ClickCease

קורס מפעילי מנוף

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס מפעילי מנוף
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס מפעילי מנוף?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס מפעילי מנוף?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי הפעלת מנוף

לימודי הפעלת מנוף במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מקצועיים, מעשיים ומבוקשים אשר נלמדים תחת ענף הבנייה והמקרקעין. מטרתם של לימודים אלו הינה להכשיר את בוגריהם להפעלת מנופים לצורך ביצוע עבודות בנייה שונות, העלאת חומרי בנייה ועובדים ונשיאת משאות כבדים.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך הרכבת המנוף, תחזוקתו והפעלתו, זאת תוך מתן דגש כללי בטיחות וכללי עבודה בגובה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס מפעילי מנוף?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס מפעילי מנוף?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס הפעלת מנוף

השיפורים הרבים בתחום הרפואה והטכנולוגיה הובילו לשינויים דמוגרפיים מהותיים, ובעקבות כך עלה הצורך בחיסכון בשטח ובקרקע. הפתרון לכך הינו הקמת בניינים גבוהים וגורדי שחקים, כאשר הבנייה והתחזוקה של אלו דורשת עבודה בגובה רב.

מנופים הם כלים גדולים, כבדים ומגושמים, המשמשים לנשיאת ציוד כבד, עובדה המביאה לכך כי עבודה עם מנוף טומנת בחובה סיכונים תפעוליים רבים. על כן, העוסקים בתחום נדרשים לעבור הכשרה מקצועית ואיכותית.

קהל היעד לקורס הפעלת מנוף

לימודי קורס הפעלת מנוף פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים הן לחסרי כל רקע וניסיון קודם בנושא המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית בתחום מבוקש ורווחי זה, והן לקבלני שיפוצים, קבלני בניין, מנהלי פרויקטים בבנייה, עובדי חברות בנייה, מנהלי עבודה וכדומה, אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס הפעלת מנוף

תנאי הקבלה לקורס הפעלת מנוף משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר ישנם קורסים הפתוחים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות קבלה כלל, וישנם כאלו הדורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 9 שנות לימוד, בעלי אישור רפואי המעיד על בריאות תקינה ויכולת לבצע עבודה פיזית מאומצת.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.

משך לימודי הפעלת מנוף

משך לימודי הפעלת מנוף משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, נפרשים הלימודים על פני חודשים ספורים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס הפעלת מנוף

במהלך לימודי הקורס בנושא הפעלת מנוף מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו אמצעי זהירות, בטיחות בעבודה בגובה, עבודת מנוף, סוגי מנופים, עקרונות פיזיקליים חשובים, חוזק חומרים, תשתיות להצבת מנוף, הנדסת קרקע, נהלי בטיחות, מתן עזרה ראשונה, אחזקה, מבנה ומערכת המנוף ועוד.  

תעודת גמר לאחר קורס הפעלת מנוף

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי הפעלת מנוף

עם סיום לימודי הפעלת מנוף יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות כמו חברות בנייה, חברות שיפוצים וכדומה.

לימודי המשך לאחר קורס הפעלת מנוף

בוגרי קורס הפעלת מנוף המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס אתתים שיכשיר אותם לסיוע למנופאים ומפעילי עגורן בהרמת משאות בזוויות, כיוונים ומהירות מתאימים.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס עבודה בגובה בו יוכשרו להכשרת עובדים בגובה של שני מטרים ומעלה.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎