ClickCease

קורסי נדל"ן

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי נדל"ן

לימודי נדל"ן במסגרת לימודי תעודה מהווים את אחד התחומים הפופולריים, המעניינים והמקצועיים ביותר אשר נלמדים תחת ענף הבנייה והמקרקעין. מטרתם של לימודים אלו הינה להכשיר את בוגריהם להשתלבות באחד הענפים המרכזיים ביותר המשפיעים על הכלכלה הישראלית והעולמית.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך הבנת התנהלות ענף הנדל"ן, התמודדות עם ההיבטים המשפטיים הנוגעים להשקעות נדל"ן, תיווך בין מוכרים לקונים, השקעות בנכסים ועוד.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורסי נדל"ן?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורסי נדל"ן?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס נדל"ן

ענף הנדל"ן כולל בתוכו מגוון רחב של מקצועות והסמכות, ביניהן ניתן למצוא את תחום תיווך הנדל"ן, השקעות הנדל"ן, יזמות נדל"ן, שיווק נדל"ן, בוררות בתחום הנדל"ן, שמאות מקרקעין, איתור נכסי נדל"ן, גיוס הון לנדל"ן, הנפקת חברות נדל"ן ועוד.

כל אחד מן התחומים הללו מסתמך ברובו על נושאים כמו שוק ההון, כלכלה, מנהל עסקים, שמאות מקרקעין, משפט, מסחר וכדומה, כאשר אלו מהווים את הבסיס לעיסוק בתחום מבוקש ורווחי זה.
קורסי נדל"ן
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס נדל"ן

לימודי קורס נדל"ן פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים הן לחסרי כל רקע וניסיון קודם בנושא המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית בתחום מבוקש ורווחי זה, והן ליועצי השקעות, עובדי ענף הפיננסים, מנהלי עסקים, כלכלנים, מנהלי חשבונות וכדומה, אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס נדל"ן

תנאי הקבלה לקורס נדל"ן משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר ישנם קורסים הפתוחים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות קבלה כלל, וישנם כאלו הדורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה. בנוסף, עליהם להיות בעלי עבר פלילי נקי.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורסי נדל"ן
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי נדל"ן

משך לימודי נדל"ן משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, נפרשים הלימודים על פני תקופת זמן הנעה בין חודשים ספורים לבין שנתיים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס נדל"ן

במהלך לימודי הקורס בנושא נדל"ן מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו איתור נכס מבוקש, זיהוי איתותי מכירה, דרישת חוזה בכתב, הערכת שווי נכס נדל"ני, דיני נדל"ן ומקרקעין, השבחת נכסים, ניהול פיננסי של השקעות, ניהול סיכונים, גיוס הון לפרויקט נדל"ן, סוגי ניירות ערך, הכנת החברה להנפקה, קביעת מחירים ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס נדל"ן

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי נדל"ן

עם סיום לימודי נדל"ן יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות כמו משרדי תיווך ושיווק נדל"ן, חברות יזמות בתחום הנדל"ן, חברות בנייה, מערכות שיווק של קבלני בנייה ועוד. נוסף על כך יכולים הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס נדל"ן

בוגרי קורס נדל"ן המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס שמאות מקרקעין שיכשיר אותם להערכת שוויים של נכסי נדל"ן למטרות שונות. 

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס תיווך נדל"ן בו יוכשרו לקישור בין מוכרים וקונים של נכסים נדל"ניים.
מודעה
מחפש קורסי נדל"ן?
מחפש קורסי נדל"ן?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רחובות, תל אביב וחיפה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רחובות, רמת גן, כפר סבא, חיפה, ירושלים, באר שבע
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה