קורס עגורן העמסה עצמית

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי עגורן העמסה עצמית

אם אתם עובדים בתעשייה הכבדה, בנמלים, בענף הבנייה או בכל תחום אחר שבו אתם נדרשים להפעיל עגורן להעמסה עצמית (עגורן זרוע הידראולית המותקן על גבי רכב מנועי ומיועד להעמסה ופריקת מטענים) הלימודים בקורס הכשרת מפעילי עגורן להעמסה עצמית מיועדים עבורכם – והם יקנו לכם את ההסמכה הנדרשת (על פי חוקי המדינה) להפעלתו של העגורן.

לימודי עגורן העמסה עצמית הם חשובים במיוחד, שכן הפעלתו של העגורן ללא ההכשרה הנדרשת עלולה להסתיים באסון – והקפדה על כללי הבטיחות בתחום היא קריטית. אז אם גם אתם רוצים להתחיל להפעיל עגורנים בעצמכם – הגעתם למקום הנכון: בואו לקרוא מידע נוסף על הלימודים בקורס עגורן להעמסה עצמית, המוצע לכם על ידי המכללות המובילות בתחום.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס עגורן העמסה עצמית?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס עגורן העמסה עצמית?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

למי מתאים ללמוד קורס עגורן העמסה עצמית?

הלימודים בקורס הסמכת מפעילי עגורן העמסה עצמית מיועדים לעובדים בתחומי הבנייה והתעשייה, הנדרשים, כחלק מתפקידם, להפעיל עגורנים להעמסה עצמית.

אם אתם מתעניינים בלימודי עגורן להעמסה עצמית אולי תגלו עניין גם בקורס מנופאים, קורס עגורן צריח/ נייד, קורס עבודה בגובה, קורס מדריכי עבודה בגובה וקורסים נוספים מהתחום.
קורס עגורן העמסה עצמית
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה הם תנאי הקבלה לקורס עגורן העמסה עצמית?

על מנת להתקבל ללימודים בקורס עגורן להעמסה עצמית יהיה עליכם לעמוד בדרישות הקבלה הבאות: גיל 18 ומעלה, אישור רפואי מרופא תעסוקתי המעיד על בריאות תקינה וכשירות לעסוק בתחום וניסיון מעשי של שבועיים לפחות בעבודה בתחום בליווי עגורנאי מוסמך.

מה משך קורס עגורן העמסה עצמית?

לימודי עגורן העמסה עצמית אינם ארוכים כלל וכלל – ולרוב הם כוללים כ-20 שעות לימוד לערך(מתוכן מוקדשות כ-5 שעות לימוד לערך להתנסות המעשית).

במטרה להקל גם על אנשים עובדים להשתלב בלימודים חשובים אלו, מציעות רבות מהמכללות בתחום מסלולי לימוד נוחים במיוחד: לימודים של יומיים או שלושה רצופים (כך שתוכלו לקבל את ההסמכה תוך פחות משבוע ממועד תחילת הלימודים) או לימודים בימי שישי בבוקר – למשך כשבועיים – שלושה (לימודים אלו מתאימים במיוחד לאנשים עובדים, אשר אינם יכולים להקדיש את ימי אמצע השבוע ללימודים).
קורס עגורן העמסה עצמית
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בקורס עגורן העמסה עצמית?

תכנית הלימודים בקורס מפעילי עגורן להעמסה עצמית כוללת חלק עיוני ותיאורטי מקיף ומעמיק וחלק מעשי, כך שבסיום הקורס אוחזים הבוגרים במיטב הידע, המיומנויות והכלים להפעלת עגורן העמסה עצמית.

תכנית הלימודים בקורס עגורן העמסה עצמית כפופה לדרישות משרד התמ"ת, ועל כן אין הבדלים רבים בנושאי הלימוד בין מכללות שונות בתחום, ובדרך כלל כוללים לימודי עגורן העמסה עצמית את הנושאים והתכנים הבאים:

פקודת הבטיחות בעבודה, תקנות להסמכת עגורנים, מושגי יסוד בפיסיקה, סוגי ומרכיבי עגורנים, מבנה העגורן והרכבה על משאית, אביזרים ועניבנות, בטיחות בהפעלה, אחזקה, סוגי שמנים, אביזרי הרמה, חישוב מטענים, סוגי איתות מוסכמים, קשירת מטענים ועוד שלל נושאי לימוד חשובים.

איזו תעודה מקבלים בוגרי קורס עגורן העמסה עצמית?

בוגרי קורס עגורן העמסה עצמית, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים – לרבות מעבר מוצלח של מבחני ההסמכה העיוניים והמעשיים – יהיו זכאים לתעודת הסמכה, מטעם המכללה בה השלימו את הקורס ובאישור משרד התמ"ת.

כן מוכרים הלימודים כימי כשירות לממונים על הבטיחות בעבודה (בחלק מהמכללות בתחום).

שימו לב: תוקף התעודה הוא לשנתיים, וסמוך למועד פקיעתה יהיה עליכם לעבור קורס ריענון, על מנת להאריך את תוקפה ולהמשיך להפעיל עגורנים להעמסה עצמית.

כמו כן, חשוב לברר כי המכללה בה בחרתם ללמוד מוכרת על ידי משרד העבודה (התמ"ת) להעביר את הקורס ולהכשיר עובדים בתחום, שכן ללא הכרה זאת – לא תקבלו הסמכה מטעם התמ"ת ולא תוכלו להשתלב בעבודות בתחום. כל המכללות המתפרסמות בעמוד זה (ובאתר מכללות כולו) הן איכותיות, בעלות מוניטין רב ומוכרות על ידי כל הגורמים הרלוונטיים.
מודעה
מחפש קורס עגורן העמסה עצמית?
מחפש קורס עגורן העמסה עצמית?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: לוד, חיפה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה