ClickCease

קורס בנייה ועיצוב בגבס

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס בנייה ועיצוב בגבס
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס בנייה ועיצוב בגבס?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס בנייה ועיצוב בגבס?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי בנייה ועיצוב בגבס

לימודי בנייה ועיצוב בגבס במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מעניינים, מיוחדים ומקצועיים אשר נלמדים תחת ענף הבנייה והמקרקעין. מטרתם של לימודים אלו הינה להכשיר את בוגריהם כגבסנים המומחים ביצירה, עיצוב ובנייה בגבס.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך רכישת העשרה אישית ויצירתית לעבודה עם גבס, וכן הכשרה מקצועית לצורך ביצוע עבודות בנייה בגבס ושילובן בפרויקטים שונים בענף השיפוצים והבנייה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס בנייה ועיצוב בגבס?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס בנייה ועיצוב בגבס?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס בנייה ועיצוב בגבס

גבס הינו מינרל רך המורכב מסידן וגופרית אשר מופק מסלעים טבעיים באמצעות חציבה. הוא מהווה את אחד מחומרי הבנייה הנפוצים ביותר עקב תכונותיו הנוחות – הוא מסיס במים, מבודד טמפרטורה ורעש, יציב ונוח לשימוש, קל לשלוט על משקלו, קל לעבד אותו, העבודה איתו מהירה יחסית, עלות החומר עצמו היא נמוכה וכן עלות התחזוקה.

בענף הבנייה משמש הגבס לעיצוב חללי פנים, בניית קירות פנימיים, מחיצות הפרדה, מדפים, מזנונים ועיצובים מיוחדים שונים.

קהל היעד לקורס בנייה ועיצוב בגבס

לימודי קורס בנייה ועיצוב בגבס פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים הן לחסרי כל רקע וניסיון קודם בנושא המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית בתחום מבוקש ורווחי זה, והן לקבלני שיפוצים, קבלני בניין, מנהלי פרויקטים בבנייה וכדומה, אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס בנייה ועיצוב בגבס

תנאי הקבלה לקורס בנייה ועיצוב בגבס משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר ישנם קורסים הפתוחים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות קבלה כלל, וישנם כאלו הדורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.

משך לימודי בנייה ועיצוב בגבס

משך לימודי בנייה ועיצוב בגבס משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, נפרשים הלימודים על פני תקופת זמן הנעה בין חודש אחד לבין שנה אחת.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס בנייה ועיצוב בגבס

במהלך לימודי הקורס בנושא בנייה ועיצוב בגבס מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו מבוא לעיצוב פנים, סוגי יציקות, חוזק חומרים, שרטוט ממוחשב וידני, כללי זהירות ובטיחות בעבודה, בנייה אופקית, בנייה מעגלית, צביעת עבודות גבס, תיקוני גבס נקודתיים, קביעת חוזק יציקות, בניית מחיצות, עלות מוצרי גבס, איטום באמצעות גבס, חיתוך ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס בנייה ועיצוב בגבס

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי בנייה ועיצוב בגבס

עם סיום לימודי בנייה ועיצוב בגבס יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות כמו חברות בנייה, חברות שיפוצים וכדומה. בנוסף יכולים הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס בנייה ועיצוב בגבס

בוגרי קורס בנייה ועיצוב בגבס המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס איטום בו יוכשרו לביצוע עבודות איטום בבתים פרטיים ובמבנים ציבוריים.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס ריצוף שיכשיר אותם כבעלי מקצוע איכותיים ומיומנים שיש באפשרותם לרצף מבנים בצורה הטובה ביותר.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎