ClickCease

קורס עבודה בגובה

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי עבודה בגובה

לימודי עבודה בגובה במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים פופולריים, מעשיים וחשובים אשר נלמדים תחת ענף הבנייה והמקרקעין. מטרתם של לימודים אלו הינה להכשיר את בוגריהם כמדריכי עבודה בגובה שהינם מוסמכים להסמכת עובדים בגובה בתפקידים השונים.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך הכשרת עובדים לעבודה בטוחה בגובה מעל שני מטרים, בכל הנוגע לתנאי מזג אוויר, מיקום המבנה, שעות היממה השונות, עונות השנה וכדומה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס עבודה בגובה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס עבודה בגובה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס עבודה בגובה

בעידן המודרני, בניינים גבוהים וגורדי שחקים נחשבים לנוף עירוני מוכר, זאת לצד עמודי תאורה, עמודי חשמל, אנטנות וכדומה. כל אחד מאלו דורש תחזוקה שוטפת, תיקונים שונים וניקיונות, ועל מנת לבצע את אלו נדרשים בעלי המקצוע השונים לטפס לגבהים.

עבודה בגובה על סולמות, סלי הרמה, בימות, פיגומים נייחים וניידים וכדומה,  היא עבודה מסוכנת שעלולה להביא לפציעות ואף לפגיעה בחיי אדם, ועל כן נדרשים העוסקים בתחום לשמור על כללי בטיחות מוגדרים.
קורס עבודה בגובה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס עבודה בגובה

לימודי קורס עבודה בגובה פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים הן לחסרי כל רקע וניסיון קודם בנושא המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית בתחום מבוקש ורווחי זה, והן למנהלי עבודה בבניין, ממוני בטיחות בעבודה, עובדי בניין, מפעילי עגורן וכדומה, אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס עבודה בגובה

תנאי הקבלה לקורס עבודה בגובה משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר ישנם קורסים הפתוחים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות קבלה כלל, וישנם כאלו הדורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה. בנוסף, נדרשים המועמדים לעמוד בתקנה 48 א'2 בתקנות הבטיחות בעבודה (2007) מטעם משרד התמ"ת, וכן להציג אישור רפואי מרופא תעסוקתי המעיד על בריאות תקינה.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס עבודה בגובה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי עבודה בגובה

משך לימודי עבודה בגובה משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים כ-43 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של כחמישה ימי לימוד רצופים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס עבודה בגובה

במהלך לימודי הקורס בנושא עבודה בגובה מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו ציוד מגן, עבודה עם סולמות, הרמת משאות, סוגי פיגומים, כללי זהירות, עזרה ראשונה, קונסטרוקציות באתרי בנייה, משטחי עבודה, סימני איתות והפעלה, טעויות אופייניות, גגות וקירות, ניהול סיכונים, סלי הרמה, כללי בטיחות וזהירות ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס עבודה בגובה

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם ובאישור משרד הכלכלה.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי עבודה בגובה

עם סיום לימודי עבודה בגובה יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות כמו חברות בנייה וחברות תעשייתיות בהן ישמשו כעובדים בגובה וכן יעסקו בהדרכת עובדים בגובה של שני מטרים ומעלה.

לימודי המשך לאחר קורס עבודה בגובה

בוגרי קורס עבודה בגובה המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס עגורן העמסה עצמית בו יוכשרו להפעלת מנופים לצרכי הרמה ושינוע של ציוד כבד.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס אתתים שיכשיר אותם לסיוע למנופאים ומפעילי עגורן בהרמת משאות בזוויות, כיוונים ומהירות מתאימים.
מודעה
מחפש קורס עבודה בגובה?
מחפש קורס עבודה בגובה?
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה