ClickCease

קורס יזמות נדל"ן

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי יזמות נדל"ן

לימודי יזמות נדל"ן במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים פופולריים, מבוקשים ומעניינים אשר נלמדים תחת ענף הבנייה והמקרקעין. מטרתם של לימודים אלו הינה להכשיר את בוגריהם לגיוס משקיעים ומימון במטרה לבנות פרויקטים נדל"ניים משתלמים.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך הבנת עולם הנדל"ן לעומקו, התנהלות יעילה מול המוסדות השונים והמסמכים המשפטיים, זיהוי השקעות כדאיות, יצירת יזמות וגריפת רווחים כלכליים משמעותיים מהשקעותיהם.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס יזמות נדל"ן?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס יזמות נדל"ן?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס יזמות נדל"ן

השקעה בענף הנדל"ן היא אחת הדרכים להצלחה כלכלית, שכן היא נחשבת לבטוחה וכדאית ומאפשרת הצלחה כלכלית בטווח הרחוק. על כן, ענף הנדל"ן מהווה את אחד התחומים הכי מבוקשים ללימודים ולתעסוקה בשנים האחרונות.

עם זאת, ענף הנדל"ן משתנה באופן תדיר בהתאם לשינויים הכלכליים, הביטחוניים והמשפטיים השונים שחלים בעולם, ולכן נדרש להבין שוק זה לעומקו. על העוסקים בתחום יזמות הנדל"ן להפגין ידע רב, כמו גם שאפתנות מרובה, זאת על מנת שיוכלו להצליח בענף ולקים פרויקטים מוצלחים ורווחיים.
קורס יזמות נדל"ן
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס יזמות נדל"ן

לימודי קורס יזמות נדל"ן פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים הן לחסרי כל רקע וניסיון קודם בנושא המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית בתחום מבוקש ורווחי זה, והן ליועצי השקעות, עובדי ענף הפיננסים, מנהלי עסקים, כלכלנים, יזמים, מתווכים, מנהלי חשבונות וכדומה, אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס יזמות נדל"ן

תנאי הקבלה לקורס יזמות נדל"ן משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר ישנם קורסים הפתוחים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות קבלה כלל, וישנם כאלו הדורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה. בנוסף, עליהם להיות בעלי עבר פלילי נקי.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס יזמות נדל"ן
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי יזמות נדל"ן

משך לימודי יזמות נדל"ן משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, נפרשים הלימודים על פני חודשים ספורים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס יזמות נדל"ן

במהלך לימודי הקורס בנושא יזמות נדל"ן מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו סוגיות משפטיות בענף הנדל"ן, דיני מקרקעין, התנהלות מול קבלני בנייה ומהנדסים, התנהלות כלכלית נבונה, טרמינולוגיה בעולם הנדל"ן, דיני חוזים, ניהול השקעות בנדל"ן, תמ"א 38, ניהול פרויקט נדל"ן, סוגי עסקאות נדל"ן, תכנון ובנייה, איתור השקעות כדאיות, התחדשות עירונית, אישורי תוכניות, שיטות מימון ועוד.    

תעודת גמר לאחר קורס יזמות נדל"ן

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי יזמות נדל"ן

עם סיום לימודי יזמות נדל"ן יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות כמו משרדי תיווך ושיווק נדל"ן, חברות יזמות בתחום הנדל"ן, חברות בנייה, מערכות שיווק של קבלני בנייה, חברות השקעות, ניהול פרויקטים, משרדי שמאות מקרקעין ועוד. נוסף על כך יכולים הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יצרו הזדמנויות להשקעה, יקנו וימכרו נכסים וכדומה.

לימודי המשך לאחר קורס יזמות נדל"ן

בוגרי קורס יזמות נדל"ן המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס השקעות נדל"ן שיכשיר אותם לבנייה וניהול של תיקי השקעות ובאמצעות אלו גריפת רווחים משמעותיים.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס תיווך נדל"ן בו יוכשרו לקישור בין מוכרים וקונים של נכסים נדל"ניים.
מודעה
מחפש קורס יזמות נדל"ן?
מחפש קורס יזמות נדל"ן?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רחובות, רמת גן, כפר סבא, חיפה, ירושלים, באר שבע
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה