קיים ביקוש ער לאנשי מקצוע איכותיים בתחום, אשר מספק לעוסקים בו עבודה מאתגרת ורבת פנים, דינאמית, רווחית ומלאת סיפוק. 

על מנת לקבל את רישיון העיסוק לתחום תיווך הנדל"ן, יהיה עליכם, ראשית, לעבור בהצלחה את מבחן רשם המתווכים מטעם משרד המשפטים (ולעמוד ביתר דרישות משרד המשפטים להסמכה, בהתאם לחוק המתווכים, 1997). אם ברצונכם למקסם את הסיכוי שלכם לעבור את המבחן בהצלחה כבר בפעם הראשונה - וגם לרכוש ידע חיוני ושלל כלים ומיומנויות חשובים לאנשי המקצוע בתחום - כדאי לכם להצטרף לקורס הכנה לבחינת רשם המתווכים, המוצע לכם על ידי מכללות בכל רחבי הארץ. בואו לקרוא מידע נוסף על לימודי הכנה למבחן רשם המתווכים במכללות המובילות.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס הכנה לבחינת ההסמכה בתיווך נדל"ן?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס הכנה לבחינת ההסמכה בתיווך נדל"ן?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי על לימודי הכנה לבחינת רשם המתווכים

אם אתם רוצים לעסוק בתיווך וייעוץ נדל"ן יהיה עליכם לקבל רישיון מטעם משרד המשפטים, אשר יסמיך אתכם לתחום עיסוק דינאמי ומרתק זה. על מנת לקבל רישיון תיווך נדרשת עמידה במספר תנאים: 1. גיל 18 ומעלה. 2. אזרחות או תושבות ישראלית או תושבות חוץ עם היתר כדין לעבוד בישראל. 3. האדם אינו נמצא בפשיטת רגל. 4. האדם לא הורשע בעבירה שמפאת מהותה, חומרתה ונסיבותיה אינו ראוי לשמש מתווך במקרקעין. 5. אם נידון האדם לעונש מאסר בפועל, הוא סיים לשאת את עונשו שישה חודשים לפחות לפני הגשת הבקשה. 6. מעבר מוצלח של בחינת משרד המשפטים לצורך קבלת רישיון תיווך (בחינת רשם המתווכים).

תנאים אלו להסמכת מתווכים הינם בהתאם לחוק המתווכים משנת 1997, אשר נועד "לסדר" את תחום התיווך, אשר היה פרוץ עד חקיקת החוק, ועל כן איפשר גם לאנשים אשר אינם בקיאים בחומר (ואף לשרלטנים למיניהם) להכריז על עצמם כמתווכים - ובכך לגרום נזק כספי ללקוחותיהם - ולעיתים אף לעצמם. 

כפי שניתן לראות מהדרישות לעיל - הצלחה בבחינה הינה קריטית למעוניינים להיות מתווכי נדל"ן - וכיוון שמדובר בבחינה מורכבת, כדאי עד מאד להתכונן אליה כיאות - וזאת תוכלו לעשות בעזרת קורס הכנה למבחן רשם המתווכים. לימודים אלו לא רק יקנו לכם את הידע הדרוש למעבר מוצלח של הבחינה ויעניקו לכם תרגול לקראתה - אלא גם יכשירו אתכם בשלל כלים ומיומנויות שיישמשו אתכם עת העבודה בתחום. 
קורס הכנה לבחינת ההסמכה בתיווך נדל"ן
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מתאים ללמוד קורס הכנה לבחינת ההסמכה בתיווך נדל"ן?

לימודי הכנה לבחינת רשם המתווכים מיועדים לכל מי שמעוניין להתחיל לעסוק בתחום ולעבוד כמתווך, יועץ וסוכן נדל"ן - בין אם כמשלח יד עיקרי ובין אם כתוספת לעבודתו "הרגילה". הלימודים מתאימים במיוחד לעוסקים בתחומי הנדל"ן השונים (שמאי מקרקעין, יזמי נדל"ן וכיו"ב), המעוניינים להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם. 

מה הם תנאי הקבלה לקורס הכנה לבחינת ההסמכה בתיווך נדל"ן?

לימודי הכנה לבחינת רשם המתווכים אינם מציבים, בדרך כלל, כל תנאי קבלה בפני המועמדים - והם פתוחים בפני הקהל הרחב. יחד עם זאת, חלק מן המכללות בתחום מקבלות אל שורותיהן רק בוגרי 12 שנות לפחות (לעיתים אף נדרשת תעודת בגרות מלאה), העוברים בהצלחה ריאיון אישי. כמובן כי אין טעם רב ללמוד בקורס הכנה למבחן רישיון תיווך באם אינכם בתנאי קבלת הרישיון (אזרחות או תושבות ישראלית, עבר פלילי רלוונטי נקי וכו'). 
קורס הכנה לבחינת ההסמכה בתיווך נדל"ן
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה משך קורס הכנה לבחינת ההסמכה בתיווך נדל"ן?

קורס הכנה למבחן משרד המשפטים לצורך קבלת רישיון תיווך (בחינת רשם המתווכים) נמשך, בדרך כלל, חודשים אחדים, והוא כולל בין 20 ל-60 שעות לימוד אקדמיות. הקורסים הקצרים כוללים הכנה ממוקדת לבחינה בלבד ומתאימים בעיקר לבעלי רקע בתחומי הנדל"ן והמקרקעין, ואילו הקורסים הארוכים יותר מתאימים לחסרי כל ידע וניסיון, המעוניינים לרכוש במהלך הקורס גם ידע, מיומנויות וכלים חיוניים לעבודתו של מתווך נדל"ן מוצלח - ואף לגעת במספר נושאים נוספים הרלוונטיים לעבודתו (שיווק נדל"ן, יזמות נדל"ן ויזמות עסקית וכיו"ב).

רבות מהמכללות בתחום מציעות אפשרות ללימודים בשעות הערב ו/או בימי שישי בבוקר - כך שגם אנשים העובדים במשרה מלאה וסטודנטים יכולים להשתלב בלימודים בקלות ובנוחות יחסית. יתירה מכך - חלק מהמכללות בתחום מציעות לימודים אונליין - בהם תוכלו ללמוד מהנוחות של ביתכם הפרטי, בדיוק בזמנים והשעות הנוחים והמתאימים לכם ביותר. 

מה לומדים בקורס הכנה לבחינת ההסמכה בתיווך נדל"ן?

קורס הכנה למבחן הרישוי למתווכים משלב, בדרך כלל, בין לימודים עיוניים ותיאורטיים מעמיקים, המקיפים את כל החומר הצפוי להופיע בבחינה (ועוד) לבין תרגולים רבים - כפתירת מבחנים לדוגמא ומבחנים משנים קודמים, ושלל התנסויות מעשיות מעשירות (סיורים מקצועיים, בניית תכנית עסקית אישית וכו' - בחלק מן המכללות בתחום).

בין נושאי הלימוד במרבית הקורסים בתחום: חוק המתווכים, תקנות המתווכים, שיווק ופרסום, חוק החוזים, חוק הגנת הצרכן, חוק המקרקעין, חוק התכנון והבנייה, יזמות נדל"ן, חוק הוצאה לפועל, חוק המכר, חוק הגנת הדייר, חוק מיסוי מקרקעין, חוק העונשין, חוק רישוי עסקים, ועוד שלל נושאי לימוד מרתקים. 

איזו תעודה מקבלים בוגרי קורס הכנה לבחינת ההסמכה בתיווך נדל"ן?

בוגרי לימודי הכנה לבחינת רשם המתווכים, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הקורס- יקבלו תעודת גמר מטעם המכללה בה השלימו את לימודיהם. בוגרים אשר יעברו את המבחן החיצוני בהצלחה (נדרש להוציא ציון הגבוה מ-60) יקבלו רישיון תיווך מטעם משרד המשפטים (מותנה, כמובן, בעמידה גם ביתר תנאי ההסמכה).

אילו אפשרויות המשך לימודים יש לבוגרי קורס הכנה לבחינת ההסמכה בתיווך נדל"ן?

כידוע, תחום הנדל"ן מציע לעוסקים בו אופקי התקדמות והתפתחות רבים - ובוגרי קורס הכנה למבחני רשם המתווכים (כמו גם מתווכי נדל"ן בפועל) יכולים להמשיך ולהתפתח בתחום בעזרת קורסים נוספים: קורס שיווק נדל"ן, קורס השקעות נדל"ן וקורס ייעוץ משכנתאות הם רק כמה מלימודי ההמשך הפופולאריים אליהם פונים הבוגרים. בוגרים המעוניינים לקבל תואר אקדמי בתחום יכולים לפנות ללימודי תואר ראשון או תואר שני בניהול נדל"ן

במה עוסקים בוגרי קורס הכנה לבחינת ההסמכה בתיווך נדל"ן?

לאחר הלימודים וההצלחה במבחן רשם המתווכים יכולים הבוגרים, להתחיל לעבוד כמתווכי נדל"ן - בין אם כשכירים באחד ממשרדי התיווך הקיימים, ובין אם כעצמאיים - בעלי משרד תיווך פרטי. מתווכי נדל"ן יכולים לעבוד בתחום כמשלח יד עיקרי - או אף לשמש כסוכני נדל"ן במקביל לעבודה נוספת, מבלי לוותר על משלח ידם העיקרי הקודם. 
מודעה
מחפש קורס הכנה לבחינת ההסמכה בתיווך נדל"ן?
מחפש קורס הכנה לבחינת ההסמכה בתיווך נדל"ן?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים ברחבי הארץ
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רחובות, רמת גן, כפר סבא, חיפה, ירושלים, באר שבע
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה