ClickCease

קורס הכשרת בוררים בתחום הנדל"ן

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי הכשרת בוררים בתחום הנדל"ן

לימודי הכשרת בוררים בתחום הנדל"ן במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים ייחודיים, מרתקים ומעשיים אשר נלמדים תחת ענף הבנייה והמקרקעין. מטרתם של לימודים אלו הינה להכשיר את בוגריהם כעדים מומחים ובוררים בפני בתי המשפט ולספק חוות דעת מקצועית בכל תחומי הנדל"ן.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך ייעול תהליכים בתחומי הבנייה והנדל"ן ומתן חוות דעת מקצועית וקבילה מבחינת משפטית בתחומים הרלוונטיים.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס הכשרת בוררים בתחום הנדל"ן?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס הכשרת בוררים בתחום הנדל"ן?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס הכשרת בוררים בתחום הנדל"ן

ענפי הנדל"ן והבנייה נחשבים לענפים מרכזיים ומבוקשים במיוחד בשוק העבודה, ועל כן מבקשים רבים להשתלב בלימודים בתחום. המשתתפים בלימודי בוררות בתחום הנדל"ן יוכשרו להתנהלות נכונה ומקצועית בבית המשפט ולסיפוק חוות דעת קבילה מבחינה משפטית, כמו גם לייעול תהליכים רבים בתחום.

בעלי מקצוע בתחומי הנדל"ן השונים יכולים להשתלב בזירת בתי המשפט כבוררים וכן לפעול כעדים מומחים בתחומם, ובאמצעות כך לסייע לאנשי נדל"ן בהתנהלותם בתהליכי הקנייה, המכירה, ההשכרה והחכירה של נכסים ושטחים, וכן בתמחור, ניהול משא ומתן, החתמת חוזים וכדומה.
קורס הכשרת בוררים בתחום הנדל"ן
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס הכשרת בוררים בתחום הנדל"ן

לימודי קורס הכשרת בוררים בתחום הנדל"ן פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים הן לחסרי כל רקע וניסיון קודם בנושא המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית בתחום מבוקש ורווחי זה, והן למתווכי נדל"ן, משקיעים בנדל"ן, קבלנים, סוכני נדל"ן וכדומה, אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס הכשרת בוררים בתחום הנדל"ן

תנאי הקבלה לקורס הכשרת בוררים בתחום הנדל"ן משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר ישנם קורסים הפתוחים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות קבלה כלל, וישנם כאלו הדורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 10 או 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס הכשרת בוררים בתחום הנדל"ן
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי הכשרת בוררים בתחום הנדל"ן

משך לימודי הכשרת בוררים בתחום הנדל"ן משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, נפרשים הלימודים על פני חודשים ספורים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס הכשרת בוררים בתחום הנדל"ן

במהלך לימודי הקורס בנושא הכשרת בוררים בתחום הנדל"ן מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו חוות דעת נגדית, ביטול מינוי מומחה, ניסוח שאלות הבהרה, חקירת המומחה, חוק הבוררות, סיבות ודרכים לביטול תהליך בוררות מוסכם, חקירה ראשונית ונגדית, סייגים, אפשרויות ערעור ועוד.  

תעודת גמר לאחר קורס הכשרת בוררים בתחום הנדל"ן

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי הכשרת בוררים בתחום הנדל"ן

עם סיום לימודי הכשרת בוררים בתחום הנדל"ן יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות בהם יעסקו במסחר ויזמות בשוק הנדל"ן וכן בבוררות בתחומי הנדל"ן והבניה.

לימודי המשך לאחר קורס הכשרת בוררים בתחום הנדל"ן

בוגרי קורס הכשרת בוררים בתחום הנדל"ן המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס ניהול פרויקטים בבנייה בו יוכשרו לתכנון פרויקטים בבנייה ופיקוח על אלו החל משלב התכנון ועד לשלב הביצוע.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס שמאות מקרקעין בו יוכשרו להערכת שוויים של נכסי נדל"ן למטרות שונות. 
מודעה
מחפש קורס הכשרת בוררים בתחום הנדל"ן?
מחפש קורס הכשרת בוררים בתחום הנדל"ן?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה