ClickCease

קורס שיווק נדל"ן

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי שיווק נדל"ן

לימודי שיווק נדל"ן במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מבוקשים, מרתקים ומקצועיים אשר נלמדים תחת ענף הבנייה והמקרקעין. מטרתם של לימודים אלו הינה להכשיר את בוגריהם לאיתור נכסים כדאיים, שיווק הנכסים, גיוס לקוחות פוטנציאליים וגריפת רווחים כלכליים.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך הבנת שוק הנדל"ן לעומקו, שיווק מוצלח של הנכסים, התמודדות עם התנגדויותיהם של הלקוחות, שימוש באסטרטגיות מכירה וכדומה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס שיווק נדל"ן?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס שיווק נדל"ן?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס שיווק נדל"ן

בעידן המודרני, מיומנויות שיווק הן חשובות במיוחד כמעט בכל תחום עיסוק. בענף הנדל"ן הרווחי והמבוקש, השיווק חשוב במיוחד על מנת שיוכלו העוסקים בתחום להצליח למכור את הנכס לקונים השונים, כאשר המכירה אינה מתבטאת רק ברווח הכלכלי אלא גם במכירת התועלות מהנכס, אפשרויות הפיתוח שלו ושדרוגים נוספים.

מכירות הנכסים יכולות להתבצע על ידי פרסום באמצעי המדיה השונים וכן באמצעות מכירה פרונטלית, כך שמלבד שפה מכירתית יעילה, על העוסקים בתחום לשדר ביטחון עצמי באמצעות שפת הגוף, טון הדיבור וכו'.
קורס שיווק נדל"ן
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס שיווק נדל"ן

לימודי קורס שיווק נדל"ן פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים הן לחסרי כל רקע וניסיון קודם בנושא המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית בתחום מבוקש ורווחי זה, והן ליועצי השקעות, עובדי ענף הפיננסים, מנהלי עסקים, כלכלנים, יזמים, מתווכים, מנהלי חשבונות וכדומה, אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס שיווק נדל"ן

תנאי הקבלה לקורס שיווק נדל"ן משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר ישנם קורסים הפתוחים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות קבלה כלל, וישנם כאלו הדורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה. בנוסף, עליהם להיות בעלי עבר פלילי נקי.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס שיווק נדל"ן
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי שיווק נדל"ן

משך לימודי שיווק נדל"ן משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, נפרשים הלימודים על פני תקופת זמן של כשלושה חודשים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס שיווק נדל"ן

במהלך לימודי הקורס בנושא שיווק נדל"ן מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו הכנת חוזים, חוק מיסוי מקרקעין, סוגי נכסים, כללים למכירה מוצלחת, אסטרטגיות מכירה, מדידת רווחים, חוק תכנון ובניה אחוזי בנייה, תוכניות תמ"א, דרכי תשאול לקוחות, דיני קרקעות וחוזים, הלוואות מבנקים מסחריים, בלעדיות בעת משא ומתן, רושם ראשוני במכירות, איתור לקוחות פוטנציאליים, מכירה וקנייה של נכסים, טיפול בהתנגדויות, ניתוח דפוסי התנהגות צרכנים ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס שיווק נדל"ן

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי שיווק נדל"ן

עם סיום לימודי שיווק נדל"ן יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות כמו משרדי תיווך ושיווק נדל"ן, חברות יזמות בתחום הנדל"ן, חברות בנייה, מערכות שיווק של קבלני בנייה, חברות השקעות, ניהול פרויקטים, משרדי שמאות מקרקעין ועוד. נוסף על כך יכולים הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס שיווק נדל"ן

בוגרי קורס שיווק נדל"ן המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס יזמות נדל"ן שיכשיר אותם לגיוס משקיעים ומימון לצורך רכישת נכסים ושיפוצם.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס תיווך נדל"ן בו יוכשרו לקישור בין מוכרים וקונים של נכסים נדל"ניים.
מודעה
מחפש קורס שיווק נדל"ן?
מחפש קורס שיווק נדל"ן?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רחובות, רמת גן, כפר סבא, חיפה, ירושלים, באר שבע
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה