קורסי נדל"ן

נמצאו עבורך 5 מוסדות לימודים:

לימודי נדל"ן

ענף הנדל"ן כולל קניה, מכירה והשכרה של נכסים כגון בתים, אדמות דירות ומשרדים, וגם ניהול נכסים שונים. הנכסים מוחזקים לא רק על ידי ידיים פרטיות אך גם עסקיות, הרכושות נכסים על מנת להשקיע ולהגיע לרווח. לימודי נדל"ן יכולים לסייע לכל אחד להבין את התנהלות הענף, להתמודד עם היבטים משפטיים בתחום ולהגיע להשקעה נכונה.  

תחום הנדל"ן הוא אחד מתחומי העיסוק המבוקשים בישראל - מעריכים שכמאתיים אלף איש עוסקים בנדל"ן בארץ, על כן מדובר בתחום מהרווחיים שיש. ישנן אפשרויות רבות של התמחות בתחום הנדל"ן, ומומלץ לבחור את ההתמחות בהתאם לביקוש במשק, כגון תיווך, השקעות, שיווק ועוד. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורסי נדל"ן?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורסי נדל"ן?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי על לימודי נדל"ן

ענף הנדל"ן בארץ ובעולם הוא אחד מהענפים המשתלמים כלכלית ויהיו שיגידו בעלי סיכון פיננסי נמוך יותר. הלימודים בנויים ממגוון קורסים כגון תיווך, השקעות, שיווק ועוד. 

לאחרונה נפתחו לימודי תואר שני בנדל"ן עבור אנשים המגיעים מהתחום אך לא רק. גם מנהלים, עורכי דין, שמאים, אדריכלים ועוד יכולים למצוא עניין בלימודים ולהתמחות באופן מקצועי בנדל"ן.

לימודי נדל"ן בנויים מתכנים המסתמכים על שוק ההון, כלכלה, מנהל עסקים, שמאות מקרקעין ומערבים אף היבטים משפטיים שכן מדובר בתחום רווי בירוקרטיה ודיני משפט מנהלי ומסחרי.
קורסי נדל"ן
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

התמחות באיתור נכסי נדל"ן

לשם איתור נכסים פוטנציאליים נדרשים ידע ומיומנויות זיהוי נכסים. הקורס מיועד ליזמים, משקיעים, אנשי מקצוע בעולם הנדל"ן ומתווכים

הקורס מקנה לסטודנטים כלים בתחום המודיעין העסקי והשמאות המעשית. בין תכני הלימוד תמצאו חשיבה יזמית, מבוא למקצוע "מאתר נכסים", מבוא והגדרות לנושא המודיעין, איתור מקורות מידע ועוד.

כמו כן לומדים המשתתפים הכל אודות איתור נכס מבוקש, זיהוי איתותי מכירה, בניית שאלון מבנה לתחקור הנכס, שעבודים, דרישת חוזה בכתב, שלוש גישות עיקריות להערכת שווי נכס נדל"ני ועוד.

התמחות בהשקעות נדל"ן

המשתתפים בקורס, בדרך כלל אלו הם יזמים, מתמקדים בשני אפיקים עיקריים של שוק הנדל"ן. האפיק הראשון והבסיסי, הוא רכישת נכס שמניב רווחים כגון רכישת דירה וקבלת דמי שכירות.

האפיק השני, המתקדם יותר, הוא האפיק של שיפוץ ומכירה. רבים מהעוסקים בכך הינם בעלי ניסיון בקבלנות. השיטה היא לרכוש בית הרוס, להפוך אותו לאטרקטיבי, ואז למכור אותו במחיר גבוה יותר. 

קורס השקעות נדל"ן מקיף נושאים רבים ביניהם מבוא - מושגי יסוד ועקרונות השוק, דיני נדל"ן ומקרקעין, גיוס כסף, השבחת נכסים, מחקר ומידע וניהול פיננסי של ההשקעה ועוד.
קורסי נדל"ן
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

התמחות בגיוס הון לנדל"ן

קורס גיוס הון לנדל"ן מיועד לאנשי נדל"ן המעוניינים לרכוש ידע בתחום גיוס ומינוף המשאבים וכן למשקיעים המעוניינים להתמחות בתהליך גיוס הון. המשתתפים בקורס מקבלים כלים לגיוס הון ולהתנהל כמשקיעים פוטנציאליים.

הקורס מקנה ידע חשוב על מקורות לגיוס הון, עמלות, ניהול סיכונים, שמירה על אינטרס יזמי, הכנת פרזנטציה משכנעת והצגת טבלאות רווח אמינות והדרך לשכנוע משקיעים בהצלחת הפרויקט.

בין התכנים הנלמדים בקורס תמצאו אופן גיוס נכון של הון דרך בנקים, משקיעים, קרנות, בורסה ועוד, קבוצת רכישה ככוח פיננסי, הכנת תוכנית מפורטת לגיוס הון, ניהול סיכונים, הצגת תכלית של גיוס הון לפרויקט נדל"ן ועוד. 

התמחות בהנפקת חברת נדל"ן

ההתמחות מיועדת לאנשי נדל"ן המעוניינים להעשיר את הידע שלהם בתהליך ההנפקה. התהליך מורכב ועל כן הקורס מקנה כלים להתמודד איתו. נקודות כשל, סיכויים וסיכונים הכרוכים במימוש שווי החברה וביצוע אקזיט, הינם רק חלק מהתכנים אותם לומדים.

בין התכנים הנלמדים תמצאו מבוא בורסה, סוגי ניירות ערך, כיצד ניתן לתעל את הבורסה לטובת חברות נדל"ן, שיקולי הנפקה בבורסה, מטרות ויעדים בהנפקה ועוד.

כמו כן לומדים המשתתפים הכל אודות הנעת תהליך ההנפקה, בניית ובחינת תשקיף, הכנת החברה להנפקה, ההון העצמי הנדרש, מבנה החבילה להנפקה, קביעת מחיר, יום המסחר הראשון, שיווק ההנפקה ועוד.
מודעה
מחפש קורסי נדל"ן?
מחפש קורסי נדל"ן?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רחובות, תל אביב וחיפה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רחובות
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רחובות, רמת גן, כפר סבא, חיפה, ירושלים, באר שבע
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה