קורס שיווק נדל"ן

נמצאו עבורך 3 מוסדות לימודים:

לימודי שיווק נדל"ן

בעידן שלנו שיווק חשוב מאוד בכל תחום ובכל היבט. כשאתם פונים למכור נכס מסוג נדל"ן חשוב שתדעו למכור אותו טוב לצד הקונה. המכירה אינה מתבטאת רק כספית אלא גם מכירת התועלות מהנכס, אפשרויות פיתוח נוספות ושידרוגים נוספים. לימודי שיווק נדל"ן נותנים את כל הכלים למתווכים או העוסקים בתחום המקרקעין לשווק את הנכס גם מבחינה ויזואלית ולא רק מילולית. שפה שיווקית יכולה להתבטא גם בשפת גוף המתווכים וגם היא צריכה לשדר אמינות ויושר.

לימודי שיווק נדלן למעשה הנו קורס מכירות לאנשי נדלן שיודעים וומתמקעים בתחום המקרקעין אך אינם ניחנו בכישורים מכירתיים. המכירה כמובן מתבצעת גם על ידי פרסומות באמצעי מדיה שונים אך לימודי שיווק נדלן יכינו אתכם למכירות פנים מול פנים. חשוב מאוד שתוכלו לשווק את עצמכם לפני שאתם משווקים את הדירה או הנכס אותו אתם מוכרים. אתם חייבם לא רק לנהוג ביושר ואמינות אלא גם לשדר זאת בביטחון עצמי, בשפת גוף ובנכס שאותו אתם משווקים.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס שיווק נדל"ן?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס שיווק נדל"ן?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מה לומדים בקורס שיווק נדל"ן?

לימודי נדלן מכשירים אתכם מבחינה מעשית ומקצועית לעסוק בתחום הנדל"ן. לימודי שיווק בנדלן מסייעים לכם להביא להצלחה כלכלית ולרווחים שכן ללא מכירות לא תוכלו להתנהל מבחינה עסקית.

הנושאים הנלמדים בקורס כוללים את ההיבט המשפטי של כל חוזה והכנת חוזים, חוק מיסוי מקרקעין, סוגי נכסים, שתדעו כללים להצלחת מכירות, שתכירו אסטרטגיות מכירה, יכולות הניעה, שתכירו כלים למדידת רווח, כיצד להשתמש במרכיבי הצלחה לטובת יכולות שיווק, חוק תכנון ובניה, אחוזי בנייה, תוכניות תמ"א ועוד רבים אחרים. לימודי שיווק נדלן יעשירו אתכם בידע תאורטי אך גם יכינו אתכם מבחינה מעשית בשטח על ידי סימולציות והדמיה.
קורס שיווק נדל"ן
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה מטרתו של קורס שיווק נדל"ן?

כל העוסקים בתחום הנדלן יודעים כי פרוייקט מוצלח יביא לרווחים גבוהים ויניב תוצאות מוצלחות במיוחד. שיווק מוצלח בין היתר אכן יביא להגדלת התשואה לאורך זמן ותוכלו למעשה לנבא את מחירו של הנכס. שיווק נכון יעזור לכם להביא לקוחות פוטנציאליים, תאתרו נכסים נוספים שיתאימו לכם להמשך העבודה ועוד. קורסים בשיווק נדלן נחוצים מאוד לאנשי נדלן והעוסקים במקרקעין לטובת הביטחון והצלחה עתידית. למרות שבפועל קיימים אנשי מכירות נדלן ויועצי נדלן נוצר פער ביניהם דווקא בגלל תחום השיווק.

מוסדות לימוד רבים זיהואת הפוטנציאל הטמון בכך ולכן מציעים לימודי שיווק ליועצי נדלן על מנת למנוע ולהשלים את הפערים. אנשי מכירות נדלן לא תמיד מגיעים מתחום הנדלן ובקיאים בכל ההיבטים המשפטיים וגם ההיפך הוא הנכון. יועצי נדלן חוששים לעסוק בשיווק כי הכשרתם היחידה היא הכשרה מקצועית לתחום נדלן. קורסי שיווק נדלן יקנו לכם את כל הכלים לשווק ולמכור בצורה ראויה את הדירה או כל נכס אחר שברשותכם.

טיפול בהתנגדויות

כל העוסק בתחום הנדל"ן יודע כמה חשיבות יש להיבט המכירתי. חשוב מאוד לשווק תוך זמן קצר ולטפל בכל ההתנגדויות העולות מהלקוחות. כל מוכר טוב יודע כי עליו להיות מוכן לכל שאלה של לקוח ולכן חשוב מאוד להיות מודע למוצר שלך וליתרונות שלו מול החסרונות. חיוני שתוכלו לחזק את הנכס שברשותכם לטובת המכירה. קורסי שיווק ונדלן יוסיפו לכם ולנכס שלכם ערך מוסף ולא רק רווח כספי.

אדם שמדבר בביטחון ועומד מאחורי דבריו יתקבל טוב יותר על ידי לקוחות פוטנציאליים ואין זה מספיק לשווק את הנכס מבחינה וזואלית באמצעי מדיה שונים. היום הלקוחות הרבה יותר מתעניינים, שואלים ולא נוחים לשכנוע כמו פעם. ללימודי שיווק נדלן יש משמעות נוספת למתווכי נדלן. שפת גוף, טון הדיבור, מראה חיצוני נאות, כל אלה רכיבים ראשוניים של שיווק. רושם ראשוני מאוד חשוב אך גם שיווק מילולי משחק תפקיד חשוב בכל מכירה ומכירת נדלן בפרט.
קורס שיווק נדל"ן
קבלת פרטים ללא כל התחייבות
מודעה
מחפש קורס שיווק נדל"ן?
מחפש קורס שיווק נדל"ן?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רחובות, רמת גן, כפר סבא, חיפה, ירושלים, באר שבע
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה