ClickCease

קורס עגורן העמסה עצמית

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי עגורן העמסה עצמית

לימודי עגורן העמסה עצמית במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מבוקשים, מקצועיים ומעניינים אשר נלמדים תחת ענף הבנייה והמקרקעין. מטרתם של לימודים אלו הינה להכשיר את בוגריהם להפעלת עגורנים (או בשמם הנוסף – מנופים) לצרכי הרמה ושינוע של ציוד כבד.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך תחזוקת העגורן בצורה נכונה בהתאם לנהלי הבטיחות בעבודה וכללי עבודה בגובה, הפעלת העגורן, שינוע משאות כבדים וכדומה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס עגורן העמסה עצמית?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס עגורן העמסה עצמית?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס עגורן העמסה עצמית

עגורן העמסה עצמית הינו עגורן בעל זרוע הידראולית המותקנת על גבי רכב מנועי המיועד להעמסה, פריקה ושינוע של מטענים ומשאות כבדים. העגורנים מצויים בעיקר באתרי בנייה ונמלים, בהם הם משמשים להעברת משאות למרחקים גדולים ולגובה רב ציוד של בנייה, חומרי גלם, מנועים, גנרטורים וכדומה.

הפעלתו של העגורן מחייבת הכשרה מקצועית, שכן זו כוללת סיכונים תפעוליים מרובים עקב גודלו העצום ומשקלו הכבד, וללא הסמכה מתאימה תיתכן פגיעה בחיי אדם וברכוש.
קורס עגורן העמסה עצמית
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס עגורן העמסה עצמית

לימודי קורס עגורן העמסה עצמית פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים הן לחסרי כל רקע וניסיון קודם בנושא המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית בתחום מבוקש ורווחי זה, והן לעובדים בתחומי הבנייה והתעשייה אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס עגורן העמסה עצמית

תנאי הקבלה לקורס עגורן העמסה עצמית משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר ישנם קורסים הפתוחים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות קבלה כלל, וישנם כאלו הדורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 9 שנות לימוד לפחות ובעלי אישור רפואי המעיד על כשירותם לעסוק בתחום. בנוסף, יידרשו לניסיון מעשי של שבועיים לפחות בעבודה בתחום בליווי עגורנאי מוסמך.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס עגורן העמסה עצמית
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי עגורן העמסה עצמית

משך לימודי עגורן העמסה עצמית משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, נפרשים הלימודים על פני חודשים ספורים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס עגורן העמסה עצמית

במהלך לימודי הקורס בנושא עגורן העמסה עצמית מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו תקנות להסמכת עגורנים, מושגי יסוד בפיזיקה, סוגי עגורנים ומרכיביהם, מבנה העגורן והרכבה על משאית, בטיחות בהפעלה, אחזקה, סוגי שמנים, אביזרי הרמה, חישוב מטענים, סוגי איתות מוסכמים, קשירת מטענים, עזרה ראשונה ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס עגורן העמסה עצמית

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם. לאחר שיעברו בהצלחה את הבחינות החיצוניות מטעם משרד הכלכלה יזכו בהסמכה ממשלתית המאפשרת השתלבות בעבודה בתחום.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי עגורן העמסה עצמית

עם סיום לימודי עגורן העמסה עצמית יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות בענף הבנייה, הנמלים וכדומה.

לימודי המשך לאחר קורס עגורן העמסה עצמית

בוגרי קורס עגורן העמסה עצמית המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס עבודה בגובה בו יוכשרו להדרכת בעלי מקצוע שעבודתם מתבצעת בגובה, זאת תוך מתן דגש להתנהלות בטוחה.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס אתתים שיכשיר אותם לסיוע למנופאים ומפעילי עגורן בהרמת משאות בזווית, כיוון ומהירות מתאימים.
מודעה
מחפש קורס עגורן העמסה עצמית?
מחפש קורס עגורן העמסה עצמית?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה